#44“Waterweg in bosrijk gebied”. Een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
#360Een 18 kt geelgouden en platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold and platinum ring set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,69 gEstimate: € 450 / 500 -
#601Een paar uit been gesculpteerde fetish beeldjes, Lega, DRC.
#151Een gefineerde cartel met console in Lodewijk XV-stijl, rijkelijk versierd met vuurvergulde bronzen en getooid door een alegorie op de tijd. Blauwe Romeinse cijfers, drie sleutelgaten. Achteraan gemerkt C. Personne à Amiens.
A veneered cartel clock with console in Louis XV style, richly decorated with fire-gilded bronzes and adorned with an allegory of time. Blue Roman numerals, three keyholes. Marked on the back C. Personne à Amiens.No longer availableDim. H. 95 + 35 x 60 cmEstimate: € 4200 / 4800 -
#669Een set van 2 vintage vazen, ca. 1960, in meerkleurig aardewerk. Gemerkt W. Germany.
A set of 2 vintage vases, circa 1960, in multicolored earthenware. Marked W. Germany.No longer availableDim. h 24 en h 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#506Arne Jacobsen Fritz Hansen“Series 7 Model 3207”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design Butterfly armstoelen. Rood gelakt, geplooid houten zitting met gechromeerde poten. Ontwerp door Arne Jacobsen voor Fritz Hansen, uitvoering 2002. Verfslijtage op de zitting en armleuningen aanwezig.
"Series 7 Model 3207". A lot of 6 vintage Mid-Century design Butterfly armchairs. Red lacquered, molded wooden seat with chrome legs. Designed by Arne Jacobsen for Fritz Hansen, production 2002. Paint wear on the seat and armrests present.No longer availableDim. 76,5 x 59 x 49 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#527Een handgeknoopt Iranees tapijt.
A hand-knotted Iranian carpet.No longer availableDim. 340 x 245 cmEstimate: € 180 / 240 -
#85Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
An old hall lamp with three flower-shaped glass shades. Circa 1900.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100 / 120 -
#474Wassily KandinskyPeriod: 1866-1944“Tâche rouge II”. Een kleurenlitho op papier. Uitgave Maeght Editeur, Paris. Centraal verticale vouwlijn aanwezig.
"Red Spot II". A color lithograph on paper. Published by Maeght Editeur, Paris. Central vertical fold line present.No longer availableDim. 36,5 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#548Een paar blauw en witte Delftse aardewerken uitbundig gedecoreerde dekselvazen op vier poten. Met romantische taferelen. Draagt apocrief merkteken onderaan: LVD.
#72Jos Beeck“De houtsprokkelaars.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
#212“Amazones”. Litho. Draagt een handtekening Dali.
"Amazons". Lithograph. Bears a signature Dali.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 220