#311Een messingen plafonnière met geslepen en gesatineerde glazen coupe.
A brass ceiling light with cut and frosted glass bowl.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 40 / 80 -
#152Jan van BeersPeriod: 1852-1927“Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.
#468Een bronzen beeldje van godin Uma, Cambodia, 16e eeuws.
#368Capo di MonteEen set van twee porseleinen tafellampen, gemerkt Capo Di Monte.
A set of two porcelain table lamps, marked Capo Di Monte.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#325Een lot van vijf kunstboeken bestaande uit: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en Vlaamse handen en Permeke (gelimiteerde uitgave nr 100/100)V
A lot of five art books including: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en vlaamse handen, and Permeke (limited edition no. 100/100).No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#622Agnès GallandPeriod: *1942“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#151Carl Werner Hutchenreuter“Naakt met hoorn”. Een Art Deco, meerkleurig porseleinen beeldje. Ontwerp door Carl Werner, onderaan gemerkt.
"Nude with Horn." An Art Deco, multicolored porcelain figurine. Designed by Carl Werner, marked at the bottom.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#442S. Verlinden“Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Interior view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 65,5 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#337Twee diverse tabakspotten van Vlaams aardewerk. Eén met opschrift JNP en “Laat ze maar rooken”.
Two diverse tobacco jars made of Flemish earthenware. One with the inscription JNP and "Let them smoke."No longer availableDim. H. 23 & 17 cmEstimate: € 25 / 30 -
#716Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel in Louis XV stijl met te herstofferen zitting.
A sculpted, patinated wooden armchair in Louis XV style with upholstered seat in need of reupholstering.No longer availableDim. 90 x 66 x 52 cmEstimate: € 60 / 80