Other lots by Olmos
Other lots in this auction
-
#313
Italiaanse aardewerken coupe met metalen montuur.
Coupe en faïence italienne à monture en métal.No longer availableDim. 33 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#159Jan VerhasPeriod: 1834 - 1896
“Boerin in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fermière dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 19 cmEstimate: € 300 / 400 -
#792
Een reeks van vier gebeeldhouwde en gecanneerde armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
Suite de quatre fauteuils sculptés et cannés de style Louis XV.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154
Oude Russische icoon met de Bewening van Maria. In de XIXde eeuw bijgeschilderd.
Icône russe ancienne représentant la Lamentation de Marie. Repeint en partie aux XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#236
Een Transition commode met drie geäccoleerde laden, sober versierd met ingelegde motieven.
Commode Transition ouvrant à trois tiroirs en accolade, sobrement décorée d’incrustations.No longer availableDim. 80 x 113 x 63 cmEstimate: € 300 / 400 -
#480
Een Chinees tafeltje met een ingelegd parelmoer decor van insecten en vogels.
Petite table chinois incrusté de nacre à décor d’insectes et d’oiseaux.No longer availableDim. 56 x 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#472
“Krishna met vrouwen”. Een gouacheschildering op zijde.
“Krishna et des femmes”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#233
Houten beeld van een monnik. Goede polychromie. Schade door oude houtworm (een arm ontbreekt). Waarschijnlijk Duitsland, XVIIIde eeuw.
Sculpture en bois représentant un moine. Belle polychromie. Dégâts par ancien vers de bois (un bras manque). Probablement Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 250 / 350 -
#625
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#494
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Onduidelijk gesigneerd rechts onder.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Illisiblement signé en bas à droite.No longer availableDim. 30 x 23,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#80Delvaux, Bruxelles
Een lederen halssnoer in stofhoes en in de originele doos.
Collier en cuir dans la boîte d’origine et dans sa gaine de protection.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#658
Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een lantaarn.
Lampadaire en bois polychrome représentant un Maure tenant la lampe.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 300 / 500