Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
De oorlog en de bezetting, compleet met 30 insteek bladen + inhoudslijst + voorblad, uitgave september 1947 op 500 exemplaren.
Oscar Liedel

De oorlog en de bezetting, compleet met 30 insteek bladen + inhoudslijst + voorblad, uitgave september 1947 op 500 exemplaren.

The war and the occupation, complete with 30 inserts + list of contents + cover page, edition September 1947 on 500 copies.
Dim. H 40 x 39.5 cm
SKU: 0703230642.
Category: Grafiek.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #642
Estimate: € 65 / 75
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #454
    Dees De Bruyne
    Period: 1940-1998

    “Eerste Liefde”, kunstmap “Paul de Wispelaere” “Vrienden Van De Zwarte Panter” met 6 litho’s en tekst. Telkens gemarkeerd 37/60 en gesigneerd “Dees De Bruyne”.

    “First Love”, art folder “Paul de Wispelaere” “Friends Of The Black Panter” with 6 lithographs and text. Each marked 37/60 and signed "Dees De Bruyne".
    No longer available
    Dim. h 76 cm x 55,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #294
    Piet Gillis

    lot van 2 etsen op papier, “Winter” genummerd 3/100 & kleurenets “Scheldegezicht”, beide gesigneerd “Piet Gillis”, ingekaderd.

    Lot of 2 etchings on paper, "Winter" numbered 3/100 & colour etching "Scheldt view", both signed "Piet Gillis", framed.
    No longer available
    Dim. 21 x 26,5cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #682

    “Vrouwenportret.” Gemengde techniek op papier. Genummerd 1/1. Onleesbaar gesigneerd.

    “Women's portrait.” Mixed media on paper. Numbered 1/1. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 23,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #424

    Een moderne zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 70/125.

    A modern screen print. Signed, dated and numbered 70/125.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #44

    Een map met etsen, houtsneden, tekeningen van diverse kunstenaars, waaronder Jozef Cornelis, Gerard Gaudaen, Van Giel, Jules van Ael, Gustaaf De Bruyne, Guido Mariman, Frank-Ivo Van Damme, Julien Severin, Leon Lommaert enz. Vaak met als thema Uilenspiegel.

    A folder with etchings, woodcuts, drawings by various artists, including Jozef Cornelis, Gaudaen, Van Giel, Jules van Ael, Gustaaf De Bruyne, Guido Mariman, Frank-Ivo Van Damme, Julien Severin, Leon Lommaert, etc. Often with the theme of Ulenspiegel .
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #14

    “Emblema”. Negen gravures uit Silenus Alcibiadis, Sive Proteus van Jacob Cats. XVIIe eeuws.

    "Emblema". Nine engravings from Silenus Alcibiadis, Sive Proteus by Jacob Cats. XVIIth century.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #634
    Maurits Bilcke

    Een linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.

    A linocut, signed and dated 1935.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #204
    Delville

    “Prometheus”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1907.

    "Prometheus". An engraving. Signed outside the plate. Inside the plate dated 1907.
    No longer available
    Dim. 73 x 44 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #138
    Gevaert

    Een lot van tien affiches AGFA Gevaert, gedateerd rond 1944. Met specifieke ontwerpers. Met takszegels.

    A lot of ten AGFA Gevaert posters, dated around 1944. With specific designers. With tax stamps.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #644
    Maurits Bilcke

    “Lino C”. Een linosnede, gesigneerd en gedateerd 1935.

    "Lino C". A linocut, signed and dated 1935.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #342
    Frans Nackaerts
    Period: 1884-1948

    “Boerenkoppel op het land”. Een linosnede, gemonogrammeerd.

    "Peasant couple on the land". A linocut, monogrammed.
    No longer available
    Dim. 26 - 38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #624
    Maurits Bilcke

    “De vleugel van de poëzie”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 6/10.

    “The Wing of Poetry”. A linocut, signed, dated 1935 and numbered 6/10.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #512

    “L’ange gardien”. Twee gekleurde XIXe eeuwse gravures. In fraaie vergulde kaders en achter glas.

    "L'ange gardien". Two colored XIXth century engravings. In nice gilded frames and behind glass.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm (kaders)
    Estimate: € 160 / 200

Other lots in this auction

  • #575

    Een Lodewijk XV-stijl commode met drie laden en rood marmeren blad.

    A Louis XV style chest of drawers with three drawers and red marble top.
    No longer available
    Dim. 78 x 90 x 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #425

    Een gebogen tweeladenkast met opleg van fineer. Mer koper beslag. Met oranje marmer. Midden 20ste eeuw.

    A curved two-drawer cabinet with veneer overlay. More copper fittings. With orange marble. Mid 20th century.
    No longer available
    Dim. 83 x 50 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #281

    Een terrine met onderschaal van Frans polychroom aardewerk. Gedecoreerd met figuren.

    A tureen with bottom dish of French polychrome earthenware. Decorated with figures.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #588
    Hermle

    Een eikenhouten wandklok met glasdeur-en wanden. Gemerkt “Hermle” regulateur.

    An oak wall clock with glass door and walls. Marked "Hermle" regulator.
    No longer available
    Dim. 150 x 44cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #703

    Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.

    Two different armchairs in Régence style.
    No longer available
    Dim. H: 93-95 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #530

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en vier diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 carat yellow gold ring set with three sapphires with a combined weight of +- 0.60 ct. and four diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #127

    Een barok kruisbeeld met een corpus van palmhout. XVIIIde eeuw. Kleine manco’s.

    A baroque crucifix with a boxwood corpus. XVIIIth century. Small flaws.
    No longer available
    Dim. H. 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #236

    Een gefineerd buffetje in Georgian stijl met vier laden. Engels werk, XIXde eeuw.

    A veneered Georgian style buffet with four drawers. English work, XIXth century.
    No longer available
    Dim. 79 x 107 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #11
    Sawyer’s Viewmaster, Oregon

    Een oude viewmaster met talrijke schijfjes, o.m. Wereldtentoonstelling 1958, huwelijk Boudewijn en Fabiola enz.

    An old view-master with numerous discs, including the 1958 World Exhibition, marriage of Boudewijn and Fabiola, etc.
    No longer available
    Dim. H: 9 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #296

    Een gefineerde vitrinekast met twee niveaus. Engels, begin 20ste eeuw.

    A veneered display cabinet with two levels. English, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 122 x 70 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #611

    Porseleinen Japanse gemberpot met deksel.

    Porcelain Japanese ginger jar with lid.
    No longer available
    Dim. h22cm Ø21cm
    Estimate: € 5 / 4
  • #202
    Félix De Baerdemaeker
    Period: 1836 - 1878

    “Het binnenhalen van het hooi”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bringing in the hay”. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 35 x 58 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More