#115Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#176DurletEen design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en 2 1-zit. Gemerkt; Durlet.
A design lounge suite in gray leather with metal legs, consisting of a 3-seater and 2 armchairs. Marked; Durlet.No longer availableDim. 77 x 205 x 84 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#357Een veelkleurige vaas met plooimotief van Murano glas.
A multicolored vase with pleated motif in Murano glass.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134Period: 19e eeuw“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.
#314Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Vruchtbaarheid” of “Aarde”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 16/30, 1949. Verso label met titel.
"Fertility" or "Earth". An etching on paper. Signed and numbered 16/30 outside the plate at the bottom, 1949. Label on the verso with title.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#648“Toekan”. Een vogel van Murano glas.
#602Albert AllemanPeriod: 1892-1933“Kinderportret van Mevrouw Williame”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
"Child portrait of Mrs. Williame". A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed and dated 1931 at the bottom.No longer availableDim. 79 x 68 cmEstimate: € 100 / 150 -
"Polder view with windmill." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 100 / 150