Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De maskerade.” Ingekleurde gravure. Draagt monogram buiten de plaat. E.A.

“De maskerade.” Ingekleurde gravure. Draagt monogram buiten de plaat. E.A.

”La mascarade”. Une gravure en couleurs. Porte une monogramme hors planche. E.A.
Online only
Dim. 13 x 7 cm
SKU: 2709210099.
Auction day: 27 September 2021 22:00
Catalogue #99
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #122
    Peter Van Goethem

    “Wajangpop”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.

    Poupée Wayang . Pastel sur papier. Signé et daté 81.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #65

    “Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    “Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #117

    Een lot van drie famille-rose borden, waarvan drie met bloemendecors en één met een landschap. Eén gerestaureerd.

    Lot de trois assiettes famille rose, trois à décor floral et une à paysage. Une restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #157

    Een verzilverd metalen waterkan.

    Un pichet à eau en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #49

    “Karl Brulov” en “French Drawings. 18th Century”. Twee kunstmappen. Ed. Aurora, Leningrad.

    “Karl Brulov” et “French Drawings. 18th Century”. Deux portefolios d’art. Ed. Aurora, Léningrad.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #32

    Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.

    Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #265

    Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.

    Applique à deux points lumineux de style Louis XIV. Alimentation électrique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #175
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Abstracte composities”. Twee kunstwerken, olieverf op doek. Gesigneerd en één gedateerd 2004.

    Compositions abstraites . Deux oeuvres, huile sur toile. Signée et une datée 2004.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 80 & 90 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109

    Twee stuks blauw en wit aardewerk, bestaande uit een sierbord van Boch en een schenkkan met schotel. De tweede beschadigd.

    Deux pièces de poterie bleue et blanche, composées d'une assiette décorative de Boch et d'une cruche avec soucoupe. La seconde est endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #255

    Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.

    Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #184

    “Tortelduiven” & “Labrador”. Twee porseleinen beeldjes, waarbij het eerste gemerkt van Lladro.

    Tourterelles & Labrador . Deux figurines en porcelaine, la première marquée de Lladro.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 - 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #263

    Een lot van drie wijwatervaatjes van brons en messing, waarbij één verzilverd. XVIIIe eeuw of ouder.

    Un lot de trois bénitiers en bronze et laiton, dont un plaqué argent. XVIIIe siècle ou plus vieux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 20 cm
    Estimate: € 140 / 160
View all auction items ›

Online Only Verkoop 27 September 2021

Op Maandag 27 september wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday September 27th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

27 September 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More