Similar lots by type
-
#425
Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.
Trois chevaux en bois dont un sur roues. Travail indien.No longer availableDim. H: 11 - 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#198Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910
“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.
"Méphisto". Une statuette en bronze de l'histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#563
“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van aardewerk, gesigneerd.
"Nu féminin". Une sculpture en grès, signée.No longer availableDim. 25 x 21 x 17 cmEstimate: € 90 / 110 -
#498Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren sierstukje met rozen. Gesigneerd.
Un ornement en fer forgé avec des roses. Signé.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#165
“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#531
Twee geschilderde grote houten beelden.
Deux grandes statues en bois peint.No longer availableDim. h: 78 - 82 cmEstimate: € 350 / 450 -
#88
“Aphrodite van Melos”. Een bronzen hoofd op zwart stenen sokkel.
Aphrodite de Melos. Une tête en bronze sur un socle en pierre noire.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#133
Een paar bronzen paarden. Naar P.J. Mène.
Une paire de chevaux. D’après PJ Mené.No longer availableDim. 31 x 34 x 15 cm & 31 x 36 x 16 cmEstimate: € 200 / 300 -
#458
Een albasten beeld.
Sculpture en albâtre.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#537
“Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje.
"Chien de chasse au faisan". Une statuette en bronze.No longer availableDim. 20,5 x 7 x 13 cmEstimate: € 10 / 140 -
#517Kitty
“Hengst”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Op losse marmeren sokkel.
"Étalon". Une statue en bronze patiné. Signée. Sur un socle en marbre amovible.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#634F. Van Baden
“Hertenstier”. Een gesculpteerd houten beeld. Gesigneerd. Lichte schade aan het gewei.
"Cerf". Une statue en bois sculpté. Signée. Légers dommages aux bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#507Pierre LenordezPeriod: 1815 - 1892
“Angelo”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Met losse marmeren sokkel.
"Angelo". Une statue en bronze patiné. Signée. Avec socle en marbre amovible.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 350 / 550 -
#605
Een gesculpteerde houten beer. Zwarte woud.
Un ours en bois sculpté. Forêt Noire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 140 -
#435
Een bronzen Boeddha.
Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#473
Een bronzen wandplaquette met een koe in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
Une plaque murale en bronze avec une vache en haut-relief. Vers 1900.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#107
Een gepolychromeerd gipsen pierrot met spiegeltje.
Un pierrot en plâtre polychrome avec miroir.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#181
“Marianne”. Een kleine bronzen buste.
"Marianne". Un petit buste en bronze.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#463
“Koppel”. Een bronzen groep. Achteraan gemerkt.
"Couple". Un groupe en bronze. Marqué au dos.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#352
“Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.
"Flore". Une sculpture en zamak sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#477
“Abstracte compositie”. Een modern beeld van wit marmer.
"Composition abstraite". Une statue moderne en marbre blanc.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 1000 / 1100 -
#128
“Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.
"Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.No longer availableDim. 60 cm x 33 cmEstimate: € 200 / 220 -
#491
Een modern bronzen kunstwerk. Gemonogrameerd.
Une œuvre d'art moderne en bronze. Monogrammée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#558Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Dans le vent”. Een terracotta buste op sokkel/.
"Dans le vent". Un buste en terre cuite sur socle.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#487Doulton, Lambeth
Een vierdelig tafelstelletje van meerkleurig geglazuurd steengoed met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en gedateerd 1882. In verzilverd metalen houder van Mapin & Webb
Garniture de table de quatre pièces en grès émaillé multicolore avec cadres argentés. Marqué et daté en bas 1882. Dans un étui en métal argenté par Mapin & Webb.No longer availableDim. H:17cmEstimate: € 50 / 80 -
#395Lalique, France
Een siercoupe van gesatineerd kleurloos kristal, versierd met vogeltjes en bladeren in reliëf.
Coupe décorative en cristal incolore satiné, à décor d'oiseaux et de feuilles en relief.No longer availableDim. h: 13,5 cm Ø: 11,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#528
Een lot van een grote en twee kleinere patévormen, waarbij één met een haas als dekselknop.
Lot d'un grand moule à pâté et de deux plus petits, dont un avec un lièvre comme bouton de couvercle.No longer availableDim. h 10 - 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#679
Een houten naaimeubeltje met uitgestoken versieringen.
Une table d’ouvrage en bois avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 60 x 44 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#553
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#610
Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.
Un miroir rectangulaire dans un cadre en plastique noir. Dommages au cadre.No longer availableDim. 98,5 x 61,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#343
Een lot van twaalf borden van o.a. Frans en Nederlands aardewerk. Grotendeels XIXe eeuws. Enkele met haarscheuren, restauraties, randschade.
Lot de douze assiettes, dont des poteries françaises et hollandaises. Majoritairement XIXe siècle. Certains avec des cheveux, des restaurations, des dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 22 - 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177Willy Vandersteen
Tien albums van Suske en Wiske, rode reeks. Goede tot zeer goede staat. Enkele ruggen met slijtage, enkele streepjes en nummertjes op kaften. Eerste uitgaven.- “De Wilde Weldoener”. 1961 (Rugletsel).- “De Kaartendans”. 1962.- “De Kwakstralen”. 1963.- “Het Rijmende Paard”. 1963.- “De Sissende Sampam”. 1963.- “Sjeik El Ro-Jembiet”. 1964 (Rugletsel).- “De Nerveuze Nerviërs”. 1964.- “De Apekermis”. 1965.- “De Poenschepper”. 1967 (Vierkleuren).- “Wattman”. 1967 (Vierkleuren).(..)
Dix albums de Suske en Wiske, série rouge. Bon à très bon état. Quelques dos avec usures, quelques rayures et numéros sur les plats. Premières éditions. - "LDe Wilde Weldoener". 1961 (Dégât au dos). - "La danse des cartes". 1962. - "De Kwakstralen". 1963. - "Het Rijmende Paard". 1963. - "De Sissende Sampam". 1963. - « Sheik El Ro-Jembiet ». 1964 (dégât au dos). - "De Nerveuze Nerviërs". 1964. - "De Apenkermis". 1965. - "De Poenschepper". 1967 (Quatre couleurs). - " Wattman ". 1967 (Quatre couleu(..)No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#630Daubreby Vanswae Bruxelles
Een XIXe eeuwse zalmroze satijnen bolero met beige borduursel.
Un boléro en satin rose saumon du 19ème siècle avec une broderie beige.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#115
Een reeks van 18 Napoleontische soldaten en officieren van meerkleurig porselein. Eén zwaar gerestaureerd en één met schade aan de vlaggenstok.
Une suite de 18 soldats et officiers Napoléoniens en porcelaine polychromé. Un fortement restauré et un avec dégat au drapeau.No longer availableDim. h: 29 - 31 cmEstimate: € 350 / 500 -
#70
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 200 / 300 -
#613
Drie verschillende vaasjes van blauw wit Chinees porselein.
Trois vases différents en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 29, 10 en 12 cmEstimate: € 100 / 120