Similar lots by type
-
#562“Terrastafereel”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Tappert’.
”Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé ‘Tappert’.No longer availableDim. 20 x 27cmEstimate: € 300 / 400 -
#64Elisabeth Ostendorf“Winter 2004”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hiver 2004”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
#219Jan van CouverEen paar havengezichten, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Une paire de vues portuaires, aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 35,5 x 51,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#782Een aantal aquarellen met als onderwerp “ het ballet”.
Quelques aquarelles. Sujet: Le ballet.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#404Jacques LacomblezPeriod: °1934Vier aquarels en een lithografie. Op één na allen gesigneerd.
Quatre aquarelles et une lithographie. Tous à part une signées.No longer availableDim. ± 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#244Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460 / 480 -
#420Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een ovale smaragd van ± 1,65 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une émeraude de ± 1,65 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#447Een paar barokke kandelaars van tin. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en étain, style Baroque. Période Louis XV.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#791Een lot strips, waarbij 10 albums van ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums van ‘Sjef van Oekel’, 3 albums van ‘Roel Dijkstra’, 3 albums van ‘Yalek’, enz.
Un lot de bandes dessinées, dont 10 albums de ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums de ‘Sjef van Oekel’, 3 albums de ‘Roel Dijkstra’, 3 albums de ‘Yalek’, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#393Een oud smeedijzeren draaispit, gemonteerd als luchter.
Une broche tournante en fer forgé, monté en lustre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#436Een paar neogotische koperen kandelaars en een grote enkele. XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre de style Néogothique et un plus grand. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 106 & 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#405Dinh VanEen te herstellen schakelarmband van 18 karaats geel goud en staal. We voegen er een paar oorbellen en een armband van zilver en stof aan toe.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et acier. Nous ajoutons une paire de boucles d’oreilles et un bracelet en argent et tissu.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#7Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een lampenvoet met een beer, een wijwatervaatje, een pijpenrekje met karikaturaal mannetje, een lot diertjes en twee reliëfs, waarbij een afbeelding van de stervende leeuw van Luzern.
Un lot de gravures sur bois, comprenant un pied de lampe avec un ours, un bénitier, un porte-pipes avec un petit bonhomme en caricature, un lot de petits animaux et deux reliefs, dont un représentant le lion mourant de Lucerne.No longer availableDim. h: 24 - 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#275Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 1,19 gEstimate: € 180 / 250 -
#240Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,61 ct. Color F. SI2.
Brillant ronde dans un certificat AIG fermé. 0,61 ct. Couleur F. SI2.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#887Een paar messingen kandelaars. Vlaanderen, XVIIIe eeuw.
Une paire de candélabres en laiton. Flandre, XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 60 / 80

