#115
Een reeks van 18 Napoleontische soldaten en officieren van meerkleurig porselein. Eén zwaar gerestaureerd en één met schade aan de vlaggenstok.
#359Nicole Halsberghe
“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd in potlood.
Moine. Huile sur toile. Signée au crayon.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
Een zwarte satijnen sjaal met kanten panden bezet met geborduurde bloemen.
Une écharpe en satin noir avec empiècements en dentelle sertis de fleurs brodées.No longer availableDim. 280 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#555
Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.
#521
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#615
Een Indisch Boeddhabeeld.
#671Val Saint Lambert
Een solifiore en een vaasje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Beide gemerkt.
#288
Een vaas van iriserend paars glas met een met zuur geëtst en verguld bloemendecor.
Vase en verre violet irisé à décor floral gravé à l'acide et doré.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#404
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
"Nu féminin". Huile sur toile. Pas clairement signée.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#111
Een metalen klokje onder een glazen stolp.
#399
“T-90-9”. Oost-Indische inkt op papier. Draagt monogram.
"T-90-9". Encre de Chine sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 64,5 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#380Unitas
Een zakhorloge met verziverd metalen kast.
Montre de gousset à boitier en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50 / 60