Similar lots by type
-
#569Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#652Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeve in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette durant l’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 100 / 160 -
#621Joseph De Meyer“De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.
“La chasse de Diane”. Huile sur toile. Signée. Vers 1955.No longer availableDim. 120 x 160 cmEstimate: € 240 / 360 -
#854Louis ClessePeriod: 1889 - 1961“Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La grange.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#209“Kerkinterieur”. Olieverf op paneel achter glas. Vlaamse school, XIXe eeuw.
“Intérieur d’Eglise”. Huile sur panneau sous verre. Ecole flamand, XIXe siècle.No longer availableDim. 79 x 65 cmEstimate: € 600 / 800 -
#744“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#214Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931“Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#892Rik Verheyden“Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
#1009SchevelenboschEen paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#989Edgard FarasynPeriod: 1858-1938“Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#662Omer CoppensPeriod: 1864-1926“Besneeuwd straatje bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘23. Beschadiging bovenaan.
”Une ruelle enneigée nocturne.” Huile sur toile. Signée et datée ‘23.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 300 / 400 -
#644Trousselot“Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.
”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#762Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.
”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 100 / 160 -
#689“Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.
“Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#212Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 100 / 160 -
#859G. Heirbaut“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 70 / 100 -
#759Robert Meyten“Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.No longer availableDim. 57 x 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#632“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#984Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1032Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180 / 240 -
#554Alfred Jos Auguste Van NestePeriod: 1874 - 1969“Vieux Coin”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vieux Coin’. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#232Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#684S. Dewael“Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.
“Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#663Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.
Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#696Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200 / 300 -
#738Een lot van zes verschillende houten vogels, waaronder een polychrome papegaai, een papegaaiduiker, een ibis, enz.
Lot de six différents oiseaux en bois dont un perroquet, un puffin, une ibis etc.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#482Anne CourjaretPeriod: °1939“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 29,5 x 39,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#230Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,61 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct. Met HRD-certificaat.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,61 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct. Avec certificat HRD.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 3400 / 3600 -
#560GoumEen handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Carpette persane en soie. Nouée main.No longer availableDim. 165 x 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#437NimyEen jardinière van monochroom wit aardewerk in de vorm van een zwaan.
Une jardinière en faïence blanche monochrome en forme de cygne.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#966Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire à deux portes en chêne sculpté. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 123 x 136 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#816Een werktafeltje van zwartgelakt hout, versierd met Boulemarqueterie en bronsbeslag. XIXe eeuw. Spiegel binnenin manco en marqueterie bovenaan beschadigd.
Une table de toilette en bois laqué noir, décor à la marqueterie de Boule et montures de bronze doré. Le miroir intérieur est manquant et quelques dégâts à la marquetterie.No longer availableDim. 72 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1089Een grote schouwspiegel van verguld hout.
Grand trumeau en bois doré et sculpté.No longer availableDim. 113 x 185 cmEstimate: € 200 / 240 -
#195Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. twee parels en een grote barnsteen.
Broche en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,40 ct, de deux perles et d’un grand succin.No longer availableDim. 13,83 gEstimate: € 500 / 600 -
#455HamadanPerzische wollen loper. Handgeknoopt. Slijtage.
Couloir persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 412 x 98 cmEstimate: € 60 / 100

