#39Jaak GorusPeriod: 1913 - 2012
“Rede van Antwerpen”. Aquarel. Gesigneerd.
”La rade d’Anvers”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 28 x 37.Estimate: € 50/80 -
#118
Een XIXe eeuws houten wandklokje met een decor van een moeder met haar dochters boven de geëmailleerde wijzerplaat.
Une pendule murale en bois, XIXème siècle, décor d’une mère et ses filles au dessus du cadran émaillé.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#656
Een Chinees hardhouten salontafel.
#496Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapîjt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 282 x 180 cmEstimate: € 200/300 -
#412
Een reeks van tien ingekleurde en ingekaderde prenten van vissen, afkomstig uit een XIXe eeuwse Spaanse encyclopedie.
Une série de dix images en couleurs et encadrées de poissons, venant d’une encyclopédie espagnole du XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cm (kaders)Estimate: € 30/50 -
#309Louis Albert RoessinghPeriod: 1873-1951
“Plattelandszicht met een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1896.
”Paysage de campagne et cours d’eau”. Huile sur panneau. Signé et daté 1896.No longer availableDim. 47 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#454
“Man met masker”. Een bronzen buste.
#716Lilihan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
”Carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 215 x 140 cmEstimate: € 50/80 -
#321
Een porseleinen dekseldoos met zilverglazuur. het deksel getooid met een roos.
Une boîte à couvercle en porcelaine et glaçure argentée. Le couvercle à décoration d’une rose.No longer availableDim. b: 20 cmEstimate: € 30/40 -
#338
Coupe van geslepen kleurloos kristal.
#247
Lot concernant les francs maçons. Objets et documents.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#429Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uil”. Monotype. Gesigneerd en gedateerd 1980.
”Hibou”. Monotype. Signé et daté 1980.No longer availableDim. 53 x 35,5 cmEstimate: € 50/80