Other lots in this auction
-
#141Een driedelig koperen schouwgarnituur in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Glas voor de wijzerplaat gebarsten.
Une cheminée en laiton de trois pièces de style éclectique, composée d'une pendule et de deux chandeliers à quatre bras. Le verre devant le cadran est fissuré.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 240 / 300 -
#79Marie Calot“Cap d’Ail”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Cap d'Ail". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#40Een 18 K geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,10 ct. en drie robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti d'un diamant taillé en brillant de +- 0,10 ct et de trois rubis d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 1,27 gEstimate: € 100 / 150 -
#582“Art deco gevelstudie.” Lithographie genummerd 1/150, onleesbaar gesigneerd.
"Etude de façade art déco." Lithographie numérotée 1/150, signée de manière illisible.No longer availableDim. 36 x 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#525Drie rechthoekige, drie ovale en drie ronde tafeldoeken ronde van Brusselse lintkant van Ø 50 cm en kleiner. We voegen er twaalf sierdoekjes van Italiaans, Frans en Brussels naaldwerk aan toe.
Trois nappes rectangulaires, trois ovales et trois rondes en ruban de dentelle de Bruxelles de Ø 50 cm et moins. Nous ajoutons douze toiles décoratives d'aiguilles italiennes, françaises et bruxelloises.No longer availableDim. 85 x 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#42Prof. Eugenio Pattarino“Madonna met kind”. Een meerkleurig terracotta beeld. Gesigneerd. Lichte schade.
"Vierge à l'enfant". Une statue en terre cuite multicolore. Signée. Dégâts légers.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653Zes antieke Chinees porseleinen borden.
Six assiettes anciennes en porcelaine de Chine.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 120 / 140 -
#169“Portret van Agnes de Locquenghien”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
"Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.No longer availableDim. 108 x 83 cmEstimate: € 600 / 800 -
#63EluxaEen cartelklok op console in de geest van de neuchateloises, gedecoreerd met bloemen.
Une pendule à console dans l'esprit des Neuchâteloises, à décor de fleurs.No longer availableDim. h 43 + 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#102Mourdonck“Schepen op zee”. Een paar marines, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Belgische school.
"Navires en mer". Une paire de marines, huile sur toile. Tous deux signées. Ecole belge.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#185Een reeks van elf rodewijn- en twaalf wittewijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Vermoedelijk Val Saint Lambert.
Ensemble de onze verres à vin rouge et douze verres à vin blanc en cristal taillé incolore. Vraisemblablement par Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 15,5 & 19,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#182Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas.
Un trumeau patiné or de style Louis-Philippe avec verre miroir taillé en facette.No longer availableDim. 141 x 91 cmEstimate: € 220 / 260

