Other lots in this auction
-
#39Orrefors, SwedenEen vaas en een schaaltje van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un vase et une coupe en cristal incolore. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyDim. h: 27,5 cm Ø: 18 cmEstimate: € 15 / 25 -
#256Henri d’Ainecy Montpezat“Chevaux & Voitures” n°3 Dog-Cart a deux roues, ets paard en koets.
« Chevaux & Voitures » n°3 Dog-Cart a deux roues, gravure cheval et calèche.No longer availableOnline onlyDim. h64cm x b77cmEstimate: € 25 / 35 -
#136Een paar reproducties naar werken van Schapner.
Une paire de reproductions d'après des oeuvres de Schapner.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#9Een messingen vide-poche in de vorm van een zwaan.
Une vide-poche en laiton en forme de cygne.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#115Peter Jonckheere“Demon op de berg”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd 52/100 buiten de plaat.
"Démon sur la montagne". Une gravure sur bois. Signé, daté '97 et numéroté 52/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 36,5 x 13,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#223Een groot lot oude ansicht-/ postkaarten allerlei.
Un grand lot de cartes postales anciennes de toutes sortes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#274Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
Deux maquettes d'avions en métal : - Schuco 'Star Jets' - Northwest Boeing 727-100. Échelle 1/500. Dans la boîte d'origine. - KLM Lockheed Super constellation "Le Hollandais volant". Échelle 1/200. Roue de nez manquante. Sans boîte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#48SchrambergEen vierdelig aardewerken theestelletje met vaasje en schaaltje, alles versierd met handgeschilderd bloemendecor.
Un service à thé en faïence de quatre pièces avec vase et bol, le tout avec un décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#253Goebel, Germany“Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#167Esther Guillén“Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
"Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Vier diverse antieke geurflacons van geblazen glas. Het grootste met beschadiging aan hals en buik.
Quatre différents flacons en verre parfumés antiques. Le plus grand avec des dommages au cou et à la panse.No longer availableOnline onlyDim. H. 22 à 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#10Val Saint LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Un vase de cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm Ø: 13 cmEstimate: € 20 / 25

