#577Da Vinci CrystalEen 52-delig kristallen glasservies, Da Vinci Crystal. Bestaande uit 11 waterglazen, 9 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen, 8 borrelglazen, 6 limonadeglazen en 6 cognacglazen. Grotendeels in originele verpakking.
A 52-piece crystal glass service by Da Vinci Crystal. Includes 11 water glasses, 9 red wine glasses, 12 white wine glasses, 8 shot glasses, 6 juice glasses, and 6 cognac glasses. Mostly in original packaging.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 120 / 180 -
#370Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,69 gEstimate: € 450 / 500 -
#588Een paar 19e-eeuwse Chinese exportporseleinen borden in famille rose-stijl, handbeschilderd met bloemmotieven en vergulde randen.
A pair of 19th-century Chinese export porcelain plates in famille rose style, hand-painted with floral motifs and gilt edges.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#476Een mahoniehouten canapé met groen velours bekleding. In Louis-Philippe stijl.
A mahogany couch with green velvet upholstery. In the Louis-Philippe style.No longer availableDim. 103 x 172 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#580Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een vlinder bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,62 ct.
An 18 kt white gold necklace with a butterfly-shaped pendant set with white and black diamonds totaling approximately 2.62 ct.No longer availableDim. 10,65 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#356Een vintage krantenhouder op wieltjes en messing en kunstleder.
A vintage newspaper holder on wheels in brass and faux leather.No longer availableDim. 578 x 43 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#153“L’accident”. Bronzen beeld met bruin patina.
"The accident". Bronze sculpture with brown patina.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 360 / 400 -
#58Een mahoniehouten bestekkist, George III stijl, met marqueterie schelp binnenin. Enkele barstjes in het houtwerk. Vroeg 19e eeuws.
A mahogany cutlery box, George III style, with shell marquetry inside. Some cracks in the woodwork. Early 19th century.No longer availableDim. 35 x 27 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#601Een paar uit been gesculpteerde fetish beeldjes, Lega, DRC.
#310Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#233Een houten vitrinekastje met de Heilige Maagd Maria en kindje Jezus. Ca. 1900.
A wooden display cabinet with the Virgin Mary and baby Jesus. Approx. 1900.No longer availableDim. h 47 x b 37 cmEstimate: € 120 / 160 -
#402“Polderstroom met waterlelies”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gemonogrammeerd.
"Polderstream with Water Lilies". A painting, oil on panel. Monogrammed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 80