#101122 postzegels, fiscale zegels e.a. en 117 geadresseerde en gefrankeerde enveloppen. Frankrijk vanaf 1861.
122 timbres postes, timbres fiscaux et autres et 117 enveloppes adressées et affranchies. France, depuis 1861.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#555Een Afrikaans houten beeld. Yao Chokwe, D.R. Congo
Sculpture africaine en bois. YAO Chokwe. République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#412Edgard HeirmanPeriod: 1919-2004“Knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Saules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#533“Wijze op paard”. Een beeld van monochroom wit porselein.
”Singe à cheval”. Une statue en porcelaine monochrome blanche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 90 / 110 -
#7Een inktstel van Brussels porselein, versierd met vergulde motieven en getooid met een gepolychromeerde liggende leeuw met eronder de Belgische wapenspreuk. XIXe eeuw. Zonder recipiënten.
Une garniture de bureau en porcelaine de Bruxelles, décoration de motifs dorés et d’un lion couché polychrome, en dessous une devise belge. XIXème siècle. Pas de récipients.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100 / 140 -
#62“Schepen op het kanaal”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Lesy. Lichte beschadiging aan het doek.
#348Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
#504“Bloemenstilleven”. Olieverf op schilderskarton.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur carton.No longer availableDim. 67 x 46 cmEstimate: € 200 / 240