Other lots by de Vos
#52Rudi de VosPeriod: °1944“Tennis in Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#92Rudi de VosPeriod: °1944“St. Rombouts toren Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#74Rudi de VosPeriod: °1944“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#143Een beeld in metaal van 3 lopende windhonden op een granieten voet.
#769‘Romantisch boottochtje’, litho op doek getekend Bernard Dufour.
"Romantic boat trip", lithograph on canvas by Bernard Dufour.No longer availableDim. h 45 x b 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#220Een 18 karaats geelgouden strikvormoige broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 carat yellow gold bow-shaped brooch set with old cut diamonds in silver, with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 380 / 450 -
#537“Toba on his mule”. Een brons gepatineerd beeld van een Aziatische ruiter op ezel, met perkament in hand.
"Toba on his mule". A bronze patinated sculpture depicting an Asian rider on a mule, holding a scroll in his hand.No longer availableDim. 45 x 45cmEstimate: € 250 / 350 -
#240Een 14 karaats roze gouden ketting met hanger in de vorm van een boogschutter.
A 14 karat rose gold necklace with a pendant in the shape of an archer.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 150 / 200 -
#277Een lot zilver bestaande uit een schaaltje, potje, lepeltje. 800‰
#481Een set van 2 handbeschilderde Chinese vazen met drakendecor.
A pair of 2 hand-painted Chinese vases with dragon decoration.No longer availableDim. h 41 Ø30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#59R. Delhaye van Antwerpen“Herfstlandschap met bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder en achteraan.
#633BacaratEen kandelaar van kleurloos kristal met een gedecoreerde kap en pendeloques. Gemerkt.
A candlestick made of colorless crystal with a decorated shade and pendeloques. Marked.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100