Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De Ruppel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Rudi de Vos
Period: °1944

“De Rupel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

"The River Rupel". Oil paint on panel. Signed.
Dim. 50 x 70 cm
SKU: 2908230099.
Auction day: 29 August 2023 19:00
Catalogue #99
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by de Vos

  • #112
    Rudi de Vos
    Period: °1944

    “Strandstoelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Beach chairs" Oil paint on panel, Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #52
    Rudi de Vos
    Period: °1944

    “Tennis in Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Tennis in Boom". Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #92
    Rudi de Vos
    Period: °1944

    “St. Rombouts toren Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "St. Rumbold's Tower Mechelen". Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #72
    Rudi De Vos
    Period: °1944

    “Roland van Campenhout”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Roland van Campenhout". Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #74
    Rudi de Vos
    Period: °1944

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Flower still life". Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 6 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #89
    Rudi de Vos
    Period: °1944

    “De “Space Shuttle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "The 'Space Shuttle'. Oil on panel. Signed."
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #102
    Rudi de Vos
    Period: °1944

    “De Leeuw van Waterloo”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "The Lion of Waterloo". Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #460

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één centrale cognac kleurige briljant van +- 0,30 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.

    An 18 carat yellow gold ring set with one central cognac colored brilliant cut diamond of approximately 0.30 ct. and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.36 ct.
    No longer available
    Dim. 2 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #349
    Elysé Schuermans
    Period: °1938

    “Aan de Reien”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.

    "At the Reien". Oil on board. Signed lower right.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #700

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.

    An 18 karat white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.74 ct.
    No longer available
    Dim. 4,70 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #612
    Luc Goossens
    Period: 1942-1982

    “Radijzen in net”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “L. Goossens”.

    "Radishes in a net." A painting, oil on panel. Signed at the bottom "L. Goossens."
    No longer available
    Dim. 23,5 x 19cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #576
    Nain

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt, provenance Nain, genummerd A 734.

    A hand-knotted Persian carpet, provenance Nain, numbered A 734.
    No longer available
    Dim. 290 x 208cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #763

    Drie diverse glazen vazen en een dito blauwe coupe.

    Three assorted glass vases and a blue equivalent coupe.
    No longer available
    Dim. 46 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #75
    Scapa

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 69 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #423

    Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes met vergulde details.

    A pair of Chinese porcelain lidded vases with gilded details.
    No longer available
    Dim. 12cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #206
    Samuel Marti
    Period: 1922 -

    Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

    A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.
    No longer available
    Dim. h:42 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #167
    Guérin

    Een aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.

    An earthenware convex vase with brown and blue glaze.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #71

    Een set van 2 verguld metalen kerkkandelaars rijkelijk versierd.

    A set of 2 gilded metal church candlesticks richly decorated.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #475
    Hergé

    “De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.

    “The Black Rocks”. Hard cover, wood-containing paper, old spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Reasonable condition, spine to restore, block quite loose, rare.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More