#609Een gesculpteerd massief houten Chinees beeld van een dame met een draak.
#37Een 7-delige mahoniehouten presse-papier met lade in waaiervorm. Randschade aan de rechter voorhoek.
#569TabrizEen handgeknoopt Iraans tapijt met Toranj design. Gemerkt, genummerd met certificaat.
A hand-knotted Iranian carpet with Toranj design. Marked, numbered with certificate.No longer availableDim. 235 x 155 cmEstimate: € 200 / 300 -
#202René BosiersPeriod: 1875 - 1927“Radijzengang, Antwerpen”. Een lot van 2 schilderijen, 1 op doek en 1 op paneel. Onderaan gesigneerd. Bijgevoegd documentatie.
"Radijsgang, Antwerp". A lot of 2 paintings, 1 on canvas and 1 on panel. Signed at the bottom. Documentation included.No longer availableDim. 56 x 42 & 23 x 31 cmEstimate: € 250 / 350 -
#372Een zandstenen tuinvaas.
A sandstone garden vase.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#388Een gesculpteerd aardewerken vaasje met kikker ornamenten als handvaten.
#289Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Drinkende dames”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"Drinking ladies". An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
An 18 kt white gold design ring set with black brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.32 ct. and white stones of 0.06 ct.No longer availableDim. 16,4 g m: 57.Estimate: € 1100 / 1300 -
#376Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
#361Een kunststoffen beeldje van een verpleegster op albasten voetstuk.
A plastic figurine of a nurse on an alabaster base.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 30 / 40