#713BaudourEen koffieservies van wit porselein met een polychrome guirlande. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, melk- en suikerpot, acht kopjes en acht schoteltjes. Enige kleine gebruikssporen.
A coffee set of white porcelain with a polychrome garland. Belgian work, circa 1900. Coffee pot, milk jug, sugar bowl, eight cups, and eight saucers. Some minor signs of use.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#15Paul HellerPeriod: 1935Een grote bonbonniere in Booms glas, door Paul Heller.
A large candy dish in Boom glass, by Paul Heller.No longer availableDim. h 17 x Ø 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#46Een set van drie nesting-tables in Engelse stijl, groen lederen blaadjes met glas.
A set of three nesting tables in English style, green leather tops with glass.No longer availableDim. 56 x 54 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#454Gianni BaccaroPeriod: °1953‘Dialogo Nel Tempio’ en ‘Scatola Con Scrittura E Altre Cose’, olieverf op paneel. Twee schilderijen van de Italiaanse kunstenaar Gianni Baccaro, beide gedateerd 1992 en gesigneerd.
‘Dialogo Nel Tempio’ and ‘Scatola Con Scrittura E Altre Cose’, oil on panel. Two paintings by the Italian artist Gianni Baccaro, both dated 1992 and signed.No longer availableDim. 122 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#561Limoges FranceEen porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.
#30Een paar 18 k witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
A pair of 18k white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.14 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 150 / 200 -
#508Een bronzen beeld van een zittende panter.
A bronze statue of a sitting panther.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 550 / 650 -
#544BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#340Jacob Zech OriginalEen polshorloge, model Legacy Z0.1520.003, in bijbehorende doos.
A wristwatch, model Legacy Z0.1520.003, in its original box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#170Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
An 18 K white gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 350 / 400