Other lots by H.D.V.De Vooght
#680Een handgeknoopte wollen kelim.
#554Een Louis XVI spiegel, met vergulde kader met ornamenten.
#698Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
#34J. Binard“Gevelzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Facade view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321Een album met een verzameling monogrammen.
#483GhoumTwee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
#532Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#337Een lot van vier houten schoenpasvormen.
#491Guanyin met een rozenmand en een kraanvogel. Grote houtsculptuur. Chinees werk.
Guanyin with a basket of roses and a crane. Large wood sculpture. Chinese work.No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 400 / 600 -
#346Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
#258“Baardmankruik” Geglazuurd aardewerken kruik, vermoedelijk 16e eeuw.
“Bartman jug” Glazed earthenware jug, presumably 16th century.No longer availableDim. 24cm x Ø14cmEstimate: € 200 / 260