Similar lots by type
-
#454
“Madonna met Kind” en “Twee huiselijke scènes”. Gouache op zijde. China.
“Vierge à l’Enfant” et “Deux scènes domestiques”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 53 x 32 en 32 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#552
“Danseressen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Domergue’.
“Danseuses”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: “Domergue”.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 50/100 -
#559
“Abstract werk”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Grautner’ en gedateerd ‘69.
“Oeuvre abstraite”. Aquarelle sur papier. Signée “Grautner” et datée ‘69.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 150/250 -
#474Andor KomivesPeriod: °1958
“Adam & Eva” & “Traditionele carnavalsscène”. Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1993 & 1990.
“Adam et Eve”. Aquarelle sur papier. Signées et datées 1990 et 1993.No longer availableDim. 39 x 34 & 43 x 34 cm cmEstimate: € 40/50 -
#84Alicia Rymovitch
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd
“Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 47Estimate: € 30/50 -
#544Lode Keustermans
“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 80/100 -
#254
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Handtekening “Lesser”.
“Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signature: “Lesser”.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 100/200 -
#532
“Stilleven met rozen”. Draagt een handtekening: ‘Verwey’.
“Nature morte, roses”. Porte une signature: “Verwey”.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/100 -
#514Lode Keustermans
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x 73 cmEstimate: € 30/50 -
#329Theofiel De Bock
“Landschap”. Olieverf op schildersboard. Draagt een handtekening.
“Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#674
“Damesportret”. Gemengde techniek op papier. Handtekening ‘de Kat’.
“Portait de dame”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature : “de Kat”.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#332
“Sloepen op het meer”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Verburgh.
“Chaloupes sur le lac”. Aquarelle sur papier. Porte une signature : “Verburgh”.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#714Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Zeilboot op de Schelde”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Voilier sur l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 180/260 -
#164Adrien De BraeckeleerPeriod: 1818 - 1904
“Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.
“La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120/180 -
#582Sandra Jayat
“Compositie met figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition avec figures”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x37 cmEstimate: € 220/240 -
#82
“Zicht op Antwerpen”. Houtskool op papier. Gesigneerd. Niet ingelijst. Draagt een handtekening: “Jules Guiette”.
“La Rade d’Anvers”. Fusain sur papier. Signé. Porte une signature: “Jules Guiette”.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#174
“Nonnen”. Inkt op papier. Draagt een handtekening: ‘Kolwitz’. Met gedicht op de verso.
“Nonnes”. Encre sur papier. Porte une signature: “Kolwitz”. Poème au verso.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 150/250 -
#562
“Portret”. Sanguinetekening op papier. Chinese school (Vu Cao Dam?).
“Portrait”. Une sanguine sur papier. Ecole chinoise. (Vu Cao Dam?).No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 100/200 -
#324
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Handtekening ‘Taverniers’. Zonder lijst.
“Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signature: “Taverniers”. Sans encadrement.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 50/100 -
#512Roman Zuzuk
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#94Egide Van der Paal
“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 29/07/1950.
“Vue sur Anvers depuis la Rive Gauche”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 29/07/1950.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 50/100 -
#672
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. handtekening ‘Emile Patour’.
“Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Signature: “Emile Patour”.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 50/100 -
#524
“Bloemen”. Olieverf op papier. Italiaanse school.
“Fleurs”. Huile sur papier. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#322Servais DetilleuxPeriod: 1874 - 1940
“Meisjesportret in profiel”. Een sanguinetekening. Gesigneerd en gedateerd ‘04. Met opdracht.
“Portrait de fille” Sanguine sur papier. Signée et datée ‘04. Avec dédicace.No longer availableDim. 24 x 22 cmEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Azalea’s - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 41/100 buiten de plaat.
“Azalées - Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 41/100 hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 23,5 cmEstimate: € 50/80 -
#99Roger Hebbelinck
“Geerwijnstraat te Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 116/350 buiten de plaat.
“Rue Geerwijn, Bruges”. Une eau-forte. Signée et numérotée 116/350 hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 65 ,5 cmEstimate: € 40/50 -
#56
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 103 cmEstimate: € 60/100 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een gele beril van ± 6 ct.
Chaîne en or blanc 18 et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et d’un béryl jaune de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,97 gEstimate: € 850/1000 -
#303
Lampenvoet op basis van een struisvogelei met verzilverd metalen montuur. Met kap.
Pied de lampe en forme d’autruche avec monture en argent. Avec abat-jour.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 60/100 -
#585
Design tafeltje chroom.
Une petite table en verre et chrome.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#205
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 600/800 -
#677Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “Prinses Zagemeel”. Rode Reeks. Eerste uitgave, 1949. Slijtage, blok gelost maar compleet. Rug ± 50% open.
Suske en Wiske. “Prinses Zagemeel”. En neèrlandais. Série rouge, première édition, 1949. Dos endommagé à ± 50% mais complet.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#775
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#722Jean-Pol
“Kramiekske”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Kramiekske”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#525
Een halssnoer van stokjes bloedkoraal. Twee halssnoeren, één met hanger en een bijpassende hanger van geslepen spondylusschelpen gezet in zilver 925 ‰. Ter plaatse aangekocht.
Collier de parties de corail rouge. Deux colliers dont un au pendentif et un pendentif assorti en coquilles de spondylus serties en argent 925‰. Achetés sur place.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#622
Een ovale mahoniehouten tafel, verlengbaar tot 3,5 m. Gecanneleerde poten.
Table en acajou extensible jusqu’à 3,5 m. Pieds cannelés.No longer availableDim. 73 x 123 cmEstimate: € 240/340