Other lots in this auction
-
#728Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.
Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/180 -
#256
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100/150 -
#216
Een gefineerde notenhouten eetkamer, bestaande uit een tafel met zes stoelen en twee buffetkasten met marmeren blad, waarbij één met spiegel en één met opzet met spiegel en glazenkastjes.
Une salle à manger en noyer plaqué composée d'une table avec six chaises et deux buffets en marbre, une avec miroir et une avec miroir et petites vitrines latérales.No longer availableDim. 177 x 170 x 60 en 160 x 140 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#60
Een paar 18 karaats wit gouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de coeur en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 0,12 ct.No longer availableDim. 1,54 gEstimate: € 200/250 -
#177
Een paar girandoles.
Une paire girandoles.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 250/300 -
#508
Een balkvormig kunstwerkje van meerkleurig kunststof. Draagt handtekening ‘Baljeu 1975’.
Une illustration en forme de poutre en plastique multicolore. Porte la signature Baljeu 1975 .No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80/120 -
#2
Een lot munten waaronder drie van 250 frank. Boudewijn van 835 ‰ en één van 150 jaar onafhankelijkheid Belgie van 510 ‰. We voegen er een aantal Deutse marken en munten en postzegels uit de hele wereld aan toe.
Lot de pièces dont trois de 250 FB, Baudouin de 835‰ et une de 150 ans d’Indépendance de Belgique (510‰) Nous ajoutons des anciens Reichsmarken et des pièces courantes et des timbres de partout dans le monde.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#756
Twee verschillende bijzetstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Deux chaises d'appoint en bois patiné blanc style Louis XV différentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#735
Drie gestileerde houten eenden.
Trois canards en bois stylisés.No longer availableDim. h: 23 - 43 cmEstimate: € 60/80 -
#267Val St. Lambert
Twee karaffen van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Deux carafes de cristal incolore taillé. Les deux marquées.No longer availableDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 80/120 -
#685
Glasservies van amberkleurig kristal.
Service à verres en cristal de couleur ambre.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#779
Zwart houten Edwardian muziekmeubeltje met bovenaan twee spiegeldeurtjes en een gedraaide houten galerij, onderaan zes uitklapbare partituurhouders. Vier poten met messingen wieltjes. Achteraan met zegel “Stubleys Patent n° 578”. Begin XXste eeuw.
Meuble à musique noir édouardien avec deux portes miroir en haut et une galerie en bois tourné, six supports de musique pliants en bas. Quatre pieds avec roues en laiton. Au dos avec le sceau Brevet Stubleys n ° 578 . Début du XXème siècle.No longer availableDim. 107,5 x 65 x 37 cmEstimate: € 100/150