Other lots in this auction
-
#213Salvatore ColaciccoPeriod: °1935
“Het Amerikaanse tweemasterjacht Casco”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le yacht à deux-mâts américain Casco”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 50,5 x 77 cmEstimate: € 140/200 -
#661
Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.
Une oeuvre d’art en métal argenté en forme de huit oiseaux stylés. Marque: ‘Austin’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/150 -
#216
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met diepe bodem. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne et fond profond. XIXème siècle.No longer availableDim. 194 x 166 x 64 cmEstimate: € 120/200 -
#583
“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 320/360 -
#517
Een lot van drie bronzen snuffbottles, waarbij één in de vorm van een vaasje, het dopje versierd met bloemen, één druppelvormig met opengewerkte dop en met sporen van rode lak en een derde in de vorm van een paard. Indisch werk, omstreeks 1900.
Un lot de trois flacons en bronze, dont un en forme de vase avec capuchon au décor de fleurs, un en forme de goutte avec capuchon ajouré et restes de laque rouge et le troisième en forme de cheval. Travail indien, +- 1900.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#384
Een reeks van vier kleine glaasjes van kleurloos kristal op voet, versierd met een verguld decor van druivenranken.
Une série de quatre verres sur pied en cristal incolore, décoration de vignes dorées.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20/24 -
#501
Een houten piramide en octahedron.
Une pyramide en bois et un octaèdre.No longer availableDim. h: 18 & 26 cmEstimate: € 65/75 -
#592
“Circus.” Gemengde techniek op papier. Draagt een monogram “ VD”.
”Le cirque”. techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme: ‘VD’.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 850/900 -
#246
Een eikenhouten commode met drie laden.
No longer availableDim. 86 x 94 x 52 cm -
#562
“Walsende vrouwen.” Gemengde techniek. Draagt handtekening: “ Israêls”.
”Femmes qui dansent la valse”. Techniques mixtes. Porte une signature: ‘Israels’.No longer availableDim. 28 x 19,5 cmEstimate: € 220/240 -
#109
“Ardeense villa”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Onleesbaar.
”Villa Ardennaise”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#168
“Pruisische vorst” Een bronzen beeld op een voetstuk van arduin en groen marmer. Inscriptie ‘Aktien Gesellschaft Gladenbeck - Berlin - Friedrichshagen”.
”Roi de Prusse”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille et marbre vert. Porte l’inscription: ‘ Aktien Gesellschaft Gladenbeck - Berlin - Friedrichshagen’.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/160