#100Chopard Genève Swiss MadeEen 18 karaats witgouden dameshorloge bezet met 9 briljantjes en met 18 karaats witgouden polsband.
#356Een eikenhouten piëdestal met gedraaide en gesculpteerde voet.
#546KelimEen oosters geweven wandtapijt.
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#473Een paar gelakt uit hout gesculpteerde Chinese vazen met figuratief en landschap decor in het snijwerk.
A pair of wooden lacquered sculpted Chinese vases with figurative and landscape decoration in carvings.No longer availableDim. 43 x Ø 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#581Capodimonte“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
#658Een Aziatisch opiumweegschaaltje in gesculpteerd houten doosje.
An Asian opium scale in a carved wooden box.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,22 g maat: 55Estimate: € 500 / 600 -
#674Een vaasje in craquelé aardewerk versierd met apen.
A small vase in crackled faience decorated with monkeys.No longer availableDim. H:17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#729Een lot van 2 bajonetten met gekruiste punt. Eind 19e, vroeg 20e eeuw.
A lot of 2 bayonets with cross point. Late 19th, early 20th century.No longer availableDim. 52,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#202Een tafelspiegel met schildpadimitatie.
A table mirror with tortoiseshell imitation.No longer availableDim. 45 x 42 cmEstimate: € 180 / 200