#466Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#456Oosters tapijt.
Tapis d’Orient.No longer availableDim. 315 x 445 cmEstimate: € 200 / 240 -
#381Een bol aardewerken kruikje met olieglazuur en ongeglazuurd decor.
Un vase rond en terre cuite avec glaçure à l'huile et décor non émaillé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 45 / 55 -
#594Honda (?)“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Composition . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 30 / 40 -
#488Een vaas van cloisonné op brons. Japans werk.
#634Een lot van 9 aardewerken honingpotjes, waarbij één gemerkt van Goebel.
#384Een klein schaaltje op voet van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
#655Baccarat, FranceEen kleurloos kristallen karaf. Onderaan gemerkt.
#400Een XIXe eeuws mahoniehouten dienblad.
Un plateau en acajou du XIXe siècle.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 45 / 55 -
#157Enfield Tower 1964Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
#342Val St. LambertEen siervaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Op voet. Gemerkt met sticker.
Un vase décoratif en cristal incolore et vert taillé. Sur pied. Marqué avec un autocollant.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120