#553Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#433Een varia lot van 5 Toeareg artefacten, waaronder een lederen tas, 2 dolken met lederen schede, een mes met lederen schede en een pijpje in lederen zakje.
A mixed lot of 5 Tuareg artifacts, including a leather bag, 2 daggers with leather sheath, a knife with leather sheath, and a pipe in a leather pouch.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#23Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.
#430Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.31 ct.No longer availableDim. 3,08 gEstimate: € 700 / 800 -
#510Een paar witgouden oorbellen bezet met twee centrale briljanten van +- 1,34 ct. FVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct. FVVS
A pair of white gold earrings set with two central brilliant-cut diamonds of approximately 1.34 ct. FVS2 each, and surrounded by brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct. FVVS.No longer availableDim. 3,26 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#309“Bloemenstilleven met gt handtekening theepot”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt handtekening A.V. Taack.
"Flower still life with signed teapot." A painting, oil on panel. Signed A.V. Taack.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#427BaileEen accordeon van het merk Baile, klavier met 30 toetsen.
An accordion by the brand Baile, keyboard with 30 keys.No longer availableDim. 38 x 39 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#490Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten en diamanten baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliance-cut and diamond baguettes with a total weight of approximately 1.10 ct.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#323Een lot van vier kijkers, bestaande uit een toneelkijker met ivorine in etui, een zwart metalen toneelkijker, een verrekijker van Sades in lederen etui en een verrekijker van Chinon in etui.
A lot of four viewers, including a theater viewer with ivorine in case, a black metal theater viewer, a Sades binoculars in leather case, and a Chinon binoculars in case.No longer availableDim. H: 7.5cm & 18cmEstimate: € 100 / 120 -
#87Een gepatineerd eikenhouten klokomhulsel. Fijn houtsnijwerk met figuren, saters, adelaar bovenaan, zijdelings ramskoppen en bladeren. Enkele stukjes afgebroken.
A patinated oak clock case. Fine woodcarving with figures, satyrs, eagle on top, ram heads on the sides, and leaves. Some pieces broken off.No longer availableDim. 85 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#42“Heidezicht met hooischoven”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Dumoulin A.
"View of the heath with haystacks." A painting, oil on canvas, signed by Dumoulin A.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 60 / 80