Other lots in this auction
-
#425Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.No longer availableDim. 80 x 68 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#217Salvador Dali“Le chevalier moyenageux”. Een zeefdruk op zijde. Genummerd 651/2000.
“Le chevalier moyenageux”. Une sérigraphie sur soie. Numérotée 651/2000.No longer availableDim. 83 x 78 cmEstimate: € 400 / 500 -
#194E. Pascal“Hond bij een drenkeling op het strand”. Olieverf op doek. Eind XIXe eeuw. Gesigneerd.
”Chien et naufragé sur la plage”. Huile sur toile. Fin XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 300 / 500 -
#219“Rood vlak en handen”. Kleurenlitho. Draagt een handtekening: R. Raveel en gedateerd 1983.
”Surface rouge et mains”. Une lithographie en couleurs. Porte une signature: R. Raveel et datée 1983.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#343Een tafellamp in de stijl van Tiffany.
Lampe de table dans le goût de Tiffany’s.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#47Een lot oude ‘patakons’, gepolychromeerde aardewerken plaquettes als decoratie voor toteman of cougnou.
Un lot de ‘patakons’ anciens, plaquettes en faïence pour cougnou.No longer availableDim. Ø 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#341Een oude Calvadosfles uit 1939 met een aardewerken stop in de vorm van een everzwijn.
Une ancienne bouteille de Calvados de 1939 avec un bouchon en faïence sous forme de sanglier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#316Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.
Table de style Regency sur deux piétements, se terminant chaque fois en trois griffes de lion en bronze. A rallonge.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#342Jo DelahautPeriod: 1911-1992“Compositie. Quel triomphe...”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 69/100.
”Composition. Quel triomphe”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 69/100.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#233Een oude Chinese telefoon met draaischijf in het met messing beslagen houten kastje.
Un ancien téléphone à clavier tournant chinois dans un coffret à montures en laiton.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#257Boeddhahoofd van polychroom hout.
Une tête de Bouddha en bois polychrome.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#440Een reeks van zes gebeeldhouwd eikenhouten stoelen in renaissancestijl met lederen zit.
Suite de six chaises en chêne sculpté de style Renaissance aux sièges en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 120

