#168Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
#201Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.
#188Een massief houten antiek schoolbankje.
#208Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
#1Maria Innocentia HummelPeriod: 1960 - 1972“Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
“Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.No longer availableDim. l 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#187Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
#370Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
#399Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
#197Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931“Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
#177Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
#209Een massief houten ééndeurs vitrinekast.
#211Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
#204Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
#207Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.
#158Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.
#198Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
A solid oak secretary desk with 4 drawers.No longer availableDim. 105 x 98 x 48 cmEstimate: € 50 / 75
#265Een bankje voor 2 personen in gestreepte stof.
#345Een keramieken opium rookpotje.
A ceramic opium pipe bowl.No longer availableDim. 14 x Ø 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#23“Moeder en kind”, een beeld in composietsteen naar middeleeuws voorbeeld. Gemonogrammeerd RW.
"Mother and Child," a sculpture in composite stone based on a medieval design. Monogrammed RW.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#337“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
#93Een vintage zwart croco lederen handtas, in stofzak.
A vintage black crocodile leather handbag, in dust bag.No longer availableDim. 21 x 33,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#41Miek Van Orshoven“Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.
"Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 60 / 90 -
#293Steiff, GermanyEen beer, J.P. Bear, Steiff, nr 650376, Limited edition, 1990.
A bear, J.P. Bear, Steiff, no 650376, Limited edition, 1990.No longer availableDim. l 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#52Een lot van 7 klassieke gelokaliseerde filmposters.
A lot of 7 classic localized movie posters.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#372Een lot affiches voor de Olympische Spelen van Montreal in 1976. 10 stuks.
Lot d’affiches des Jeux Olympiques de Montréal en 1976. 10 pièces.No longer availableEstimate: € 50 / 100