Similar lots by type
-
#534
“Compositie”. Acryl op doek. Klein deukje in de rechter bovenhoek.
“Composition”. Acrylique sur toile. Petite bosse au coin droit supérieur.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#664Vic Verleyen
“Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ballerines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 56 cmEstimate: € 120/180 -
#659
“Sacré-Coeur”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven aan Louis Souher.
“Sacré-Coeur”. Huile sur carton. Attribué à Louis Souher (au verso).No longer availableDim. 34 x 33 cmEstimate: € 120/140 -
#662Harry Elliot
“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#224J. Coomans
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300/500 -
#652L. Schellekens
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1907.
“Bateau de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1907.No longer availableDim. 23 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#164F. A. Philippe (?)
“Portret van een Markies”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1841. Met kader uit de tijd. Kleine beschadiging.
“Portrait d’un Marquis”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1841. Avec encadrement d’époque. Petit dégât.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250/300 -
#554
“Compositie”. Olieverf op linnen. Draagt een handtekening ‘Malard’.
“Composition”. Huile sur lin. Porte une signature ‘Malard’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 120/140 -
#572
“Compositie”. Gemengde techniek op paneel. Draagt een handtekening ‘Vostel’.
“Composition”. Techniques mixtes sur panneau. Porte une signature ‘Vostel’.No longer availableDim. 24 x 59 cmEstimate: € 220/240 -
#592Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 98 x 70 cmEstimate: € 420/500 -
#649Wim FlandersPeriod: °1943
“Landschap te Dudzele”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1978.
“Paysage à Dudzele”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1978.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 120/200 -
#670Hanzenbergh (?)
“Naaktstudie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Etude d’un nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 60/80 -
#680
“Naakt op stoel met wit doek”. Olieverf op doek. Geen signatuur.
“Nu sur une chaise et toile blanche”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 200/300 -
#788Henri RottiersPeriod: 1880 - 1958
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#564
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘GVV’.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte le monogramme ‘GVV’.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 220/240 -
#669
“Bloemenstillevens”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Dragen een handtekening ‘Slebe’.
“Nature morte aux fleurs”. Deux peintures, huile sur panneau. Portent la signature ‘Slebe’.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#174E. Pirin
“Moeder met kind aan een kippenhok”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant auprès du poulailler” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 260/300 -
#529
“Abstracte voorstelling”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Représentation abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 61 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#539
“Compositie”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#234Frans Van Kerckhove
“Figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 101 x 81 cmEstimate: € 300/400 -
#184F. Vanderdonck
“Kippen”. Een pendant, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en gesigneerd 1890.
“Poules”. Un pendant, huile sur panneau. Tout deux signés et datés 1980.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 420/500 -
#792
“Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 200/240 -
#209Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 200/240 -
#169Adrianus Cornelis Van NoortPeriod: 1914 - 2003
“Zandvoort” & “Urk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Zandvoort” & “Urk”. Deux peintures, huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 320/380
Other lots in this auction
-
#338
“St Joseph”. Een beeld van meerkleurig Brussels porselein.
”Saint Joseph”. Une statuette en porcelaine de Bruxelles polychrome.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/160 -
#116
Een staande klok van notenhoutfineer met zwartgelakte details. XIXe eeuw. Werkende staat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en placage de noyer aux détails noircis. XIXe siècle. En état de marche, avec balancier et poids.No longer availableDim. 220 x 50 cmEstimate: € 180/240 -
#384
Een paar appliques van verguld brons met elk één lichtpunt, gedragen door een putto.
Une paire d’appliques en bronze doré à un point lumineux chaque, portées par un putto.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#699Hans Bellmer
“Erotische tekeningen.” Twee litho’s, gesigneerd buiten de plaat en genummerd resp. 41/125 en 22/150.
“Dessins érotiques”. Deux lithographies, signées hors planche et numérotées resp. 41/125 et 22/150.No longer availableDim. 16 x 12, 27 x 21 cmEstimate: € 50/80 -
#418
Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.
Portemanteaux mural en chêne, sept crochets.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 50/80 -
#39Deheereweghe
“Schip in het droogdok”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Navire en cale sèche”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#502
“L’Illustration”. Een lot gebundelde jaaruitgaven: 1914 deel I; 1915 deel II; 1916, 1917, 1918 & 1919 delen I & II. We voegen er een uitgave van 1924 aan toe. 11 stuks.
”L’Illustration”. Un lot d’annuaires 1914 partie 8, 1915 partie II, 1916-1917-1918 et 1919 chaque fois en deux parties. Nous ajoutons un annuaire de 1924. 11 pièces.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 1000/1400 -
#196
Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.
Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.No longer availableDim. 183 x 142 x 36 cmEstimate: € 2000/2400 -
#621Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300/360 -
#456
Een mahoniehouten tafel met uitklapbare zijden op centrale voet, eindigend in vier messingen leeuwenpoten. Engeland.
Table en acajou à deux abattants et sur pied central, terminant en quatre griffes en laiton. Travail anglais.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#176
Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#177
Een aluminium schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20. Met elektromotortje.
Une voiture de sport miniature des années ‘20 avec petit moteur électrique.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 400/450