#536Een gesculpteerde en vergulde houten vitrinekast in Louis-XV stijl. De binnenkant is bekleed in een roze velours stof.
#241Een Belgische staatsiedegen met gegraveerd lemmet. Greep deels bekleed met parelmoer. Lederen schede met messingen uiteinden. Gemerkt bovenaan het lemmet. Gedateerd op het gevest 1902
A Belgian ceremonial sword with engraved blade. Grip partially covered with mother-of-pearl. Leather scabbard with brass ends. Marked at the top of the blade. Dated on the hilt 1902.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#14Isidore Meyers“Dorpszicht”. Een tekening gesigneerd Isidore Meyers.
"Village View". A drawing signed Isidore Meyers.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#617Een Delfts aardewerken tabakspot blauw-wit met opschrift en rokende Indiaan in het decor. Leeuwenhoofden aan de zijkant en onderaan gemerkt “De Porceleyne Clauw”.
#93Luxval Val Saint Lambert“Romeo”. Een Art Deco design vaas, ontwerp door Charles Graffart en René Delvenne voor VSL.
"Romeo". An Art Deco design vase, designed by Charles Graffart and René Delvenne for VSL.No longer availableDim. 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#409Een paar vierhoekige Chinees porseleinen vaasjes, meerkleurig en vergulde details met figuratief decor. Begin 20e eeuw.
A pair of square Chinese porcelain vases, multicolored with gilded details and figural decoration. Early 20th century.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#177Een groot polychroom houten beeld van een Madonna met Kind. Het beeld heeft een grote barst.
A large polychrome wooden sculpture of the Holy Mother with her Son in her arms. The sculpture has a large crack.No longer availableDim. h 102 cmEstimate: € 120 / 180 -
#385Een hofdegen met handvat van koper en hout.
#568Een houten gesculpteerde staf met leeuw bovenaan, Fon Dahomey, Benin.
A wooden carved staff with a lion on top, Fon Dahomey, Benin.No longer availableDim. 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
A set of six French carved chairs, ecru and gold patinated, upholstered in old pink fabric with flower motifs. Front wheels.No longer availableDim. 93 x 53 x 55 cmEstimate: € 120 / 180