Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De ontwortelden”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 3/25 buiten de plaat.
Roger Van Akeleyen
Period: °1948.

“De ontwortelden”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 3/25 buiten de plaat.

“De ontwortelden”. Eau-forte. Signée, datée ‘76 et numérotée 3/25 hors planche.
Dim. 49 x 61 cm
SKU: 1003200539.
Category: Grafiek.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #539
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Van Akeleyen

  • #549
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948

    “De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.

    “La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #549
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948

    “De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.

    “La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #549
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948

    “De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.

    “La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #549
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948

    “De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.

    “La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #549
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948

    “De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.

    “La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #549
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948

    “De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.

    “La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #549
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948

    “De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.

    “La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #549
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948

    “De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.

    “La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #549
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948

    “De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.

    “La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #549
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948

    “De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.

    “La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #549
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948

    “De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.

    “La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #549
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948

    “De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.

    “La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #549
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948

    “De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.

    “La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More