#406BidjarTwee handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#478Een vintage designstoel van wit kunststof en leder. Bekleding te vervangen.
#129“Zoutelande?”. Aquarel en potlood op papier. Draagt monogram.
#647Een art- deco schotel en een sierkan van aardewerk.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d'un diamant taille poire de +- 0,75 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 2,12 gEstimate: € 800 / 900 -
#282Victoria China CzechoslovakiaEen lot porseleinen keukenpotten en zes schaaltjes. Eén klein deksel ontbreekt.
#360Een zilveren zakhorlge in beschermkast met aan de achterkant de afbeelding van een paard. 800 ‰. Glas ontbreekt.
#117Willy VandersteenVier albums van Suske en Wiske, rode reeks. - “De Vliegende Aap”. Eerste uitgave 1948. Matige staat, kleefband op de rug, nummertje op de kaft, hoekje beschadigd, beduimelde middenkaterns.- “De Koning Drinkt”. Uitgave 1949. Goede staat, kleefband op de rug, nummertje op de kaft, hoekje manco, extra nieten, middenbladen gelost.- “Prinses Zagemeel”. Eerste uitgave 1949. Zeer matige staat, kleefband op de rug, nummertje op de gekreuke kaft, hoekje manco. Vele losse en gerafelde bladen.- “De Zwa(..)
Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - "De Vliegende Aap". Première édition 1948. Bon état, scotch au dos, numéro sur la couverture, coins abîmés, parties centrales bien feuilletées. - "De Koning Drinkt". Edition 1949. Bon état, dos adhésif, numéro sur la couverture, coin manquant, agrafes supplémentaires, pages centrales détachées. - "Prinses Zagemeel". Première édition 1949. Très bon état, scotch au dos, numéro sur la couverture froissée, coin manquant. Nombreuses pages décollées et e(..)No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#201“Huil niet om mij, Moeder”. Een Russisch icoon. XIXe eeuw.
"Не рыдай Мене, Мати". Une icône russe. XIXème siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 120 / 200