#221Raph“Strandzicht.” Zwart-wit foto. Gesigneerd en gedateerd 1953.
#182“Antwerpen”. Een gravure op papier.
#340Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
A cut mirror in a gray-green patinated frame.No longer availableOnline onlyDim. h 88 x b 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48“Leopold Vermeiren”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd.
"Leopold Vermeiren." A drawing on paper, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 35cmEstimate: € 50 / 75 -
#393Clement Brems“Zicht met golfbreker.” Aquarel op papier. Gemonogrammeerd. Achteraan gesigneerd.
“View with breakwater.” Watercolor on paper. Monogrammed. Signed on the back.No longer availableOnline onlyDim. 27x 41 cmEstimate: € 30 / 35 -
#383L. Francklot van 3 etsen-”Havenlandschap” - “Rivierlandschap”, “Havenzicht met kranen”, litho op papier gemengde techniek, gesigneerd onderaan “Franck L.”.
A lot of 3 etchings -”Harbour landscape” - “River landscape”, “Haven view with cranes”, lithograph on paper mixed media, signed at the bottom “Franck L.”.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 66cmEstimate: € 100 / 200 -
#317Mark Claus“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
"All round reporter." Mixed media on paper. Signed and numbered 77/68 at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 33cmEstimate: € 60 / 90