Similar lots by type
-
#559
“Abstract werk”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Grautner’ en gedateerd ‘69.
“Oeuvre abstraite”. Aquarelle sur papier. Signée “Grautner” et datée ‘69.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 150/250 -
#514Lode Keustermans
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x 73 cmEstimate: € 30/50 -
#454
“Madonna met Kind” en “Twee huiselijke scènes”. Gouache op zijde. China.
“Vierge à l’Enfant” et “Deux scènes domestiques”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 53 x 32 en 32 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#322Servais DetilleuxPeriod: 1874 - 1940
“Meisjesportret in profiel”. Een sanguinetekening. Gesigneerd en gedateerd ‘04. Met opdracht.
“Portrait de fille” Sanguine sur papier. Signée et datée ‘04. Avec dédicace.No longer availableDim. 24 x 22 cmEstimate: € 50/60 -
#582Sandra Jayat
“Compositie met figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition avec figures”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x37 cmEstimate: € 220/240 -
#562
“Portret”. Sanguinetekening op papier. Chinese school (Vu Cao Dam?).
“Portrait”. Une sanguine sur papier. Ecole chinoise. (Vu Cao Dam?).No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 100/200 -
#552
“Danseressen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Domergue’.
“Danseuses”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: “Domergue”.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 50/100 -
#82
“Zicht op Antwerpen”. Houtskool op papier. Gesigneerd. Niet ingelijst. Draagt een handtekening: “Jules Guiette”.
“La Rade d’Anvers”. Fusain sur papier. Signé. Porte une signature: “Jules Guiette”.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#329Theofiel De Bock
“Landschap”. Olieverf op schildersboard. Draagt een handtekening.
“Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#84Alicia Rymovitch
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd
“Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 47Estimate: € 30/50 -
#332
“Sloepen op het meer”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Verburgh.
“Chaloupes sur le lac”. Aquarelle sur papier. Porte une signature : “Verburgh”.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#474Andor KomivesPeriod: °1958
“Adam & Eva” & “Traditionele carnavalsscène”. Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1993 & 1990.
“Adam et Eve”. Aquarelle sur papier. Signées et datées 1990 et 1993.No longer availableDim. 39 x 34 & 43 x 34 cm cmEstimate: € 40/50 -
#174
“Nonnen”. Inkt op papier. Draagt een handtekening: ‘Kolwitz’. Met gedicht op de verso.
“Nonnes”. Encre sur papier. Porte une signature: “Kolwitz”. Poème au verso.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 150/250 -
#164Adrien De BraeckeleerPeriod: 1818 - 1904
“Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.
“La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120/180 -
#714Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Zeilboot op de Schelde”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Voilier sur l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 180/260 -
#524
“Bloemen”. Olieverf op papier. Italiaanse school.
“Fleurs”. Huile sur papier. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#512Roman Zuzuk
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#532
“Stilleven met rozen”. Draagt een handtekening: ‘Verwey’.
“Nature morte, roses”. Porte une signature: “Verwey”.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/100 -
#674
“Damesportret”. Gemengde techniek op papier. Handtekening ‘de Kat’.
“Portait de dame”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature : “de Kat”.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#544Lode Keustermans
“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 80/100 -
#94Egide Van der Paal
“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 29/07/1950.
“Vue sur Anvers depuis la Rive Gauche”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 29/07/1950.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 50/100 -
#324
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Handtekening ‘Taverniers’. Zonder lijst.
“Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signature: “Taverniers”. Sans encadrement.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 50/100 -
#672
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. handtekening ‘Emile Patour’.
“Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Signature: “Emile Patour”.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 50/100 -
#254
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Handtekening “Lesser”.
“Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signature: “Lesser”.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 100/200
Other lots in this auction
-
#131
Een olifant van gesculpteerd beige marmer.
Un éléphant en marbre beige sculpté.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#99Roger Hebbelinck
“Geerwijnstraat te Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 116/350 buiten de plaat.
“Rue Geerwijn, Bruges”. Une eau-forte. Signée et numérotée 116/350 hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 65 ,5 cmEstimate: € 40/50 -
#684Jozef Cantré
“Mythologische voorstelling met pijl.” Houtsnede op papier. Gesigneerd en genummerd 117/180.
“Représentation Mythologique avec une flèche.” Gravure sur papier. Signée et numérotée 117/180.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#600
Een paar gesculpteerde armstoelen, bekleed met naaldwerk en tapisserie.
Deux fauteuils sculptés, recouverts de tapisserie.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#732Jean-Pol
“Annie”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Annie”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#230
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.
Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 2000/2200 -
#300
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met 37 briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 7,50 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de 37 brillants ayant un poids total de ± 7,50 ct.No longer availableDim. 20,55 gEstimate: € 5600/6500 -
#635
Een eikenhouten buffetkast met twee bolle deuren naast twee rechte paneeldeuren en met drie laden in de gordel.
Un buffet en deux parties avec portes bombées à coté de deux portes droites, et trois tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 155 x 95 x 45 cmEstimate: € 100/160 -
#146
Een gietijzeren hoekétagère in vier niveaus.
Une étagère en coin à quatre étages en fer forgé.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#194
“Oude man met kinderen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening ‘J. Bosboom’.
“Vieillard et enfants”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature J. Bosboom.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 500/700 -
#370
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,65 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,43 ct et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 1,65 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 1200/1400 -
#589Egide P. Rosseels
“Winter in de kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’hiver à la Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50/80