Other lots in this auction
-
#89Lode De Maeyer“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#161“Danseres”. Een bronzen beeld op sokkel van meersoortig marmer. Naar een werk van Chiparus.
Danceuse . Une sculpture en bronze sur un socle en marbre multicolore. D'après une œuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180 / 200 -
#364Een verstelbaar rond eikenhouten krukje.
Un tabouret rond réglable en chêne.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#573Een grote waaiervormige plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig famille-rosedecor van kippen bij bloeiende struiken. Met stempel.
Une grande plaque en porcelaine de Chine en forme d'éventail à décor multicolore famille rose de poulets dans des arbustes à fleurs. Estampillé.No longer availableDim. 79 x 44 cmEstimate: € 240 / 280 -
#638Een diepe schotel van Japans porselein met een meerkleurig decor.
Un plat en porcelaine japonaise profonde à décor multicolore.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 200 cmEstimate: € 200 / 270 -
#189Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200 / 300 -
#7Een lot heiligenbeelden van biscuit, bestaande uit een groot en een klein Mariabeeld, een Christus Heilig Hart, een St. Jozef met kind en een Sint-Antonius met Jezus.
Un lot de statues de saints en biscuit, composé d'une grande et une petite statue de Marie, un Sacré-Cœur du Christ, un Saint Joseph avec enfant et un Saint Antoine avec Jésus.No longer availableDim. h: 19 - 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van +- 0,92 ct. GSI 1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un solitaire de + - 0,92 ct. GSI 1.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#178Delvaux, BruxellesEen portefeuille van zwart struisvogelleder met hoesje. Gebruikssporen.
Un portefeuille en cuir d'autruche noir avec couvercle. Signes d'usure.No longer availableDim. 12 x 10,5 cmEstimate: € 320 / 360 -
#582Van Herck (?)“Zittend figuur”. Olieverf en kantwerk op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65. Handtekening moeilijk leesbaar.
Personnage assis . Huile et dentelles sur toile. Signé et daté ' 65. Signature difficile à lire.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#99Een houten spiegel in barokke stijl.
Un miroir en bois de style baroque.No longer availableDim. 93 x 63 cmEstimate: € 200 / 240

