“Suske en Wiske”. Un lot de 62 albums entre les numéros 133 et 241.No longer availableEstimate: € 60 / 80
#645Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#427Een verguld koperen luchter met vijf lichtpunten in de vorm van plantenranken en met bloemvormige kapjes van roze glas.
#723“Gevleugeld vrouwelijk naakt met dwarsfluit”. Een beeld van gepatineerd brons.
“Nu féminin ailé jouant la flûte”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#448Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
#737Limoges, FranceEen koffieservies, bestaande uit een koffiepot, suikerpot en melkkannetje en twaalf kopjes met onderschoteltjes. Onderaan gemerkt.
#671“Jongleur”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
#177Messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekige voet met engelenkopjes. XIXde eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.
Bougeoir d’église en laiton de style baroque. Base triangulaire aux têtes d’angelots. XIXe siècle. Monté à l’électricité.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
#650Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.
#784Een halllantaarn van brons en glas in barokke stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style baroque.No longer availableEstimate: € 120 / 200