“De oogst.” Ets op papier. Gesigneerd buiten de plaat.
Jakob Smits

“La récolte”. Gravure sur papier. Signé hors planche.
SKU: 3005170024.
Category: Uncategorized.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #24
Estimate: € 40 / 60

Other lots by Smits

  • #22
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    “De stal” & “De huiskamer”. Twee etsen, resp. op textiel en op papier. Beide gesigneerd buiten de plaat.

    “L’étable” et “Living”. Deux eaux-fortes sur textile et papier. Signées hors cadre.
    Dim. 6,5 x 7,5 & 14,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #22
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    Estimate: € 40 / 60
  • #22
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    Estimate: € 40 / 60
  • #22
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    Estimate: € 40 / 60
  • #22
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    Estimate: € 40 / 60
  • #22
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    Estimate: € 40 / 60
  • #22
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    Estimate: € 40 / 60
  • #22
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    Estimate: € 40 / 60
  • #22
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    Estimate: € 40 / 60
  • #22
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    Estimate: € 40 / 60
  • #22
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    Estimate: € 40 / 60
  • #22
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    Estimate: € 40 / 60
  • #22
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00