Similar lots by type
-
#219Jan van CouverEen paar havengezichten, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Une paire de vues portuaires, aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 35,5 x 51,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#782Een aantal aquarellen met als onderwerp “ het ballet”.
Quelques aquarelles. Sujet: Le ballet.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#404Jacques LacomblezPeriod: °1934Vier aquarels en een lithografie. Op één na allen gesigneerd.
Quatre aquarelles et une lithographie. Tous à part une signées.No longer availableDim. ± 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#562“Terrastafereel”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Tappert’.
”Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé ‘Tappert’.No longer availableDim. 20 x 27cmEstimate: € 300 / 400 -
#64Elisabeth Ostendorf“Winter 2004”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hiver 2004”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#527Een paar lampenvoeten van verguld brons in de vorm van musicerende tempelwachters.
Une paire de pieds de lampe en bronze doré sous forme de gardiens de temple en musique.No longer availableDim. h: 33 cm (66 cm met kap)Estimate: € 100 / 120 -
#209Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908“Winters landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal au lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 41 cmEstimate: € 180 / 240 -
#319E. Bellini“Hech sur la route des saintes” en “Vue de Venise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Hech sur la route des Saintes” et “Vue de Venise”. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 22 x 33 en 13 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#701Een buikvaas van Chinees porselein met geel glazuur. Gemerkt met wasstempel.
Un vase pansu en porcelaine de Chine à glaçure jaune. Marque et tampon en cire.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#336Een sobere eikenhouten dekenkist.
Coffre sobre en chêne.No longer availableDim. 80 x 130 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#587Een lot schelpen en zee-egels.
Un lot de coquillages de mer et d’oursins.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#840Primex (Märklin)3 goederenwagons ( 4587, 440, 4581).
Trois wagons à marchandise ( 4587, 440, 4581).No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#460Twee factices, één van Gucci en één Magnetic van Sabatini.
Deux factices, une de Gucci une Magnetic par Sabatini.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#493Een paar moderne lampenvoeten van marmer en messing.
Une paire de pieds de lampe en marbre et laiton. Moderne.No longer availableDim. h: 25 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 50 -
#891Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#872“Wild zwijn in besneeuwd bos”. Een laat XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”Sanglier dans le bois enneigé”. Une gravure sur bois japonaise, fin XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#571Een paar gebeeldhouwd hardhouten beelden. Zuidoost Azië
Une paire de statues en bois dur sculpté. Asie du Sud-Ouest.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 200 / 240

