“De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalburcht ( herdruk 1986), De toverspiegel (herdruk 1986), Het adelaarsnest (herdruk 1986), Het labyrint (herdruk 1986), De vete (herdruk 1980), De hellebron (herdruk 1986), De galeislaaf (herdruk 1984)Karpax de stalen man (herdruk 1980), De zwarte cobra (herdruk 1980), De duivelszee (eerste druk Juni 1979), De beelden van Djomaz (eerste druk september 1979), Het oog van toth (eerste druk november 1979)Heerser der diepten (eerste druk maart 1981), De dame van de poorten (eerste druk juni 1981), De gijzelaars (herdruk 2012), Mysterie op Ararat ( eerste druk september 1997)
Karel Biddeloo

Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo. De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979) Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986) De koraalburcht ( herdruk 1986), De toverspiegel (herdruk 1986), Het adelaarsnest (herdruk 1986), Het labyrint (herdruk 1986), De vete (herdruk 1980), De hellebron (herdruk 1986), De galeislaaf (herdruk 1984) Karpax de stalen man (herdruk 1980), De zwarte cobra (herdruk 1980), De duivelszee (eerste druk Juni 1979), De beelden van Djomaz (eerste druk september 1979), Het oog van toth (eerste druk november 1979) Heerser der diepten (eerste druk maart 1981), De dame van de poorten (eerste druk juni 1981), De gijzelaars (herdruk 2012), Mysterie op Ararat ( eerste druk september 1997)

Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.
SKU: 2609230651.
Categories: Strip, XXe eeuw.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #651
Estimate: € 40 / 60

Other lots by Biddeloo

  • #52
    Karel Biddeloo

    A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.
    Estimate: € 75 / 125

  • #52
    Karel Biddeloo

    Estimate: € 75 / 125
  • #52
    Karel Biddeloo

    Estimate: € 75 / 125
  • #52
    Karel Biddeloo

    Estimate: € 75 / 125
  • #52
    Karel Biddeloo

    Estimate: € 75 / 125
  • #52
    Karel Biddeloo

    Estimate: € 75 / 125
  • #52
    Karel Biddeloo

    Estimate: € 75 / 125
  • #52
    Karel Biddeloo

    Estimate: € 75 / 125
  • #52
    Karel Biddeloo

    Estimate: € 75 / 125
  • #52
    Karel Biddeloo

    Estimate: € 75 / 125
  • #52
    Karel Biddeloo

    Estimate: € 75 / 125
  • #52
    Karel Biddeloo

    Estimate: € 75 / 125
  • #52
    Karel Biddeloo

    Estimate: € 75 / 125

Veiling van 26 & 27 September 2023

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00