#637“Poicephalus Senegalus”. Het Bont Boertje of Senegal-papegaai. Een opgezet vogeltje op zijn/haar rug liggend en spelend met een bal. Taxidermie.
"Poicephalus Senegalus". The Senegal Parrot or Senegal Parrot. A mounted bird lying on its back and playing with a ball. Taxidermy.No longer availableDim. h 11 x l 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#579“Maria met kind”. Een icoon op houten paneel.
"Maria with Child". An icon on wooden panel.No longer availableDim. 37 x 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#499Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde zonsondergang”. Een schilderij, olievef op paneel.
"Stylized Sunset". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 6 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#100Een 18 kt geelgouden halssnoer bezet met fijne schakels.
An 18 kt yellow gold necklace set with fine links.No longer availableDim. 42 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#344Gerard Cox“Heidezicht”. Een pasteltekening op papier, gesigneerd G. Cox.
"Heidezicht". A pastel drawing on paper, signed G. Cox.No longer availableDim. 28 x 37.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#612R. Hellemans“Bosdreef bij lentezon”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd R. Hellemans.
"Bosdreef in Spring Sun". A painting, oil on canvas in a gilt frame. Signed R. Hellemans.No longer availableDim. 78 x 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#277WiskemannEen tafelstuk van verzilverd metaal op een bijpassende spiegel. Gemerkt.
A centerpiece made of silver-plated metal on a matching mirror. Marked.No longer availableDim. H: 15cmEstimate: € 100 / 150 -
#71Een polychroom verguld houten wandarmatuur met mythisch vogelachtig wezen gesculpteerd en twee lichtpunten.
A polychrome gilt wooden wall sconce sculpted with a mythical bird-like creature and two light points.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#329“Stilleven met kastanjes en bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Clottens.
#458Paul Linke“Model Libelle VW” Een vintage tafelventilator uit metaal, bakeliet en aluminium. Gemonteerd op houten plank met bedrading. Bijgevoegd kleine vintage ventilor gemerkt “Calor”.
"Model Libelle VW" A vintage table fan made of metal, bakelite, and aluminum. Mounted on a wooden plank with wiring. Also included a small vintage fan marked "Calor."No longer availableDim. 42 & 25 cmEstimate: € 120 / 180