Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De tapijtenhandelaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
Rafael Gorsen
Period: °1942

“De tapijtenhandelaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.

“Le marchand de tapis”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘84.
Dim. 70 x 100 cm
SKU: 0702170512.
Categories: Papier, Schilderij.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #512
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Gorsen

  • #542
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    “Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.
    No longer available
    Dim. 21 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #522
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Damesportret”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 240 / 300

Other lots in this auction

  • #542
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    “Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.
    No longer available
    Dim. 21 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #542
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    “Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.
    No longer available
    Dim. 21 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #542
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    “Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.
    No longer available
    Dim. 21 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #542
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    “Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.
    No longer available
    Dim. 21 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #542
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    “Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.
    No longer available
    Dim. 21 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #542
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    “Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.
    No longer available
    Dim. 21 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #542
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    “Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.
    No longer available
    Dim. 21 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #542
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    “Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.
    No longer available
    Dim. 21 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #542
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    “Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.
    No longer available
    Dim. 21 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #542
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    “Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.
    No longer available
    Dim. 21 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #542
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    “Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.
    No longer available
    Dim. 21 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #542
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    “Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.
    No longer available
    Dim. 21 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More