#88Vier ingelijste Delftse aardewerken tegels met blauwe en witte decors van zeilboten en andere.
Quatre carreaux de Delft encadrés, décors bleu et blanc de voiliers.No longer availableDim. 17 x 17cm x 4.Estimate: € 100 / 150 -
#465Twee inktstellen van geel koper, waarbij één in Lodewijk XV-stijl.
#406Een bijzetkastje met twee laden en twee deurtjes en een nachtkastje met marmeren blad, beide van witgepatineerd hout.
Une petite armoire à deux tiroirs et deux portes et une table de chevet à tablette en marbre. Bois à patine blanche pour les deux.No longer availableDim. b: 60 & 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#351Een albasten schouwpendule, versierd met zamakken sierelementen en bovenaan getooid met een allegorisch beeld. Slinger, sleutel en een pootje manco. Op te knappen. XIXe eeuw.
#323Een vaas van Booms glas, versierd met gouden motieven.
#767Een Zuid-Afrikaans houten helmmasker met stro.
#320Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 500 / 600 -
#411Twee siervazen van verguld Brussels porselein met oren in de vorm van hermenfiguren en op de buik versierd met meerkleurige beeltenissen van Sint Nicolaas en Sint Augustinus in cartouches op rode fond.
Deux vases en porcelaine de Bruxelles doré à anses sous forme de figures Hermes et des représentations de Saint Nicolas et Saint Augustin sur le ventre en cartouches sur fond rouge.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 180 / 240 -
#571Een buffel van gesculpteerd jade. Chinees werk.
Un buffle en jade sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 10 cm l: 24 cmEstimate: € 120 / 140 -
#760Ronde art deco salontafel van wortelhoutfineer, genre Franck.
Une table de salon ronde Art Déco, genre Franck.No longer availableDim. H 60 & Ø 70 cmEstimate: € 80 / 100