Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De verteller”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 286/390 buiten de plaat.
Pjeroo Roobjee

“De verteller”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 286/390 buiten de plaat.

Le Narrateur. Une lithographie. Signée et numérotée 286/390 à l'extérieur de la plaque.
Dim. 34,5 x 32 cm
SKU: 1412210579.
Category: Grafiek.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #579
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #464
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Les amoureux de l’isle Adam”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 47/110 en gedateerd 2001 buiten de plaat.

    Les amoureux de l'isle Adam. Une lithographie. Signée, numérotée 47/110 et datée 2001 hors planche.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #9
    Paul Cuvelier

    Een zeefdruk van een plaat uit “L’Ogre Rouge” Gesigneerd en genummerd 130/500 buiten de plaat.

    Une sérigraphie d'une planche de L'Ogre Rouge Signée et numérotée 130/500 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #284

    Een lot van vier ingekaderde oude kaarten: - “Pourtraict de la très noble Ville d’Anvers, ainsi qu’elle se comporte à present. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een kaart van François de Belleforest uit de XVIe eeuw. (29x40cm) - Een kaart met centraal de Schelde van Stabroeck tot Antwerpen. XVIIe eeuw. (18,5 x 27,5 cm) - “Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers (...)”. Kopergravure verschenen in "Les Forces d'Europe", Parijs, 1705. (25 x 34,5 cm) - “The VII Uni(..)

    Lot de quatre cartes anciennes encadrées : - "Pourtraict de la très noble Ville d'Anvers, ainsi qu'elle se comporte à présent. Une réimpression du début du 20e siècle d'une carte de François de Belleforest du XVIe siècle (29x40cm) - Une carte avec l'Escaut central de Stabroeck à Anvers XVIIe siècle (18,5 x 27,5 cm) - "Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers ( ...)". Cuivre gravure publiée dans "Les Forces d'Europe", Paris, 1705. (25 x 34,5 cm) - "Les VII Provi(..)
    No longer available
    Dim. 22x30cm 30x40cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #534
    Sylvie Alberghs

    “Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.

    "Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.
    No longer available
    Dim. 71 x 48 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #512
    André Lambert

    “Flamenco”. Kleurenets. Gesigneerd en gedateerd 1923.

    Flamenco. Gravure en couleurs. Signée et datée 1923.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #564

    “Cheval arrivant de la chasse” & “Cheval au vert”. Twee litho’s naar werken van Charles Vernet door Paul Léon Jazet.

    “Cheval arrivant de la chasse” & “Cheval au vert”. Deux lithographies d'après des oeuvres de Charles Vernet par Paul Léon Jazet.
    No longer available
    Dim. 62 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #452
    Theo Koster
    Period: °1952

    “Five”. Een zeefdruk met collagetechniek. Gesigneerd en genummerd 410/500 buiten de plaat.

    Cinq. Une sérigraphie avec technique de collage. Signée et numérotée 410/500 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #314

    “The County Squire”. Ingekleurde prent.

    The County Squire. Estampe en couleurs.
    No longer available
    Dim. 11 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #592
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.

    ‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.

    Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #500
    Hugo Besard
    Period: °1955

    “Terra Sacra 2000”. Gemengde techniek.

    Terra Sacra 2000. Technique mixte.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 & 9 x 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #294
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    “Kempische hoeves”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 23/100 buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1928.

    Fermes en Campine. Une eau-forte. Signée et numérotée 23/100 à l'extérieur de la plaque. A l'intérieur de la plaque datée de 1928.
    No longer available
    Dim. 25 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #12
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O.L.Vr. St. Andries, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 139/150 buiten de plaat.

    “O.L.Vr. St. Andries, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 139/150 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 34 x 9,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #449
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Une belle journée”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 152/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.

    Une belle journée. Une lithographie. Signée, numérotée 152/200 et datée '99 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #29
    Karel de Posson
    Period: 1889 - 1960

    “Landschap met hoeves”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 6/25 buiten de plaat.

    Paysage avec fermes. Une gravure. Signée et numérotée 6/25 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 73x53cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #295

    Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)

    Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)
    No longer available
    Dim. 15x10cm & 35x25cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #584
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Traphal”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Hall à l’escalier". Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    “Pauvresse”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd buiten de plaat en met opdracht.

    “Pauvresse”. Une eau-forte. Signée et datée à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 16 x 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #589

    Een reeks van vier ingekaderde titelbladen van het ‘Journal des Dames et Demoiselles’. XIXe eeuw.

    Une série de quatre pages de titre encadrées du Journal des Dames et Demoiselles. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #4

    Een lot van zes oude litho’s: - “Town Hall, Bruges”. - “The Great Tower, Bruges” - “The Clyde, with Dunbarton Castle in the distance”. - “Falkland Palace & Town” - “Bloomsbury Square” - Kaart van Europa.

    Un lot de six lithographies anciennes : - 'Mairie, Bruges'. - 'La Grande Tour, Bruges' - 'La Clyde, avec le château de Dunbarton au loin'. - 'Falkland Palace & Ville' - 'Bloomsbury Square' - Carte de l'Europe.
    No longer available
    Dim. 10x16cm 12x18cm 25x30cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #289

    Een lot van zes ingekaderde oude gravures met betrekking tot Antwerpen: - “publicatio pacis, conclusaeinter regem hispania, rum catholicum, et con faederatie belgii ordines. Exhibita antverpiae 5 juny anno 1648”. - “Domus Senatoria Antwerpiensis”. Amsterdam, begin XVIIe eeuw. - “Temple D. Virginis Mariae Vera Delineatio”. Amsterdam, begin XVIIe eeuw. - “2 titelbladeren van Justi Lipsi sapientiae et litterarum antistitis. Plantin - Moretus, Anwterpen 1629. - “Bursa”. Zicht op de Antwerpse handels(..)

    Un lot de six gravures anciennes encadrées relatives à Anvers : - "publicatio pacis, conclusaeinter regem hispania, rum catholicum, et con faederatie belgii ordines. Exhibita antverpiae 5 juny anno 1648". - "Domus Senatoria Antwerpiensis". Amsterdam, début XVIIe siècle - "Temple D. Virginis Mariae Vera Delineatio". Amsterdam, début XVIIe siècle - "2 feuilles de titre de Justi Lipsi sapientiae et litterarum antistitis. Plantin - Moretus, Anwterpen 1629. - "Bursa" Vue de la foire commerciale d'Anv(..)
    No longer available
    Dim. 22x31cm 25x37cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #469
    Jean-Pierre De Coster
    Period: °1945

    “De navel van de wereld”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    Le nombril du monde. Une lithographie. Signée hors de la planche. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #300

    “Les environs de Dinant, ...” Een oude ingekleurde kaart door N. de Fer uit 1703.

    Les environs de Dinant,... Une carte colorée ancienne par N. de Fer. 1703.
    No longer available
    Dim. 22 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #532
    Piet Smolders

    “Meisje met hoed”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Fille avec un chapeau". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #561

    Een reeks boeken, waarbij drie met verhalen van Dante en twintig banden van Shakespeare.

    Une série de livres, trois avec des histoires de Dante et vingt bandes de Shakespeare.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #125

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met witte en fancy yellow in princess geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,42 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants blancs et jaunes taille princesse d'un poids combiné de +- 1,42 ct.
    No longer available
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #430

    Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.

    Groupe en ivoire de Chine finement sculpté et polychrome. Estampillé sur le fond et sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. H:28cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #594

    Een antiek notenhouten kistje met messingen handvatten en beslag. Met sleuteltje.

    Une boîte antique en noyer avec poignées et garnitures en laiton. Avec clé.
    No longer available
    Dim. 62x22x30cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #443

    Een Kylinbeeld van gesculpteerd nefriet. Chinees werk.

    Une statue Kylin de néphrite sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #311

    Toby jug van aardewerk.

    Cruche en poterie Toby.
    No longer available
    Dim. H:15cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #458

    Bronzen cartelklok. Klein letsel aan de wijzerplaat, uurwerk vervangen. Tijdperk Napoleon III. Met sleutel.

    Pendule cartel en bronze. Cadran légèrement endommagé, mouvement remplacé. Epoque Napoléon III. Avec clé.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #96

    Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.

    Une chaise longue en bois patiné blanc de style Louis XVI, la crèche décorée de cannage.
    No longer available
    Dim. 115x110x210cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #369
    Paul Rebeyrolle

    “Le loup”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.

    Le loup. Une lithographie. Planche signée.
    No longer available
    Dim. 58x70cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #583

    Een lot rood koper, bestaande uit een waterbakje met houten wandbevestiging, een gieter met datum 1777, een grote XVIIIe eeuwse waterketel, twee vaasjes en een meelschep.

    Un lot de cuivre rouge, composé d'un bol d'eau avec fixation murale en bois, d'un arrosoir avec date 1777, d'une grande bouilloire du XVIIIe siècle, de deux vases et d'une cuillère à farine.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 - 54 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #205

    Een 18 K geelgouden ketting met witgouden hanger in de vorm van een paard.

    Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or blanc en forme de cheval.
    No longer available
    Dim. 4 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #226

    Een papegaai van meerkleurig biscuit.

    Un perroquet en biscuit multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More