#631Een set van twee Chinees porseleinen mirafiore vazen.
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met gezamenlijk gewicht van 0,39 ct. en 0,84 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of 0.39 ct. and 0.84 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#613Een bronzen Chinese spiegel met reliëfdecor.
#144Jean François PortaelsPeriod: 1818-1895“Jeunes Filles Orientales”. Een schilderij, olierverf op doek. Onderaan gesigneerd. 19e eeuw.
"Young Oriental Girls". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 400 / 600 -
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#561Limoges FranceEen porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.
#4222 Aziatisch houten lakpanelen met pietra dura elementen en voorstelling met parelmoer, speksteen, figuren en bloemendecor in reliëf.
2 Asian wooden lacquer panels with pietra dura elements depicting mother-of-pearl, soapstone, figures, and floral relief decoration.No longer availableDim. 91,5 x 30,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
A polychrome wooden sculpture of Saint Anthony on a wooden base.No longer availableDim. 145 - 170 cmEstimate: € 300 / 500 -
#643Een Art-Deco notarislamp in metaal met groene kap.
An Art Deco notary lamp in metal with a green shade.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#117Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
A French pendulum clock, brass with hand-painted romantic decor on the dial and front. Monogrammed at the bottom.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 100 / 180 -
#714Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.
A large silver-plated metal jug. Richly decorated.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30 / 50