Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De ontmoeting”. Een Chinese aquarel op rijstpapier.

“De ontmoeting”. Een Chinese aquarel op rijstpapier.

“La rencontre”. Aquarelle chinoise sur papier de riz.
Dim. 107 x 28 cm
SKU: 0702170724.
Categories: Aquarel, Aziatisch.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #724
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #475

    Een vaas van meerkleurig Japans porselein, gemonteerd als schemerlamp.

    Vase en porcelaine polychrome du Japon, monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #640

    Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor de geisha musiciennes.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #647

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Medio XXe eeuw.

    Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #424

    Een oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. Slijtage.

    Gravure sur bois japonaise. Signée. Usures.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #578

    Een flesvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van personages, pioenen, kostbaarheden en vlinders.

    Bouteille en porcelaine de Chine décorée de personnages, pivoines, signes audacieux et papillons polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 350 / 360
  • #542
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    “Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.
    No longer available
    Dim. 21 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #650

    Een schotel van Aritaporselein met een decor van personages en paarden.

    Plat en porcelaine d’Arita à décor de personnages et de chevaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #682
    H Schroeder

    “Harlekijnen”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd. Tijdperk art deco.

    “Arlequins”. Respectivement sanguine et aquarelle sur papier. Les deux signés. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. 21 x 13 & 19 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #535

    Een plaquette van Chinees porselein in houten lijst met een meerkleurig decor van een personage in een tuin.

    Plaquette en porcelaine de Chine au cadre en bois et à décor polychrome d’un personnage dans un jardin.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #204

    “Napoleontische veldslag tussen Franse infanterie en Oosterijkse cavalerie.” Circa 1800. Fijne aquarel op papier.

    “Combat napoléonien entre l’Infanterie française et la Cavalerie autrichienne”. Vers 1800. Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 22 x 32 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #651

    Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #589

    Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #661

    Een theepot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Théière en porcelaine de Chine polychrome à décor de guerriers. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #789
    Fre Steeman

    “Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.

    “Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #557

    Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de chevaux.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #583

    Een cachepot van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor bloeiende struiken met vogels.

    Cache-pot en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose aux arbustes en fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 800 / 840
  • #673

    Een theepot van meerkleurig Chinees porselein met cachepots met bloeiende planten in het decor.

    Théière en porcelaine de Chine polychrome à décor de cache-pot fleuris.
    No longer available
    Dim. h: 12
    Estimate: € 50 / 60
  • #561

    Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein. Omstreeks 1900.

    Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #645

    Een schotel van Kutaniporselein met decors van vogels en bloeiende struiken in acht ronde uitsparingen.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor d’oiseaux et d’arbustes en fleurs dans huit cartouches rondes.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #672
    Chikanobu

    Een ingekleurde Japanse houtsnede met een voorstelling van vier Geisha’s. Eind XIXe eeuw.

    Gravure sur bois japonaise en couleurs représentant quatre geisha. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560

    Een paar vazen van Imariporselein.

    Paire de vases en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #591

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een scheur over de lengte van (..)

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Une avec une Fissure sur le ventre. (..)
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 4000 / 5000
  • #254
    Laurent Meeuws
    Period: 1909-1989

    “Stilleven met pioenen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte aux pivoines”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 42 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #802

    Een geelkoperen luchter met zes lichtpunten in neogotische stijl en versierd met zes schildjes met religieuze afbeeldingen.

    Lustre en laiton à six lumières de style gothique, décoré de six écussons aux représentations religieuses.
    No longer available
    Dim. Ø 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #488

    Een vaasje van Chinees porselein met een “powder blue”-decor.

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor bleu poudré.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #827

    Een staande spiegel van gefineerd hout in classicistische stijl.

    Miroir debout en bois de placage de style classique.
    No longer available
    Dim. h: 245 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #685

    Een Kaukazische kelim met floraal decor.

    Kilim caucaze à décor floral.
    No longer available
    Dim. 336 x 206 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #823

    Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.

    Table à abattant anglaise à tablette chantournée.
    No longer available
    Dim. Ø 78 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #275

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en telkens één saffier van ± 1 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et chaque fois un saphir de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 3,75 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #595
    Lalouette

    “Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Couple aux fleurs”. Deux statuettes en bronze à patine foncée. Signées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #371

    Een paar kandelaars van verguld brons in de vorm van een reiger op een schildpad.

    Paire de candélabres en bronze doré en forme de héron sur une tortue.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #474
    John Cluysenaer
    Period: 1899 - 1986

    “De huisvrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1926.

    “La femme de ménage”. Huile sur toile. Signée et datée 1926.
    No longer available
    Dim. 56 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #291

    Een theaterkijker van messing en paarlemoer en een verrekijker messing en mahoniehout.

    Paire de lunettes de théâtre en laiton et nacre et une longue vue en laiton et acajou.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #841

    Twee bankjes van gedraaid en sober gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.

    Deux petits bancs en chêne tourné et sobrement sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #237

    Een paar bronzen wandlichten, versierd met glazen wasvangen met pendeloques en centraal een plaquette van Wedgwood.

    Paire d’appliques en bronze décorées de bobèches aux pendeloques et d’une plaquette de Wedgwood.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More