#174Willy Ros“Vismarkt te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd W. Ros en gedateerd ‘91.
"Fish Market in Lier". Oil on canvas. Signed W. Ros and dated '91.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 120 / 180 -
#474Freddy De Vierman“Sion of a Cross”. Een modernistisch werk. Gemengde techniek op papier.
"Sion of a Cross". A modernist piece. Mixed media on paper.No longer availableDim. 124 x 88 cmEstimate: € 200 / 300 -
#525Een 18 kt geelgouden gedreven ring bezet met een koraal.
An 18 kt yellow gold carved ring set with coral.No longer availableDim. 5,47 g m: 55.Estimate: € 650 / 750 -
#415Zes gekleurde champagne glazen van Boheems glas.
#15Een paar klassieke houten kandelaars.
#102Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, gemarouffleerd.
"Room still life." A painting, oil on panel, heightened with gouache.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#402Pierre Deuse“Visité par la Lumière”. Een scjilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Deuse en gedateerd 1989. Aantekeningen op de achterkant.
"Visited by Light." A painting, oil on canvas, signed by Pierre Deuse and dated 1989. Notes on the back.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#608Een set van 2 houten handbeschilderde tafellampen met opgehoogde figuren.
#116František Mezulánik UP ZávodyEen gefineerd houten, mid-century design commode-secretaire met 3-laden en klapblad. Ontwerp door František Mezulánik voor UP Závody. Verso label.
A veneered wooden, mid-century design chest with secret drawers, 3 drawers, and a fold-out leaf. Designed by František Mezulánik for UP Závody. Label verso.No longer availableDim. 130 x 79 x 46 cmEstimate: € 200 / 300