#267
Een antieke infanteriesabel.
#114Jan Van Looy
“Stilleven met eenden.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#332
Twee ingekaderde Amerikaanse Marineprenten, begin XXe eeuw.
#4Felix Timmermans
“Epiphanie”. Gravure en couleurs. Monogrammée dans la planche FT 20 et signée Berne. Janssens 1936. En dehors de la planche signée Berne. JanssensNo longer availableDim. 22 x 16,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#111A. Thornburn
Een grote en een kleine arendskop op natuurstenen sokkel.
#41
#460Goebel, Germany
#640
Een map met 8 reproducties van werken door Rik Wauters. Evenals een aantal prenten en tekeningen, een kalender van Frans Van Immerseel (1991), een aantal prenten met tekst over de geallieerden in W.O. II. Een catalogus van Goebel. Bovendien een mooi fotoboek over Holywoodsterren, uitgegeven in de jaren zeventig.
Une farde avec 8 reproductions d'œuvres de Rik Wauters. En plus de quelques estampes et dessins, un calendrier de Frans Van Immerseel (1991), quelques estampes avec texte sur les Alliés en La Seconde Guerre mondiale. Un catalogue de Goebel et un magnifique livre de photos sur les stars d'Holywood, publié dans les années 1970.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#416
Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
#477
Een dekselvaas van Chinees porselein.
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#160
Que hier Que demain. Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti de brillants et rubis.No longer availableDim. 7,69 gEstimate: € 230 / 300