Similar lots by type
-
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#360Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.No longer availableEstimate: € 850 / 900 -
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000 / 4000 -
#401Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.
Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000 / 12000 -
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Paire de jardinières en fonte de style classique.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150 / 250 -
#798Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800 / 2000 -
#350Laco-sportEen automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.
Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2400 / 2600 -
#796Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 850 / 950 -
#120Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500 / 600 -
#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#797Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#655Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
Une paire de vases de jardin en marbre blanc.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#787Een sobere houten hallbank.
Banc de vestibule en bois sobre.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 80 / 120 -
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#800Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#410Een luchter van kristal en koper, versierd met gekleurde glazen pendeloques en druiventrosjes.
Lustre en cristal et cuivre décoré de pendeloques et de grappes de raisins en verre de couleur.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#67Een langgerekt siervaasje met oren van Gouda-aardewerk, versierd met een meerkleurig bloemendecor. We voegen er een kandelaar, eveneens van Gouda, aan toe. Onderaan gemerkt.
Petit vase décoratif allongé à deux anses en faïence de Gouda, décoré de fleurs polychromes. Nous ajoutons un candélabre semblable. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#280Een trumeau van goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois à patine or de style Lois XV. Coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 250 / 300 -
#246Commode van gefineerd mahoniehout. Drie grote laden en een lade en doucine. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Commode en placage d’acajou. Trois grands tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#89Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981Een collectie grafisch werk. Twee etsen met zichten op Sint-Anneke en 7 kleine etsen met personages. Alle buiten de plaat genummerd of getiteld en gesigneerd. 1 ruitje gebroken.
Collection de gravures. Deux eaux-fortes avec vues de Sint-Anneke et 7 petites eaux-fortes aux personnages. Signées, intitulées ou numérotées hors planches. 1 verre cassé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#622Dordevic Miodrag“Compositie”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#98“Dame met meeuw”. Een groep van meerkleurig plaaster.
“Femme et mouette”. Groupe en plâtre polychrome.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#721Een Hindoeïstische groep van gegoten steengoed.
Groupe hindou en grès moulé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#470Een paar armstoelen van gedraaid eikenhout in renaissancestijl, bekleed met groen fluweel. Omstreeks 1900.
Paire de fauteuils en chêne tourné de style Renaissance recouverts de velours vert. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#146Meisjeshoofd van monochroom wit aardewerk. Zonder signatuur of merk. Genummerd 952. Enkele haarscheurtjes.
Tête de fille en faïence monochrome blanche. Sans marque mais numérotée 952. Quelques cheveux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#101Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een luit spelende jongeling en twee siervazen. Zamak op marmeren sokkels.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’un jeune joueur de lute et de deux vasques. Régule sur socles en marbre.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#537Een opengewerkt Ethiopisch kruis met een kruisvormig schrijntje met een beeltenis van Christus. +/- 300 g.
Crucifix éthiopien en argent ajouré, orné d’un petit écrin contant une représentation du Christ. +/- 300 g.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200

