Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De rede van Antwerpen”. Een kleurenherdruk van een oude gravure.

“De rede van Antwerpen”. Een kleurenherdruk van een oude gravure.

“La Rade d’Anvers”. Réédition en couleurs d’une ancienne gravure.
Dim. 35 x 180 cm
SKU: 1003200139.
Category: Grafiek.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #139
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #334

    “Praefecturae de Paraiba et Rio Grande”. Een ingekaderde gravure, afkomstig uit een atlas. Naar Johannes Blaeu.

    “Praefecturae de Paraiba et Rio Grande”. Une gravure encadrée provenant d’un atlas. D’après Johannes Blaeu.
    No longer available
    Dim. 43 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #644

    Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsneden met Geisha’s in de regen. Gesigneerd.

    Suite de trois gravures sur bois japonaises représentant des geisha dans la pluie. Signées.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 24,5 (x 2)
    Estimate: € 200 / 300
  • #332
    Jef Van Tuerenhout

    Een kunstmap met tien prenten van werken van Jef Van Tuerenhout, waarvan zeven gesigneerd.

    Farde contenant dix estampes de Jef Van Turnhout, dont sept signées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #352

    “Atlas Antiquus sacer et profanus”. Een ingekaderde gravure, titelblad van een antieke atlas.

    “Atlas Antiquus sacer et profanus”. Gravure encadrée. Frontispice d’un vieux atlas.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 26,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #724
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Au pays de ma prédilection”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 18/100 buiten de plaat. 1997.

    “Au pays de ma prédilection”. Lithographie. Signée et numérotée 18/100 hors planche. 1997.
    No longer available
    Dim. 76 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #142
    Norbert Ceulemans

    “Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Anvers anno 1985”. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 76 x 115 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #549
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948

    “De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.

    “La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #4
    Alphonse Stengelin
    Period: 1852 - 1938

    “Liggende koe”. Een steendruk. Gemonogrammeerd buiten de plaat.

    “Vache couchée”. Lithographie. Monogrammée hors planche.
    No longer available
    Dim. 9 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #322

    “Abbaye de Tongerlo” Een oude ingekaderde gravure.

    “Abbaye de Tongerlo”. Ancienne gravure encadrée.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 55,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #344
    Jules Van Ael
    Period: 1912 - 1997

    “Optocht der koningen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 41/75 buiten de plaat.

    “Cortège des rois”. Eau-forte. Signée et numérotée 41/75 hors planche.
    No longer available
    Dim. 52,5 x 35,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #129

    “Le départ” & “Le retour”. Twee opgehoogde XIXe eeuwse gravures. In kaders uit de tijd.

    “Le départ” et “Le Retour”. Deux gravures du XIXe siècle rehaussées. Cadres d’époque.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #729
    Félicien Rops
    Period: 1883 - 1898

    “Dame met masker”. Een fotogravure. Gesigneerd en gedateerd ‘79 binnen de plaat.

    “Dame au masque”. Photogravure. Signée et datée ‘79 dans la planche.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #62

    Een reeks van drie kleurenetsen met stadsgezichten. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    Suite de trois eaux-fortes en couleurs aux vues de villes. Les trois signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 80 en 35 x 35 en 45 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #59

    “Mechelen anno 1984”. Een lithografie.

    “Malines anno 1984”. Lithographie.
    No longer available
    Dim. 55 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #539
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948.

    “De ontwortelden”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 3/25 buiten de plaat.

    “De ontwortelden”. Eau-forte. Signée, datée ‘76 et numérotée 3/25 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #659
    Jin G. Kam

    “Orchestra with pianist”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 51/375 buiten de plaat.

    “Orchestra with pianist”. Sérigraphie. Signée et numérotée 51/375.
    No longer available
    Dim. 85 x 63 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #434
    Jan Decleir

    “Wonderland 2008”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 82/99 buiten de plaat.

    “Wonderland 2008”. Lithographie. Signée et numérotée 82/99 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40,5 x 61,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #552
    Dali

    Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.

    Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #672

    “Mémoire de Cuba”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘03 en genummerd 35/200 buiten de plaat.

    “Mémoire de Cuba”. Lithographie. Signée, datée ‘03 et numérotée 35/200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #39

    Een lot van vijf kaders met decoratieve foto’s. Bijgevoegd een aquarel van een Provence-roos.

    Cinq cadres aux photographies décoratives. Nous ajoutons une aquarelle d’une rose de Provence.
    No longer available
    Dim. 40 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #42

    Twee Engelse jachtprenten, waarbij een lithografie en een ingekleurde ets.

    Deux estampes de chasse anglaises dont une lithographie et une eau-forte colorée.
    No longer available
    Dim. 39 x 47 & 15 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #417

    Een pauw en een uiltje van gesculpteerd ivoor. eerste helft XXe eeuw.

    Paon et petit hibou en ivoire sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 & 9,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #468

    Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze open ogen. Gemerkt S & M Made in Germany en genummerd 1079.

    Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte, yeux gris ouverts. Marque S & M, Made in Germany et numéro 1079.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #778

    Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.

    Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #642

    Een wit marmeren tuinbankje op twee poten.

    Petit banc de jardin en marbre blanc sur deux pieds.
    No longer available
    Dim. 47 x 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #770

    Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.

    Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #179

    Een grote barokke kerkkandelaar van gedreven messing. Driehoekige basis met Heilige Harten, uitgebreide bladmotieven op de schacht, bovenaan drie engelenkopjes in reliëf.

    Grand candélabre d’église baroque en laiton repoussé. Base triangulaire aux Sacrés Coeurs, extensive décoration de feuillage sur le fût et trois têtes d’angelots en relief vers le haut.
    No longer available
    Dim. H. 107 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #647

    Een gebeeldhouwde hardhouten olifant.

    Eléphant en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. 87 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211

    “Moeder en kind”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel.

    “Mère et enfant”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #548
    A.3.

    Antieke Spaanse karakterpop. Open bruine ogen.

    Poupée de caractère espagnole. Yeux ouverts bruns.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #621

    Een groep vogels op boomstam en twee losse vogeltjes van gesculpteerd jadeïet. Bladeren aan onderkant beschadigd.

    Groupe d’oiseau sur une branche et deux oiseaux dépareillés en jadéite sculpté. Dégâts au feuillage.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #507

    Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van personages en bloemen in uitsparingen, omgeven door bloemen in roze en groen. Vooraan talrijke personages in een interieur, achteraan een optocht. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Décor famille rose de personnages et de fleurs dans des cartouches, entourés de fleurs en rose et vert. Le front présentant de nombreux personnages, l’arrière un cortège. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 59,5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #68
    Val Saint-Lambert

    Vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More