#208Een vierdelig koffie- en theestel, versierd met getorste ribben en met ivoren handvatten. Gemerkt van Delheid. 835‰.
#722“Moeder Gods”. Een Russisch icoon met 84 Zk. zilveren riza.
#678Een zilveren sigarettendoosje met een geribd decor. 800‰.
#267Een diepe schaal van zilver. Met onleesbare keuren.
#668Een serveerbestek met 800‰ zilveren handvatten. In etui.
Garniture de toilette art déco en argent à motif rainuré comprenant deux brosses et un miroir à main (dégât). Poinçons de Londres et lettre date “c” pour 1938.No longer availableEstimate: € 50 / 80
#670Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un lot de divers obligations: Société de Participations Industrielles de Winterslag (après 1944), Hauts-Fourneaux et Fonderies de La Louvière (après 1944), Guvernement Impérial Russe 1889: Chemin de Fer Morchansk-Syzran - République chinoise 1922: Aménagement de Chemin de Fer et 1921 Chemin de Fer Lung Tsing U Haï. Astra Romana 1930. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#456BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#637Kleine bowl van Chinees porselein met landschapdecor. Tijdperk Qinglong. Twee haren, met houten sokkeltje.
Un petit bol en porcelaine de Chine à décor d’un paysage. Epoque Qinglong. Deux éclats, et avec un socle en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#758Een paar verzilverd metalen kandelaars.
Deux chandeliers en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 35 -
#923The Franklin Mint“De koninklijke zwaan” & “De zwarte zwaan”. De dieren van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
”Le cygne royal” et “Le cygne noir”. Des statues en biscuit polychrome sur socle en bois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#737Een lot oude fototoestellen, een 8mm filmprojector en toebehoren.
#905Een serie van zes eikenhouten Windsorstoelen. Engeland, XIXde eeuw. We voegen er een recentere kinderstoel in dezelfde stijl aan toe.
#465Een fauteuil van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XVI-stijl met fluwelen bekleding.
Fauteuil en bois sculpté de style Louis XVI, recouvert de velours.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#450MahalOosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main. Usures.No longer availableDim. 263 x 165 cmEstimate: € 100 / 120