#306Een gebeeldhouwd eikenhouten klapsecretaire met twee laden onder het klapblad.
Un secrétaire en chêne sculpté à abattant et deux tiroirs en dessous de la tablette.No longer availableDim. h: 99 cm b: 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154“Winters stadszicht”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
#216Een eikenhouten klapsecretaire met onderaan drie laden en twee gevitreerde deuren in het opzet. Engeland, XIXe eeuw.
Un secrétaire à pente en chêne à abattant, le dessous à trois tiroirs et deux portes vitrées au dessus. Angleterre, XIXème siècle.No longer availableDim. 236 x 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#17Een lot van vijf hoornvazen van Brussels porselein, waarbij er twee een koppel vormen. XIXe en XXe eeuw.
#506Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
#840Drie kleine bijzettafeltjes van eikenhout, waarvan twee met een lade.
#119Een zijden chapeau claque en een hoge hoed van mollenvacht in doos.
#255Een 18 karaats roze gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 100