#475Een lot van tien witmetalen bestekleggers in de vorm van diertjes.
#269Casa das BalançasEen oude messingen weegschaal op houten voet.
Une ancienne balance en laiton, pied en bois.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 120 -
#420ChimentoEen 18 karaats geel gouden ketting met plaatje als hanger.
#210Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 500 / 600 -
#739Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.
#532Een 19de eeuw houten icoon ingelegd met een bronzen orthodox kruis met christusfiguur, geflankeerd door Maria, Maria Magdalena, Johannes en Longinus.
Une crédence flamande en chêne sculpté d’après le XVIIème siècle. XIXème siècle.No longer availableDim. 150 x 40 x 80 cmEstimate: € 150 / 180 -
#480Een verchroomde kapstok.
Un porte-manteau chromé.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 50 / 80 -
#799Wim Van KuyckEen serie van 20 genummerde etsen, waaronder 3 series van ‘Het begijnhof van Dendermonde, Het groot begijnhof van Leuven en Het klein begijnhof van Gent. Alle gedateerd 1983.
Une série de 20 eaux-fortes numérotées, dont 3 séries en relation avec le Béguinage de Termonde, le Grand Béguinage de Louvain et le Petit Béguinage de Gand. 1983.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#576Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#66Een ensemble, bestaande uit twee verschillende dagobertstoelen en een gelijkaardig tafeltje van gebeeldhouwd eikenhout.
Un ensemble comprenant deux chaises dagobert et une table du même genre en chêne sculpté.No longer availableDim. 80 x 52 cmEstimate: € 120 / 200