Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De mislukten aanslag des Hertogen van Anjou op Antwerpen in den jaare 1583”. Een XVIIe eeuwse gravure.
Jan Luijken
Period: 1649 - 1712

“De mislukten aanslag des Hertogen van Anjou op Antwerpen in den jaare 1583”. Een XVIIe eeuwse gravure.

“De mislukten aanslag des Hertogen van Anjou op Antwerpen in den jaare 1583”. Gravure du XVIIe siècle.
Dim. 28 x 35 cm
SKU: 2210190627.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #627
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #258

    Een XIXe eeuwse wandelstok met 800 ‰ zilveren handvat, versierd met een gedreven bloemendecor.

    Canne à manche en argent 800‰ décorée de fleurs repoussées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #318

    Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.

    Un vase en pâte à verre polychrome dans le style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #48

    Een lot blauw glas, bestaande uit een coupe, drie vazen en een piek.

    Un lot de verre bleu, comprenant une coupe, trois vases et un pic.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #796
    Kebe, Danmark

    Een paar designfauteuls van chroom en fluweel. Lichte slijtage.

    Paire de fauteuils “design” en chrome et velours. Petites usures.
    No longer available
    Dim. 77 x 65 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #185
    Epice

    Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.

    Deux châles différents en lin et coton.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 en 180 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #288

    Twee oude atlassen, waarbij één uit 1892 (van Belgische geograaf Alexis Marie Gochet, 1835-1910) en één uit 1926.

    Deux atlas anciens, dont un de 1892 ( par le géographe belge Alexis Marie Gochet, 1835 -1910) et un de 1926.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #344

    “Supertramp World tour 1983”. Een ingekaderde affiche.

    ”Supertramp World Tour 1983”. Une affiche encadrée.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #679

    Twee houten stoelen met gedraaide spijlen, waarbij een gepolychromeerd en de andere in de rug gedateerd 1851.

    Deux chaises en bois sculpté et tourné dont une polychromée, l’autre portant la date 1851 dans le dossier.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #330

    Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met een diamant van ± 0,92 ct.

    Bague en or rose et blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,92 ct
    No longer available
    Dim. 11,53 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #204

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #699

    Een grote en een kleine vacuümontlader van messing en glas. XIXe eeuw.

    Un grand et un petit déchargeur sous vide en laiton et verre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 36 & 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #361

    Een oude Russische bajonet voor een Mosin-Nagant. Gemerkt CA3069.

    Une ancienne baïonnette russe pour Mosin-Nagant. Marque CA3069.
    No longer available
    Dim. L: 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More