#575
Een verguld houten canapé in Louis XVI stijl. Te bekleden.
#232
Een paar kleine butlerspiegels in verguld houten lijst.
#168Samuel MartiPeriod: 1922 -
#285rfH Czechoslovakia
Een lot porselein bestaande uit zes grote dekselpotten, zes kleine dekselpotten, een olie en een azijn kruikje. Onderaan gemerkt.
#686
#543Maria Innocentia Hummel
"Sérénade d'anniversaire". Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 231. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#479
“Kinderen op het strand”. Olieverf op board.
"Enfants sur la plage". Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#494
“Abstract”. Olieverf op doek.
#22
#379
“Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.
#417
Een beeld in keramiek met afneembaar hoofd. Gemerkt.
#266
Table d’ouvrage en placage de ronce de noyer et bois laqué noir sur pieds volutes et avec miroir à l'intérieur du plateau.No longer availableDim. 72 x 39 x 56 cmEstimate: € 80 / 120