Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
Dim. h 19 x b 28 cm
SKU: 2609230382.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #382
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #169
    Henry Schouten

    ‘Twee honden’, een schilderij, olieverf op doek (herdoekt), gesigneerd ‘Henry Schouten’.

    'Two dogs', a painting, oil on canvas (repainted), signed 'Henry Schouten'.
    No longer available
    Dim. h 53 x b 65 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #242
    Eugène Meulemans

    ‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.

    "Belgian winter," a painting, oil on canvas featuring 2 horses, signed by Eugène Meulemans, 1921.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #294
    Stephan Goris

    Herder met kudde in bosdreef”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    Shepherd with flock in the woods." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204
    Frans Van Tongerloo

    “Wolken boven de Heide”. Een schilderij, olieverf op board. Dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd voor en achterzijde. Gedateerd 1914.

    "Clouds above the Heath." A painting, oil on board. Double signed and monogrammed on the front and back. Dated 1914.
    No longer available
    Dim. 34 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #399
    Bogaert

    “Boszicht met bospas”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd onderaan.

    "Boszicht met bospas" translates to "Forest view with forest path". It is a painting done in oil on canvas and is signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 48cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #214

    Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

    An icon on a panel with 4 images of religious scenes.
    No longer available
    Dim. 40 x 32cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #222

    Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with sculpted frame and elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 110 x 57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #479
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    ‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.

    'Forest view', oil on canvas, signed Marcel Cockx.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #38

    Een bronzen koffertje versierd in gotische stijl met personages in nissen. We voegen er een dito vierkant sigarettendoosje aan toe.

    A bronze casket decorated in Gothic style with figures in niches. We are adding a similarly designed square cigarette case.
    No longer available
    Dim. 23 x 11 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #175
    Achiel Van Sassenbroeck
    Period: 1886-1979

    “De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "The Bruges Canals." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 34 x 40 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #198

    Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.

    A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.
    No longer available
    Dim. 74 x 68 x 43cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #548

    Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.

    A pair of girandoles with 6 light points and crystal glass decorations.
    No longer available
    Dim. 62cm
    Estimate: € 200 / 225
  • #501
    Ignace Maes

    “Jongeman in de golven.” Gemengd werk van terra cotta en metaal. Gesigneerd, en gedateerd ‘89

    “Young man in the waves.” Mixed work of terra cotta and metal. Signed and dated '89
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #274

    “Winters tafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Naar Charles Leickert.

    "Winter scene". A painting, oil on panel. After Charles Leickert.
    No longer available
    Dim. 28 x 37cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #681

    Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.

    A glass paste vase in two shades of blue.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm Ø 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #305

    Een houten schildersezel.

    A wooden easel.
    No longer available
    Dim. 167 x 62cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #625

    Een set van 7 vintage design metalen framestoelen met daim bekleding.

    A set of 7 vintage design metal frame chairs with suede upholstery.
    No longer available
    Dim. 84 x 44 x 55cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #15

    Een groot lot glas en kristallen likeurglaasjes in diverse vorm en formaat. 95 stuks.

    A large lot of glass and crystal liqueur glasses in various shapes and sizes. 95 pieces.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #51
    Wilhelmus Nakatenus

    “Hemels Palm-Hof met de groote Getyden beplant Godtvruchtige Oefeningen...”. Ed. Weduwe van Hieronymus Verdussen, Antwerpen. Ex Libris van Joanna Catharina Coppens (°Ophem 19/1/1764). Met enkele bidprentjes (1804, 1841). Mooi gebonden in rood leder met sloten. Evenals Pierre Corneille, “Limitation de Jesus Christ”. Ed. Foppens, Brussel 1723. Bruin lederen band.

    "Heavenly Palm Court planted with the great Tides Pious Exercises..." Ed. Widow of Hieronymus Verdussen, Antwerp. Ex Libris of Joanna Catharina Coppens (born Ophem 19/1/1764). With a few prayer cards (1804, 1841). Beautifully bound in red leather with clasps. Also, Pierre Corneille, "Limitation de Jesus Christ". Ed. Foppens, Brussels 1723. Brown leather cover.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Een glaspasta vaasje met meerkleurig en iriserend decor. Gemonteerd als lampje, maar zonder aanpassingen aan het vaasje. Onderaan gegraveerd.

    Vase in polychrome iridescent glass. Mounted as a lamp, but not altered. Bottom engraved.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More