Other lots by de Vos
#52Rudi de VosPeriod: °1944“Tennis in Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#92Rudi de VosPeriod: °1944“St. Rombouts toren Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#74Rudi de VosPeriod: °1944“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#368“Sjors & Sjimmie”. Een lot van 5 vintage albums.
"Sjors & Sjimmie". A lot of 5 vintage albums.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#308CapodimonteEen kaststel set van vier grote aardewerken vazen en coupe met bordeaux decor. Eén kruik beschadig. We voegen er soortgelijke kruik aan toe.
A set of four large earthenware vases and a bowl with a bordeaux decoration. One jug is damaged. We are adding a similar jug to it.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 35 / 45 -
#253Een lot van 7 tafel-en wandklokken.
A lot of 7 table and wall clocks.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#682C. Castagne“Marina.” Aquarel op papier. Gesigneerd, gedateerd ‘37.
"Marina." Watercolor on paper. Signed, dated '37.No longer availableDim. 25,5 x 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#282Alexander WustEen boszicht met stroom. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
A forest view with a stream. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#675Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#630Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een robijn van +- 0,30ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct. and a ruby of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 200 / 300 -
#622‘Stilleven met fruit’, olie op paneel, achteraan in het paneel onleesbaar gesigneerd.
'Still Life with Fruit', oil on panel, signed illegibly on the back of the panel.No longer availableDim. h 17 x b 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#493Een Chinees porseleinen Nanking vaas. Versierd met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain Nanjing vase. Decorated with a military scene. Marked at the bottom.No longer availableDim. 43 x Ø20cmEstimate: € 50 / 80