#173Een set van zes zilveren Engelse lepels. In etui. 19de eeuws.
#596Een handgeknoopt wollen Turks tapijt.
A hand-knotted wool Turkish carpet.No longer availableDim. 14 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589Salvador Dali“Toren”. Litho. Gesigneerd en genummerd 17/195 buiten de plaat.
"Tower". Lithograph. Signed and numbered 17/195 outside the plate.No longer availableDim. 49 x 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#66Rechthoekige tafel uit donker eikenhout.
#192“Landschappen met koeien”. Een paar XIXe eeuwse schilderijen, olieverf op paneel.
#462Salvador Dali“Inferno canto 15”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
“Inferno canto 15”. Coloured woodcut. Signed inside and outside the plate, numbered VIII/VIII and with the publisher's embossing stamp.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 250 / 350 -
#398MuranoEen lot van drie gekleurde glazen clowns.
#15Een pijpenkop van gebeeldhouwd buxushout met voorstelling van lopende herten. Dekseltje van zilver of verzilverd metaal.
A pipe bowl of carved boxwood depicting walking deer. Lid of silver or silver-plated metal.No longer availableDim. L: 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#149Henri Van der Hecht“Dorpstafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Village scene.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 350 / 400 -
#120Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.
#442Van Vaernewijck“Duinlandschap.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Dune landscape.” Watercolour on paper. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80