#567
Twee verschillende art nouveau vaasjes van aardewerk.
#149Victor Houben
“De schaapherder.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Le berger." Huile sur toile. Signeé.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 100/140 -
#97
Een paar zilveren kandelaars. Spaanse keuren. 915‰.
Une paire de bougeoirs en argent poinçons espagnols. 915‰.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250/350 -
#369
“Muisjes”. Een paar studietekeningen. Inkt op papier. Dragen een handtekening
Bi-disque chinois en deux parties de serpentine sculptée, à décor d'animaux divers.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#430Wolfers
Een mosterdpotje met bijpassend lepeltje. 800‰. Glas intact.
#310
#663
#287
Een lot kleurloos kristal bestaande uit twee karaffen en een asbak.
#411
“Smeekbede.” Aardewerken sculptuur op marmeren sokkel.
#580
#352
“Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.
"Flore". Une sculpture en zamak sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60