#609Leucos“Micetta”. Een vintage Italiaans design tafellamp met melkglazen kap, vergulde messing arm en Murano glazen voet. Model Micetta voor Leucos.
"Micetta". A vintage Italian design table lamp with milk glass shade, gilt brass arm, and Murano glass base. Model Micetta for Leucos.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#641ErpeEen bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een bakelieten kap, gemerkt Erpe.
#542KirhanEen Indiaas handgeknoopt tapijt in Kashmir natuurzijde, gemerkt Kirhan. Sterk geëlaboreerde ranken -en bloementekening. Naar het 17e eeuws Shah Abbas ontwerp. Met certificaat.
#633Delphine Boël“Dying is easy, It's living that scares me to death”. Een meerkleurig design sierbord. Verso gemerkt, gedateerd 2009, met divers opschrift.
"Dying is easy, It's living that scares me to death." A multicolored decorative plate. Marked on the back, dated 2009, with various inscriptions.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#340Jacob Zech OriginalEen polshorloge, model Legacy Z0.1520.003, in bijbehorende doos.
A wristwatch, model Legacy Z0.1520.003, in its original box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#251Een polychroom houten Mariabeeldje. 19e eeuws.
A polychrome sculpted wooden figure of Mary. 19th century.No longer availableDim. 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53Een lot bestaande uit twee porseleinen kandelaars met beeldjes en een centrale coupe met drie meisjes.
A lot consisting of two porcelain candlesticks with figurines and a centerpiece bowl with three girls.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#378Een comtoise klok met Dinanderie en gepolychromeerde elementen, opschrift op de wijzerplaat Touzé à Carrouge.
A Comtoise clock with Dinanderie and polychrome elements, inscription on the dial Touzé à Carrouge.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#73Een schelpvormig en gesculpteerd 19 eeuws zilveren pochette met zijde bekleding binnenin.
A shell-shaped and sculpted 19th-century silver pouchette with silk lining inside.No longer availableDim. 5 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513Een gestileerde bronzen beeld van een wandelende panter op schuine marmeren voet.
A stylized bronze sculpture of a walking panther on an inclined marble base.No longer availableDim. 27 x 64 x 11 cmEstimate: € 1200 / 1600