#405Een geslepen spiegel in een vergulde houten kader. Met bijhorende wandconsole.
A cut mirror in a gilded wooden frame. With matching wall bracket.No longer availableDim. h 80 x b 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#115Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#215Een retro luchter met 10 lichtpunten en in glaspasta meerkleurig kelkvormige coupes.
A retro chandelier with 10 light points and multicolored goblet-shaped cups in glass paste.No longer availableDim. 100 x 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#556Een grote houten design tafel in massief lichte eik.
A large wooden design table in solid light oak.No longer availableDim. 75 x 250 x 100 cmEstimate: € 150 / 250 -
#7Een antieke theemuts in de vorm van een pop, handbeschilderd papier-maché hoofdje en handen.
An antique tea cozy in the shape of a doll, with hand-painted papier-mâché head and hands.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#149“Fotoalbum”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd A. Roosenboom. 19e eeuws.
"Photo album". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed A. Roosenboom. 19th century.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#109M. Paulin“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#493Een set van 2 grote houten vazen toegeschreven aan De Coene Frères uit de eerste helft van vorige eeuw. Vertonen barstjes en geloste naden, de kleinste vaas is aan de kraag gelijmd.
A set of 2 large wooden vases attributed to De Coene Frères from the first half of the previous century. Show cracks and loose seams, the smaller vase is glued at the collar.No longer availableDim. h 97 en h 73 cmEstimate: € 300 / 400 -
#329“Stilleven met kastanjes en bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Clottens.
#159Jacob Ruisdael“De Waterval”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
#48THL“Maria met kind” & “Engel”. Een lot van 2 aardewerken beeldjes, Interbellum, in de stijl van Jeanne Hebbelinck. Verso gemerkt en genummerd.
"Maria with child" & "Angel." A lot of 2 earthenware figurines, Interbellum period, in the style of Jeanne Hebbelinck. Marked and numbered on the back.No longer availableDim. 23 & 19 cmEstimate: € 80 / 120