Similar lots by type
-
#593Goebel, West-Germany
“Hasenvater”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 58/I.
"Hasenvater". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 58/I.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35/45 -
#358Goebel, West-Germany
“Im Hühnerhof”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 199/1.
Im Huhnerhof. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 199/1.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 35/45 -
#588Goebel, Germany
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2036. Eerste uitgave 1999.
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Une paire de statuettes en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base No. 2036. Première édition 1999.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35/45 -
#598Goebel, Germany
“Der apotheker”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 322. 1955.
"Le pharmacien". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 322. 1955.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50/70 -
#573Goebel, West-Germany
“In Tausend Ängsten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 201/1.
« In Tausend Ängsten ». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 201/1.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#578Goebel, West-Germany
“Signs of spring”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 203/1. Laatste uitgave 1990.
"Signs of spring". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 203/1. Dernière édition 1990.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 35/45 -
#663Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. We voegen er een kunststoffen miniatuurtje van het eerste aan toe. 257-P 1st edition.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Nous ajoutons une miniature en plastique du premier. 257-P 1ère édition.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50/80 -
#568Goebel, Germany
“Lass uns zusammen stehen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave i.s.m. Unicef op 25.000 exemplaren. No. 662/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Lass uns zusammen stehen". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale en collaboration avec l'Unicef sur 25 000 exemplaires. no. 662/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 45/65 -
#678Goebel, Germany
“Tunefull angel”; “Guiding angel” & “Shining light angel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 359, 357 & 358. Bijgevoegd een engeltje met speelgoedpaard met kaarsje.
"Tune full angel" ; « Ange guide » et « Ange de lumière brillante ». Trois figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No 359, 357 & 358. Ajout d'un ange avec un cheval jouet avec bougie.No longer availableDim. h: 7 & 7,5 cmEstimate: € 35/50 -
#653Goebel, Germany
“’s ist kalt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 421. Speciale editie Goebel collector’s club no.6. 1981.
"’s ist kalt". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 421. Édition spéciale Goebel collector's club no.6. 1981.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40/50 -
#658Goebel, Germany
“Strickliesl”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 69.
"Strickliesl". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 69.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 30/50 -
#373Goebel, West-Germany
“Kükenmütterchen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 57/I.
"Kükenmütterchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 57/I.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/60 -
#615Goebel, Germany
Vijf grote kerststalbeelden van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260A; 260O; 260G; 260B & 260N.
Cinq grandes figurines de crèche en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260A ; 260° ; 260G ; 260B et 260N.No longer availableDim. h: 25,5 - 33 cmEstimate: € 50/80 -
#363Goebel, Germany
“Der Kunstkritiker”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 318. Eerste uitgave 1991.
"Le critique d'art". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Marqué en bas. N° 318. Première édition 1991.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#633Goebel, West-Germany
“Geigerlein mit Hund”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 1.
Geigerlein mit Hund. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 1.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#383Goebel, West-Germany
“Behut’ uns beide”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 658. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1997/98.
"Behut' uns beide". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 658. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1997/98.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40/60 -
#648Goebel, Germany
“Zum 20. Geburtstag”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Exclusieve uitgave voor de M.I. Hummel Club. Jubileumuitgave 1977 - 1997. Gemerkt onderaan.
"Zum 20. Geburtstag". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition exclusive pour le M.I. Hummel Club. Edition anniversaire 1977 - 1997. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35/50 -
#583Goebel, West-Germany
“Engel mit Kerze”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 192. Gesigneerd door de decorateur.
Engel mit Kerze. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 192. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 40/60 -
#673Goebel, Germany
“Muß noch gießen” & “Muß noch umgraben”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.729 & 727. Speciale editie M.I. Hummelclub 1997/98 & 1998/99.
"Muß noch gießen" & "Muß noch umgraben". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. N°729 & 727. Édition spéciale M.I. Hummelclub 1997/98 & 1998/99.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 35/50 -
#643Goebel, Germany
“Ich spiel’ gern Ball”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1998/99
"Ich spiel'gern Ball". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 632. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1998/99No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40/60 -
#668Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/80 -
#353Goebel, Germany
“Nix für dich”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 317.
"Nix fourrure dich". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Marqué en bas. non. 317.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50/60 -
#378Goebel, Germany
“Wanderbub mit hund”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 5.
"Wanderbub mit hund". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 5.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 35/50 -
#368Goebel, West-Germany
“Coffee break”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 409. Exclusieve uitgave voor de Goebel Collectors Club No.8.
"Pause café". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no 409. Édition exclusive pour le Goebel Collectors Club No.8.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 35/50
Other lots in this auction
-
#641
Twee gietijzeren Chinese theepotjes, waarbij één groen en één roodgepatineerd en de laatste met decor van libellen.
Deux théières de Chine en fonte, l'une à patine verte et l'autre à patine rouge et la dernière à décor de libellules.No longer availableDim. h : 15 - 22 cmEstimate: € 40/50 -
#635
Een lot van vier verschillende XVIIIe eeuwse borden van Chinees porselein, waarvan drie met meerkleurige bloemendecors en één met Imaridecor.
Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine du XVIIIe siècle, trois à décors floraux multicolores et une à décor Imari.No longer availableDim. Ø: 22 & 23 cmEstimate: € 100/120 -
#252Hubert BellisPeriod: 1831 - 1902
“Stilleven met kreeft, oesters en champagne”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
"Nature morte au homard, huîtres et champagne". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#374
“Sawah, Bali.” Draagt handtekening, gedateerd 1950.
"Sawah, Bali." Porte une signature, daté 1950.No longer availableDim. 24 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#694
Een set, bestaande uit twee kuipzeteltjes en een tafeltje van rotan op metalen frame. Jaren ‘50.
Garniture en rotin comprenant deux fauteuils et une table de salon. Années 50.No longer availableDim. Tafel:75x50x57cmStoelen: H:72cmEstimate: € 35/45 -
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#426Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 201 x 132 cmEstimate: € 80/100 -
#232
“Ville de Bruxelles - Régate”. Een oude affiche uit 1893.
« Ville de Bruxelles - Régate ». Une vieille affiche de 1893.No longer availableDim. 72 x 85 cmEstimate: € 160/180 -
#516
Een groot handgeknoopt tapijt van fijn zijde.
Un grand tapis de soie fine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 240 cmEstimate: € 750/850 -
#387Bihl, Czechoslovakia
Een geglazuurd aardewerken vaas in twee tinten groen. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence vernissée aux deux tons de vert. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#376
Afghaans handgeknoopt tapijt.
Tapis afghan noué à la main.No longer availableDim. 156 x 104 cmEstimate: € 50/80 -
#227Longchamp
Een handtas van beige krokodillenleder. In beschermzak.
Sac à main en cuir de crocodile beige. Dans un sac de protection.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 120/200