Similar lots by type
-
#200Delheid
Een uitgebreid zilveren bestek voor twaalf personen in art decostijl en in ménagère. Twee mokkalepeltjes en enkele serveerbestekken manco. Deze laatsten zijn wel bijgevoegd in twee etuis. 800‰.
Important couvert en argent de style art déco pour douze personnes dans une ménagère. Deux cuillères à moka et quelques pièces de service manquent. Ces dernières sont remplacés par des semblables dans deux étuis. 800‰.No longer availableDim. +/- 9474 gram BrutoEstimate: € 3500/4500 -
#208
Een vierdelig koffie- en theestel, versierd met getorste ribben en met ivoren handvatten. Gemerkt van Delheid. 835‰.
Garniture à thé et à café quatre pièces en argent. Décor aux côtes torses, anses en ivoire. Poinçons de Delheid et 835‰.No longer availableDim. 2724,23 g brutoEstimate: € 1300/1700 -
#213
Een lot zilver, bestaande uit twee sauskommen, een ronde en een ovale schaal en een schotel. Merken van Wolfers en Delheid.
Lot d’argent massif comprenant deux saucières, un plat rond et un ovale et un autre plat. Poinçons de Wolfers et de Delheid.No longer availableDim. 3723,5 gramEstimate: € 1200/1600 -
#833
Een art deco toiletstel van zilver met een gerainureerd motief, bestaande uit twee borstels en een beschadigde handspiegel. Keuren van Londen met datumletter ‘c’ voor 1938.
Garniture de toilette art déco en argent à motif rainuré comprenant deux brosses et un miroir à main (dégât). Poinçons de Londres et lettre date “c” pour 1938.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#100
Een lotje zilveren voorwerpen, bestaande uit zes cocktailvorkjes, een strooilepel, twee tangetjes en een taartschep. Grotendeels Duitse keuren. 800‰.
Petit lot d’objets en argent dont six fourchettes à cocktail, un saupoudroir, deux pinces et une pelle à tarte. En grande partie aux poinçons allemands 800‰.No longer availableDim. 230,37 gramEstimate: € 100/150 -
#722
“Moeder Gods”. Een Russisch icoon met 84 Zk. zilveren riza.
”Mère Dieu.” Une icône russe, riza en argent 84 Zk.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 120/200 -
#237
Een opengewerkt zilveren mandje met een kobaltblauw glazen recipiënt. Duitse merken. Schade aan de bevestiging van het handvat. 440 g zilver.
Corbeille en argent ajourée à intérieur en verre bleu cobalt. Poinçons allemands. Une charnière à réparer. Argent: 440 g.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 120/200 -
#267
Een diepe schaal van zilver. Met onleesbare keuren.
Plat creux en argent massif. Aux poinçon invisible.No longer availableDim. 524,18 gEstimate: € 200/300 -
#668
Een serveerbestek met 800‰ zilveren handvatten. In etui.
Un couvert de service avec des manettes en argent 800%. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#678
Een zilveren sigarettendoosje met een geribd decor. 800‰.
Une petite boîte à cigarettes en argent , 800‰.No longer availableDim. 82,17 gEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#295
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 750/850 -
#575
Eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl.
Buffet en chêne de style Louis XV.No longer availableDim. b: 197 cmEstimate: € 120/200 -
#566
Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes. XIXe eeuw.
Un meuble de coin à deux portes en chêne, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 157 x 73 cmEstimate: € 60/100 -
#1045
Een notenhouten make-uptafeltje in Régencestijl met een spiegel in het klapblad en twee laden. Tijdperk Louis-Philippe.
Une table de toilette en noyer, style régence, avec un miroir dans la tablette abattante et deux tiroirs.No longer availableDim. 75 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#231
Een fruitschaal op voet van verzilverd metaal, gemerkt Wiskemann en een langwerpige vleesschotel van zilver, gemerkt 800‰ (1062 g).
Coupe à fruits en métal argenté de la marque Wiskemann et un plat à viande allongé en argent massif au poinçon 800‰ (1062 g).No longer availableEstimate: € 300/400 -
#998
Lot aandelen en obligaties: Société de Participations Industrielles de Winterslag (na 1944), Hauts-Fourneaux et Fonderies de La Louvière (na 1944), Keizerlijke Russische Regering 1889: Spoorweg Morchansk-Syzran e.a. Chinese Republiek 1922: Spoorweguitrusting en 1921 Spoorweg Lung Tsing U Haï. Astra Romana 1930. Enige slijtage en manco’s.
Un lot de divers obligations: Société de Participations Industrielles de Winterslag (après 1944), Hauts-Fourneaux et Fonderies de La Louvière (après 1944), Guvernement Impérial Russe 1889: Chemin de Fer Morchansk-Syzran - République chinoise 1922: Aménagement de Chemin de Fer et 1921 Chemin de Fer Lung Tsing U Haï. Astra Romana 1930. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#825
Een niervormig bankje en een bijzettafeltje van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, waarbij het eerste gevlochten en het tweede met een grijs marmeren blad. Omstreeks 1900.
Petit banc rognon et une table d’appoint en bois patiné blanc de style Louis XVI, dont le premier canné et le deuxième à tablette en marbre gris. Vers 1900.No longer availableDim. b: 86 x h: 72 cmEstimate: € 60/80 -
#194Van Baelen
‘Marine’ . Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. H: 50cm; B: 70 cmEstimate: € 650/750 -
#585
Een tweeledige eikenhouten vitrine in Lodewijk XV-stijl.
Vitrine à deux corps en chêne de style Louis XV.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200/240 -
#1025
Een kristallen luchter met 6 armen.
Un lustre en cristal à six bras.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#480
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette persane en laine. Noué à la main.No longer availableDim. 212 x 127 cmEstimate: € 50/80 -
#981
Een bronzen wijwatervat naar de gotische tijd en een olielampje.
Une bassine à eau bénite en bronze d'après l'ère gothique et une lampe à huile.No longer availableEstimate: € 30/40