Similar lots by type
-
#265Een obus uit de eerste wereldoorlog, trench-art, gemerkt A R-S 9 - 17, Remanie.
A shell from the First World War, trench art, marked A R-S 9 - 17, Remanie. -
#237Een Chinees tafereel in vitrinelijst, opgebouwd met schelpen.
A Chinese scene in a display case, constructed with shells. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#217‘Het pad door de heide’, olieverf op doek, gesigneerd N. Verheylen.
'The path through the heath', oil on canvas, signed N. Verheylen. -
#269Een plaasteren heilige familie onder glazen stolp.
A plaster Holy Family under glass dome. -
#268Een antieke verstelbare boekenhouder met vilten blad. Fineerschade. Toegevoegd een Nederlandse bijbel uit 1948.
An antique adjustable book holder with felt leaf. Veneer damage. Includes a Dutch Bible from 1948. -
#259Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
"Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate. -
#283Een Oosterse Kelim van wol.
An Oriental wool Kilim. -
#248Elise Docquir‘Bedelmeisje in blauwe lompen’. Olieverf op doek, onleesbaar getekend.
'Beggar girl in blue rags'. Oil on canvas, signed illegibly. -
#226Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
"Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin. -
#220D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
"Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier. -
#304‘Ikaro’, een draagbaar vintage televisietoestel door Minerva. Kabel is manco.
'Ikaro', a portable vintage television set by Minerva. Cable is missing. -
#228J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien. -
#267Een tinnen samovar met 2 bekers, totaalgewicht 2.8 kg.
A tin samovar with 2 cups, total weight 2.8 kg. -
#302Een set lichte/zeer fijne mondgeblazen glazen, holle voet en goudrand.
A set of light/very fine mouth-blown glasses, hollow foot with a gold rim. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#221G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps. -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#257“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India. -
#264Een lot van 2 tabakspotten, den ene in Vlaams aardewerk, de andere Delfts.
A lot of 2 tobacco jars, one in Flemish earthenware, the other Delft. -
#300Een vintage Hohner Melodica, PIANO 26. In origineel draagtasje. Enkele toetsen zijn gemarkeerd met viltstift.
A vintage Hohner Melodica, PIANO 26. In original carrying case. Some keys are marked with marker. -
#303Loëwe OptaEen vintage Loewe Opta radio. R11 line 2001, space age design (1971).
A vintage Loewe Opta radio. R11 line 2001, space age design (1971). -
#241Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.
"The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed.
Other lots in this auction
-
#274Naïn MorhavanEen klein handgeknoopt bidkleed van wol en zijde. Centraal een mirhab.
A small hand-knotted prayer rug made of wool and silk. Features a central mihrab design. -
#64DerutaEen dekselvaas en een sierbord van meerkleurig aardewerk. Gemerkt Deruta, met schilferschade aan het deksel.
A lidded vase and a decorative plate made of multicolored earthenware. Marked Deruta, with some chips on the lid. -
#10Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten, famille jaune, met spelende kinderen in het decor.
A pair of 2 Chinese porcelain ginger jars, famille jaune, depicting playing children in the design. -
#56Een grote vaas met een decor van strijdwagens getrokken door een dubbelspan, in de stijl van Guerin. Onleesbaar gemerkt.
A large vase decorated with chariots pulled by a pair, in the style of Guerin. Illegibly marked. -
#286Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted wool carpet. -
#215Een koperen kruitbus waarvan de verdeelkop ontbreekt, James Dixon & sons.
A copper powder flask missing the dispenser head, James Dixon & Sons. -
#61Een vaas van geslepen Boheems kristal. Rood in de massa gekleurd.
A vase made of cut Bohemian crystal. Colored in red in the mass. -
#42Een gevarieerd lot verzilverd metaal bestaande uit een flessenkoeler, een bestekdeel, een mandje, 2 peper- en zoutvaatjes, 2 tandestokerhouders, 2 kleine schaaltjes en een schaaltje op voet. Toegevoegd een lotje koper bestaande uit een schaaltje en 3 kleine vaasjes.
A varied lot of silver-plated items including a bottle cooler, cutlery, a basket, 2 salt and pepper shakers, 2 toothpick holders, 2 small bowls, and a footed bowl. Also included is a small lot of copper items consisting of a bowl and 3 small vases. -
#26“Souvenir van den oorlog”, een lot van 3 boekjes met foto’s van de eerste wereldoorlog bestaande uit postkaarten van Ypres en Zeebrugge, en foto’s: L’Yser.
"Souvenir of the war", a lot of 3 booklets with photos of the first world war consisting of postcards from Ypres and Zeebrugge, and photos: L'Yser. -
#99Longwy, FranceEen Art-Deco schaaltje van meerkleurig aardewerk, getekend ‘Emaux de Longwy’.
An Art-Deco bowl made of multicolored earthenware, signed 'Emaux de Longwy'. -
#59Een amforavormige vaas getekend L. Robbia, Gualdo T. E.
An amphora-shaped vase signed L. Robbia, Gualdo T. E. -
#146“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pirelli.
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Pirelli.

