Similar lots by type
-
#667
Een olie- en azijnstel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloemen en vogels.
Huilier-vinaigrier en porcelaine du Japon polychrome. Décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#458
Een Chinees juwelenkabinetje van gelakt hout, messingen montuurtjes en jade plaquettes. Met slotje.
Petit cabinet à bijoux chinois en bois laqué, montures en laiton et plaquettes en jade. Avec serrure.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/100 -
#613
Een staande GuanYin van gepolychromeerd hout. Handen in Vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychromé, mains en vitarka mudra. Travail chinois probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400/500 -
#686
Een Chinese vitrinekast van gesculpteerd hout met aan de zijkant een paneeldeurtje onder legplankjes in etages.
Vitrine chinoise en bois sculpté. Une petite porte pleine par le côté et étagère.No longer availableDim. h: 159 cmEstimate: € 200/300 -
#714
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 245 cmEstimate: € 30/50 -
#647
“Twee vissers”. Twee Japanse netsukes van massief ivoor. Onderaan gemerkt.
“Deux pêcheurs”. Deux netsuké japonais en ivoire sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 100/120 -
#567
Een bolle vaas van cloisonné op rood koper. Onderaan gemerkt. We voegen er een klein cloisonne gemberpotje op houten sokkeltje aan toe.
Vase sphérique en cloisonné sur cuivre rouge. Marque sous la base. Nous ajoutons un petit pot à gingembre cloisonné sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#718
Een wijze van massief en geëtst ivoor op houten sokkel. Onderaan gesigneerd. Japans werk, begin XXste eeuw.
Statuette d’un sage en ivoire massif et gravé sur socle en ivoire. Signature sous la base. Travail japonais, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 650/700 -
#422
Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100/120 -
#687
Een vaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van vogels en pioenrozen. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase en porcelaine polychrome et doré à décor d’oiseaux et de pivoines. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#651
“Man met rat” en “Oude wijze”. Twee Japanse netsukes van massief ivoor. Onderaan gemerkt.
“Homme et rat”. et “Vieux sage”. Deux netsukés japonais en ivoire sculpté. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#468
Een Dogonmasker van gesculpteerd hout. Mali.
Masque Dogon en bois sculpté. Mali.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120 -
#417
Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80/120 -
#589Toyokuni II Utagawa
Een oude ingekleurde Japanse houtsnede uit de reeks “Azuma Meisho”, beroemde plaatsen van Azuma. Eerste helft XIXde eeuw.
Ancienne gravure sur bois japonaise colorée à la main. De la série “Azuma Meisho”. Vues célèbres d’Azuma. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#704
Een Chinees kleed van wol.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 141 cmEstimate: € 30/50 -
#513
Een wandelstok van hardhout met koperen monturen en een handvat van fijn gesculpteerd ivoor in de vorm van een draak.
Canne en bois dur aux montures en cuivre et à la manche en ivoire finement sculpté représentant un dragon.No longer availableEstimate: € 220/280 -
#477
Een vruchtbaarheidsbeeldje van gebeeldhouwd notenhout met achteraan een opbergvakje. Vermoedelijk Aziatisch.
Statuette de fertilité en noyer sculpté avec un casier au verso.No longer availableDim. H 11 cmEstimate: € 100/140 -
#753
Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.
Aquarium en porcelaine de Canton décoré de personnages peints à la main.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 70/90 -
#786
Een Chinese televisiekast van gelakt hout, versierd met een decor van bloemen.
Armoire à télévision chinoise en bois laqué décoré de fleurs.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 60/80 -
#653
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#800
Een Chinees eendeurskastje van gelakt hout met een meerkleurig decor van pioenrozen, bloesems en pauwen.
Meuble chinois à une porte en bois laqué à décor polychrome de pivoines, de fleurons et de paons.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 60/80 -
#681
Een paar grote zeshoekige balustervazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.
Paire de vase balustres hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50/80 -
#467
Een grote kraagvaas van meerkleurig Satsumaporselein.
Grand vase à col évasé en porcelaine polychrome de Satsuma.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 280/300 -
#263
Een kleine gemberpot en een gedeelte van een tulpenvaas in blauw en wit porselein. Beide met bloesems in het decor. China.
Petit pot à gingembre et une partie d’un tulipier en porcelaine bleue et blanche. Les deux décorés de fleurs. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#541
Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein. Schilfer aan het deksel.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche. Eclat au couvercle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/150 -
#178Minton
Een stel van drie grote schotels van zachte pasta met een blauw en wit pleine page decor van vogels en bloemen naar Japans voorbeeld. Onderaan gemerkt M&Co en “Mona”. 1 beschadigd.
Suite de trois grands plats en pâte tendre à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs en pleine page d’après les exemples japonnais. Marque M & Co et “Mona” au verso. 1 dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#95
Een 18 karaats geel gouden broche in strikvorm bezet met kleine diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct. Einde XIXde eeuw.
Broche en or jaune 18 ct en forme de noeud sertie de petits diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,80 ct. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 10,68 gEstimate: € 600/700 -
#270
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 250/350 -
#174Pierre Jacques DierckxPeriod: 1855 - 1947
“Genretafereel in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de genre dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 74 cmEstimate: € 260/280 -
#656
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 184 x 280 cmEstimate: € 40/50 -
#473Kings
Een troebadoersstaf van zwartgelakt hout en verchroomd metaal. Gemerkt.
Bâton de troubadour en bois noirci et métal chromé. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#495
Een zakhorloge remontoir met vrijmetselaars symbolen. In werkende staat.
Remontoir des francs maçons. En état de marche.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#453
Twee presenteervitrines met kevers.
Deux vitrines de présentation aux scarabées.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#29
Een koffie- en theeservies van wit en verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffie- en theepot, een melkkannetje, een suikerpot en twaalf kopjes met schoteltjes. Eén kopje beschadigd. We voegen er een afwijkend kopje met schoteltje aan toe.
Service à café et à thé en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses et soucoupes. Une tasse abîmée. Nous ajoutons une tasse et une soucoupe dépareillées.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#799
Een paar hallantaarns van koper en glas in Empirestijl.
Paire de lanternes de vestibule en cuivre et verre de style Empire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#163
Een handkruisboog van mahoniehout met ivoren details. XIXe eeuw.
Petit arbalète en acajou aux détails en ivoire. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 120/200