Other lots in this auction
-
#131
Een merkwaardige schemerlamp met paars kunststoffen kralen.
Une lampe de table remarquable avec des perles en plastique violet.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 72 cmEstimate: € 15 / 25 -
#233
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#273
Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#287
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#254
Moderne kolompendule van doorschijnend kunststof en verguld metaal. Quartswerk met batterij.
Pendule à colonnes moderne en plastique transparent et métal doré. Mouvement quartz sur pile.No longer availableOnline onlyDim. 57,5 x 32,5 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#27
Een diepe schotel van Portugees aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.
Un plat profond en poterie portugaise avec un motif floral. Marqué en bas. Légers dégâts sur les bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
#240Max Olsson
“Drinkend Koppel” . Olieverf op doek. gesigneerd en op verso gedateerd: 09/96.
”Couple qui boit”. Huile sur toile. Signée et datée au verso: 09/96.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 48 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#113
“Spotted puffer, Purple moon angel, ...”. Een reproductie naar een werk van Clare Sprawson.
Spotted puffer, Purple moon angel,...” Reproduction d’après Clare Sprawson.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 30 x 45 cmEstimate: € 10 / 20 -
#212
Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.
Une balance en fonte jusqu'à 2 kg.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#139Koyo
Een draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
Une radio portable à transistors, modèle 604 deluxe. Vers 1964.No longer availableOnline onlyDim. b: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#112
Drie verschillende Louis-Philippe theepotten van Vieux Paris met vergulde motieven. XIXe eeuw.
Trois différentes théières Louis-Philippe du Vieux Paris aux motifs dorés. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#68
Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30