#130Een paar platina oorbellen met 14 kt geelgouden sluiting bezet met telkens een centrale briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 1,24 ct. F-G SI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,08 ct. Met certificaat.
A pair of platinum earrings with 14 kt yellow gold closures, each set with a central brilliant-cut diamond with a total weight of approximately 1.24 ct. F-G SI1 and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 2.08 ct. With certificate.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#46Een set van drie nesting-tables in Engelse stijl, groen lederen blaadjes met glas.
A set of three nesting tables in English style, green leather tops with glass.No longer availableDim. 56 x 54 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#579Een paar olielampen van porselein met decor in kobaltblauw, wit en verguld. Messingen montuur met ajour decor van wijnranken. Lange lampglazen. Omgesteld naar elektriciteit.
A pair of porcelain oil lamps decorated in cobalt blue, white, and gilded. Brass frame with openwork decoration of grapevines. Long lamp glasses. Converted to electricity.No longer availableDim. H. 69 cm (incl. glas)Estimate: € 80 / 120 -
#181Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976Voltaire”, een gesculpteerde buste in carrara marmer, gesigneerd Koos Van Der Kaaij en gedateerd 1942.
#301Capodimonte“De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.
#358WallendorfEen porseleinen beeldje van een danseres, onderaan gemerkt Wallendorf.
A porcelain figurine of a dancer, marked Wallendorf on the bottom.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#122“Jeune femme au collier de perles". Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Verso label, toegeschreven aan Joseph Paelinck, eerste helft 19e eeuw.
"Young Woman with a Pearl Necklace". A painting, oil on canvas, marouflaged. Verso label attributed to Joseph Paelinck, first half of the 19th century.No longer availableDim. 19,5 x 17 cmEstimate: € 500 / 600 -
#226Een kleine mahoniehouten console met entretoise. In de gordel een lade met merkwaardige trekkers van porselein en koper.
A small mahogany console table with a stretcher. In the apron a drawer with unique pulls of porcelain and copper.No longer availableDim. 72 x 68 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#61Een bronzen beeldje van 2 handen.
#306Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.