Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De trouw”. Een groepje van meerkleurig Italiaans kunststof. Met gekroonde N.
“De trouw”. Een groepje van meerkleurig Italiaans kunststof. Met gekroonde N.

“De trouw”. Een groepje van meerkleurig Italiaans kunststof. Met gekroonde N.

"La Fidélité". Un groupe de plastique italien multicolore. Avec N couronné.
Dim. H: 25cm
SKU: 2405220338.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #338
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #242
    J. Thysmans

    “Zicht op de hoogbrug te Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vue du haut pont de Malines". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 cm x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #16

    Een reisscribaan met wortelnotfineer en messingen beslag. Binnenwerk mooi in orde.

    Un scribe de voyage avec placage de racine de noyer et garnitures en laiton. Intérieur en bon état.
    No longer available
    Dim. 27 x 49 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #275

    “Moeder met kroost en hondje”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt met gekruiste degens onder een ster.

    "Mère avec enfants et chien". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas avec des épées croisées sous une étoile.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #442
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vase à fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 65 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512
    Jef Van Tuerenhout
    Period: 1926 - 2006

    “Vrouw met lotus”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 2/99 buiten de plaat.

    "Femme aux lotus". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 2/99 hors planche.
    No longer available
    Dim. 74 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #73
    Meissen

    Een dekselpotje van veelkleurig porselein met verguld bronzen monturen. Decor van personages in landschappen. Onderaan gemerkt.

    Pot à couvercle en porcelaine multicolore avec montures en bronze doré. Décor de personnages dans des paysages. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #700

    Engelse eikenhouten linnenkoffer. Fronton versierd met gebeeldhouwde schubben. Smeedijzeren hengsels en scharnieren. Einde XVIIIde eeuw.

    Coffre à linge en chêne anglais. Fronton décoré d'écailles sculptées. Poignées et charnières en fer forgé. Fin du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 59 x 74 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #326

    Een eikenhouten stoel in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde leeuwtjes met schild op de rug.

    Chaise en chêne de style néo-gothique, à décor de lions sculptés avec un écusson sur le dos.
    No longer available
    Dim. h: 124 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #320

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en een parel. Eind 19de eeuw.

    Un pendentif en or jaune 18 kt serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,20 ct et d'une perle. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 8,95 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #366

    Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.

    Deux petits tapis orientaux en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 158 x 88 & 137 x 102 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #334

    Elsa Courtois. Een houtsnede op papier.

    Elsa Courtois. Une gravure sur bois sur papier.
    No longer available
    Dim. 24 cm x 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #553
    Maria Innocentia Hummel

    “To market”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 223. Hoogte zonder montuur.

    "Au marché". Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 223. Hauteur sans monture.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More