#328JunghansEen schouwpendule in houten kast, versierd met sober inlegwerk.
#758“Moeder en kinderen”. Beeldje van aardewerk. Gemonogrammeerd L.B.
”Mère et enfants”. une statue en faïence. Monogramme L.B.No longer availableDim. L. 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204“De kruisiging van Petrus”. Olieverf op koper. Antwerpse school, XVIIe eeuw.
#538Een grote roodkoperen wierookbrander met handvat. Chinees werk.
#545Een Afrikaans masker met kraaltjes, schelpjes en stro.
#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,02 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,02 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#563Een paar Mexicaanse beelden, bestaande uit een zittende figuur met arend van jade en een stamhoofd van arduin en malachiet.
Une paire de statues mexicaines, comprenant une figure assise avec un aigle en jade, et un chef de tribu en pierre de taille et malachite.No longer availableDim. h: 27 & 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#721Vier verschillende glazen stolpen op houten sokkels, waarbij één met een hoornvaasje en één met een beeltenis van St. Antonius van Brussels porselein.
#198Een Engelse desserte van mahoniehoutfineer. Tijdperk Victoria.
Desserte anglaise en placage d’acajou. Epoque Victoria.No longer availableDim. 95 x 115 x 43 cmEstimate: € 80 / 120