Other lots in this auction
-
#466Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 310 x 250 cmEstimate: € 200 / 240 -
#333Een langwerpige roodkoperen pastijpan met deksel, messingen handvat. XIXde eeuw. Met monogram V.H.
Un moule à pâté oblong en cuivre rouge avec couvercle, poignée en laiton. XIXème siècle. Avec monogramme V.H.No longer availableDim. L.38,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#485Een halfrond gefineerd notenhouten buffet met vier deuren, drie laden, een marmeren blad en versierd met bronzen monturen. Tijdperk Empire.
Un buffet semi-circulaire en placage de noyer avec quatre portes, trois tiroirs, un plateau en marbre et décoré de montures en bronze. Epoque Empire.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 200 / 250 -
#528Een grote bronzen ijsbeer.
Un grand ours polaire en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#213Een paar vintage schemerlampen van deels goudkleurig en deels zilverkleurig brons. Omstreeks 1970.
Paire de lampes de table vintage en bronze partiellement doré et partiellement argenté. Vers 1970.No longer availableDim. h: h: 39 cm (z.k.)Estimate: € 160 / 180 -
#52Jacques DelvauxPeriod: 1929 - 2010“Expressionistisch landschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage expressionniste Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#698Een limonadekannetje en zes bijpassende glaasjes van blauw glas.
Un pichet de limonade et six verres en verre bleu qui l'accompagnent.No longer availableDim. h: 9 & 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#572“Compositie”. Een collage met gouache. Draagt handtekening.
Composition . Un collage à la gouache. Porte une signature.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#366Een Amerikaanse schommelstoel van geloogd notenhout met gecanneerde zit.
Une chaise berçante américaine en noyer blanc avec siège cannelée.No longer availableDim. H. 104 cmEstimate: € 60 / 100 -
#275Een gevarieerd lot met twee miniatuurtjes, een parelmoeren paternoster, een vrijmetselaarsjuweel van een ridder van de rozenkruisers en een aantal schapulieren e.d.
Un lot varié avec deux miniatures, un chapelet en nacre, un joyau maçonnique d'un chevalier des croiseurs de rosiers et un certain nombre de scapulaires, etc.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#355Val St. LambertEen vaasje van blauw glas, bekleed met opengewerkt koperen montuur met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt. Haarscheur in het glas binnenin.
Un petit vase en verre bleu, recouvert de montures en cuivre ajourées représentant des oiseaux et des fleurs. Marqué.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#361Een art deco handspiegeltje, beslagen met gedreven zilveren roosjes.
Un miroir de poche Art Déco, parsemé de roses en argent ciselé.No longer availableDim. l: 27,5 cmEstimate: € 30 / 40


