Other lots in this auction
-
#559
“Bloesems”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Floraisons”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met een decor van bloemenvazen op zwarte achtergrond.
Un petit tapis oriental en laine nouée main, décor de vases fleuris sur fond noir.No longer availableDim. 134 x 99 cmEstimate: € 30/50 -
#89Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Zicht op de Groenplaats te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la Groenplaats à Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#364Capodimonte
“Edel koppel met bloemenmand” en “Jachtbuit”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Gemerkt.
”Couple noble au panier de fleurs” et “Butin de chasse”. Deux statues en porcelaine polychrome. Portent une marque.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 60/70 -
#460
Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.
Une pendule en pierre de taille et marbre rouge, style Napoléon III.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#558
Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200/240 -
#593
Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Une plaquette en porcelaine de Chine à décor de paysage polychrome.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 260/280 -
#418
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een parfumverstuiver, een bonbonnière en een karafje.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un vaporisateur à parfum, une bonbonnière et un carafon.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#121
Een driedelig art deco klokstel van arduin en onyx.
Un ensemble de cheminée en trois pièces Art Déco en pierre de taille et onyx.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 40/50 -
#162J. Devuyst
“Vrouw met mand in een dreef met molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme au panier dans une allée au moulin en arrière-plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80/100 -
#168Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160/200 -
#440
Een wandklokje van porselein van Herend.
Une pendule murale en porcelaine de Herend.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20/40