#452“Rustende man”, een driedimensionele églomisé. Gesigneerd links onder en gedateerd 1982.
"Resting man", a three-dimensional églomisé. Signed lower left and dated 1982.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#164Joop MijsbergenPeriod: 1934 -“Fleur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘75. Verso getiteld met opschrift.
"Fleur." A painting, oil on canvas. Signed and dated '75 at the bottom. Titled with inscription on the reverse.No longer availableDim. 160 x 100 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#605Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.
A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.No longer availableDim. h 43, Ø 74,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#598TivEen terracotta ritueel, medicinaal schaaltje met dierfiguren gesculpteerd. Afkomst Tiv, Nigeria, gebruikt bij animisme. Bijgevoegd gesculpteerd aardewerken schaaltje, Dakarkari.
#538Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
#671Een lot van negen hoofdzakelijk Vlaams aardewerken bloempotten.
A lot of nine mainly Flemish earthenware flower pots.No longer availableDim. h 23 x Ø 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#247Een 19e eeuws juwelenkistje met bijbehorende parfumflesjes met vergulde dopjes, in de vorm van een ladenkastje in o.a. notenfineer. Er ontbreekt één trekkertje aan het verborgen laatje. Het plaatje voor het sleutelgat is nog aanwezig.
A 19th-century jewelry box with matching perfume bottles with gilded caps shaped like a chest of drawers in walnut veneer. One pull is missing from the hidden drawer. The keyhole plate is still present.No longer availableDim. h 24 x b 18 x d 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#93Luxval Val Saint Lambert“Romeo”. Een Art Deco design vaas, ontwerp door Charles Graffart en René Delvenne voor VSL.
"Romeo". An Art Deco design vase, designed by Charles Graffart and René Delvenne for VSL.No longer availableDim. 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#14Isidore Meyers“Dorpszicht”. Een tekening gesigneerd Isidore Meyers.
"Village View". A drawing signed Isidore Meyers.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 30 / 50