#236Een witgepatineerd houten speeltafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Het blad met aan de ene zijde vilt en aan de andere zijde groen kalfsleder. Met drie bijpassende armstoelen.
#267Een messingen lampenvoet met bamboedecor.
Un pied de lampe en laiton à décor de bambou.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#365Pierre-Paul KetelsZangvogel op een tak. Smeedijzer. Gesigneerd.
Oiseau chanteur sur une branche. Fer forgé. Signé.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#13Een XVIIIe eeuwse notenhouten speculaasplank. Bijgevoegd een houten stijgbeugel, afgewerkt met messing.
Une planche à spéculoos en noyer du XVIIIe siècle. Inclus un étrier en bois et en laiton.No longer availableDim. 38 x 10 cmEstimate: € 45 / 55 -
#204Lode Verhoeven“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 57 x 64 cmEstimate: € 75 / 100 -
#202Walter Halderman“Laarkapel te Schelle”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1981.
Laarkapel à Schelle. Huile sur toile. Signée et datée 1981.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#21Een lot van negen kleine en twee grote borden van Straatsburgs aardewerk.
Un lot de neuf petites et deux grandes assiettes en faïence strasbourgeoise.No longer availableDim. Ø: 22 - 27 cmEstimate: € 90 / 120 -
#286Een messingen serveerwagentje met twee glazen bladen.
#279Twee diverse kristallen karaffen.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#379“Danseressen”. Gemengde techniek op papier in de stijl van Toulouse Lautrec.
#276Een paar stoelen van mahoniehout met gesculpteerde bloemen en druiven in de rug.
Une paire de chaises en acajou avec des fleurs et des raisins sculptés dans le dos.No longer availableDim. H:102cmEstimate: € 40 / 50