Other lots in this auction
-
#516Een verlengbare ovale Engelse tafel met tapse poten en op wieltjes. Met verlengblad.
Table ovale anglaise à allonge. Pieds gaines sur roulettes.No longer availableDim. 144 x 115 + 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#219Salvador DaliEen paar lithografieën. Beide gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren buiten de plaat.
Quelques lithographies. Signées et numérotées à 100 exemplaires à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 24,5 x 18 cmEstimate: € 200 / 280 -
#46Een oude hutkoffer. Slot verwijderd. In goede staat.
Un vieux coffre. Serrure enlevée. En bon état.No longer availableDim. 33 x 78 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#444Maurice BoelPeriod: 1913 - 1998“Aan het doodsbed”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
“Au lit de mort” . Fusain et aquarelle sur papier. Signé et daté 44.No longer availableDim. 80 x 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#405Een Chinees houten altaartafeltje.
Une table d'autel en bois chinois.No longer availableDim. 30 x 77 x 44 cmEstimate: € 65 / 75 -
#300OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2000 / 2500 -
#242Een rechthoekige spiegel van goud- en roodgepatineerd hout.
Un miroir rectangulaire en bois doré et patiné rouge.No longer availableDim. 105 x 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164“Vissershaven”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Port de pêche”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 37 x 83 cmEstimate: € 100 / 120 -
#401“Tortelduiven” & “Labrador”. Twee porseleinen beeldjes, waarbij het eerste gemerkt van Lladro.
Tourterelles & Labrador . Deux figurines en porcelaine, la première marquée de Lladro.No longer availableDim. h: 12 - 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#547CapodimonteEen paar boekensteunen van deels verguld en gepolychromeerd biscuit met beeltenissen van Cleopatra en Toetanchamon naar ontwerp van Eduardo Tasca. Gelimiteerde genummerde editie.
Une paire de serre-livres en biscuit polychrome partiellement doré avec des images de Cléopâtre et Toutankhamon d'après un dessin d'Eduardo Tasca. Edition numérotée limitée.No longer availableDim. h: 43 & 44 cmEstimate: € 160 / 180 -
#34Frantz CharletPeriod: 1862-1928“Moeder en kind in een Hollands havenstadje”. Lithografie. Gesigneerd en “5e staat” buiten de plaat.
Mère et enfant dans une ville portuaire hollandaise . Lithographie. Signée et 5ème état hors planche.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#42Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver flamand . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80

