#390
Een 18 karaats geelgouden hanger met beeltenis van een steenbok.
#645
Een achthoekige Aziatische houten voorraadmand, versierd met verguld bloemendecor.
#611
Een gietijzeren varkentje met strooien hoed en laarzen.
Un cochon en fonte avec un chapeau de paille et des bottes.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 65 / 75 -
#554
Een grote en een kleine Chinees hardhouten sokkel.
#446
Een houten wandconsole in art decostijl met vier laden.
#154
#341Val Saint Lambert
Een coupe van kleurloos kristal met vergulde monturen.
#433
Een zeshoekige vaas van brons met een cloisonné decor van reigers en bloemen.
Vase hexagonal en bronze à décor cloisonné de hérons et de fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#308
#678
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
#213
“Moeder met kroost en katje”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#572
Opiumpijp van Vietnamees aardewerk.
Pipe à opium en poterie vietnamienne.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 45