Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De rechter.” Houtsculptuur. Gesigneerd.
“De rechter.” Houtsculptuur. Gesigneerd.
N. Pinter

“De rechter.” Houtsculptuur. Gesigneerd.

”Le juge”. Une sculpture en bois. Signée.
Dim. h 46,5 cm
SKU: 1112180287.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #287
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #431

    Een Art-Deco lampje met een bronzen zwaantje op een marmeren voet.

    Une petite lampe Art Déco avec un cygne en bronze sur pied en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm; l: 21 cm
    Estimate: € 42 / 50
  • #593

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #637

    Een grote witte koraal.

    Un grand corail blanc.
    No longer available
    Dim. L. 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #576
    Indo Mir

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Un tapis en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 390 x 294 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #343

    Lot boeken. 6 stuks. Dr Bilz e.a. “De Nieuwe Natuurgeneeswijze”. Ed. Dekam, Amsterdam (2 delen). Dr. P.L. Muller“Onze Gouden Eeuw”. Ed. De Nederlandsche Boekhandel, Antwerpen (3 delen). Dr. Jac. P. Thysse. “Onze Groote Rivieren”. Ed. Verkades Fabrieken, Zaandam 1938.

    Un lot de livres, 6 pièces: Dr Bilz e.a. “De Nieuwe Natuurgeneeswijze”. Ed. Dekam, Amsterdam (2 volumes). Dr. P.L. Muller“Onze Gouden Eeuw”. Ed. De Nederlandsche Boekhandel, Anvers (3 volumes). Dr. Jac. P. Thysse. “Onze Groote Rivieren”. Ed. Verkades Fabrieken, Zaandam 1938.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #519

    “Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Rappard’.

    ”Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘Rappard’.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #572

    Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.

    Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #409

    Vier kopjes en drie schoteltjes van capucineporselein, versierd met famille rose bloemendecors. XVIIIe eeuw. Eén kopje met haarscheur.

    Quatre tasses et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décoration fleurie. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #701

    Een kom van Chinees porselein met een blauw-wit decor van een vogel tussen bloemen in het plat.

    Un plat en porcelaine de Chine, décor bleu-blanc d’un oiseaux dans le plat.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #203

    Een bronzen barometer van vuurverguld brons met een beeltenis van Chronos en een cherubijn.

    Un baromètre en bronze doré au feu , décor de Chronos et un chérubin.
    No longer available
    Dim. l: 85 cm
    Estimate: € 3000 / 3400
  • #143

    Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.

    Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #95

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 10 gulden. Koningin Wilhelmina. 1927.

    Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’une pièce de monnaie de 10 florins. Reine Wilhelmina. 1927.
    No longer available
    Dim. 19,60 g
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More