Similar lots by type
-
#177Emile Gallé
Een lot van twee glaspasta vaasjes met natuurmotieven, beide gesigneerd Gallé. Vroeg 20ste eeuws.
-
#55Val Saint Lambert
“Hoorn des overvloeds”. Een vintage design Val Saint Lambert, blauw kristalglazen vaas. Met label en onderaan gemerkt
-
#628Maria Innocentia Hummel
Een lot van 4 Hummel porseleinen beeldjes. Diverse modellen; 195 2/0 - 1948, 306 - 1955, 124/0, 367 - 1963.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#45Bergen Céramique Montoise
Een lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.
-
#484Jan Vercruysse
“John Cale”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk door Antwerps kunstenaar Jan Vercruysse, Maur-Ice. Het doek heeft een scheurtje rechts boven. Niet gesigneerd.
-
#5
Een lot van 12 gekleurde vintage mondgeblazenglazen op ranke voet. In de voet een luchtbel geblazen.
-
#603
“Rama”. Een bronzen beeldje met vergulde details. Thailand.
-
#85Sommerso Murano
Een vintage meerkleurig glazen facet-geslepen vaasje met label. Ontwerp door Flavio Poli voor Murano Sommerso.
-
#428
“Krishna en Radha”. Een lot van 2 bronzen beeldjes. Zuid-Indië, 19e eeuw.
-
#673
Een jardinière in Delfts aardewerk, gemerkt ‘Aardewerkfabriek ’t Delftse Huys B.V.’, in Waddinxveen. Met floraal decor.
-
#143L. Noirot
“Poesie”. Vooraan getiteld. Bronzen buste van een jongedame, gesigneerd L. Noirot.
-
#138Jan AnteunisPeriod: 1896 - 1973
“Heilige maagd met kind”. Een bronzen buste op zwart houten sokkel. Gesigneerd Jan Anteunis en gedateerd 1930
-
#271
Een set van 2 bronzen fazanten. Een mannetje en een vrouwtje.
-
#659
Een gramofoon met koperen hoorn, gemerkt His Masters Voice, The Gramophone Compant Ltd.
-
-
#113Doyen
Een vintage design kristalglazen tafellamp. Doyen Belgium Cristallerie.
-
#183Frans RosPeriod: 1883 - 1968
Een oud schilderspallet met schilderskoffertje die beiden toebehoorden aan de Lierenaar Frans Ros, een Belgische kunstenaar, portretschilder en van 1929 tot 1957 achtste directeur van de tekenacademie te Lier.
-
#167Delvaux
Een vintage zwart lederen Delvaux handtas, met spiegeltje, model "Equivogue”. Vervaardigd uit generfd kalfsleer en "toile de cuir".
-
#238
“Damesbuste”. Een massief houten gesculpteerde busten van een jongedame op houten sokkel. Draagt een plaatje met opschrift ‘Tète de Cire - Musée de Lille’.
-
#233Koch & Lowy
Een grote vintage architectenlamp in industriële stijl met zwart ijzeren voet, gechomeerd verstelbare arm en aluminium kap. Onderaan gemerkt en genummerd.
-
#618
Een set van 2 grote kandelaars voor 5 kaarsen in verzilverd metaal.
-
#621Koos Van Der KaayPeriod: 1900 - 1976
“Moeder met kind”. Een beeld in terracotta, gesigneerd Koos Van Der Kaay.
-
#601
“Rattanakosin Boeddha”. Een brons gegoten verguld beeldje. Thailand.
-
#631C. Mahillon, Bruxelles
“C. Mahillon Bruxelles”. Een tuba van het Belgisch leger.
Other lots in this auction
-
#382Jan Vercruysse
“God’s Comic”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk voorstellend Elvis Costello. Achteraan gesigneerd Maur-Ice zijnde Antwerpse kunstenaar Jan Vercruysse. Gedateerd 1994.
-
#142Jean ColinPeriod: 1881 - 1961
“Église à Knokke”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
-
#4
Een set van 2 kleurenlithos van Gaston De Latenay, gesigneerd buiten de plaat.
-
#401Arca
Een meerkleurig porseleinen lamp met beeld van 2 paradijsvogels. Bedrading manco. Bodem gesigneerd, verso gemerkt Arca, Italy.
-
#173
Een paar blauw en witte Delftse aardewerken uitbundig gedecoreerde dekselvazen op vier poten. Met romantische taferelen. Draagt apocrief merkteken onderaan: LVD.
-
-
#32
“Nederlands winterzicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
-
#389
Een lot van vijf Belgische militaire kepi’s waaronder twee van de zeemacht.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#352
Een modern werk, inkt op papier, getekend Zodiak Waterman en gedateerd februari 1988.
-
#313Vileroy & Boch
Een 5-armige kristallen kandelaar. Onderaan gemerkt en gelabeld.
-
#408
Een blauw geel Chinees porseleinen sierschaal met draken in het decor. Onderaan gemerkt, 20e eeuw.
-
#441
Een gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.