Similar lots by type
-
#428
Buste van brons. Donker patina. Gemonogrammeerd WW.
Buste en bronze. Patine foncée. Monogramme WW.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 900/1000 -
#691Michel Hereman
“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstrait”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#738
“Omhelzing”. Beeld van donker gepatineerd brons. Naar een werk van A. Archipenko.
“L’étreinte”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre par Archipenko.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 1300/1500 -
#698
Een racewagen uit de jaren ‘20 van verzilverd brons.
Modèle d’une voiture de course des années ‘20 en bronze argenté.No longer availableDim. L 54 cmEstimate: € 160/180 -
#29
Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Statuette de Marie en ivoire sculpté sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200 -
#764
Een hexagonale hallantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale en bronze et verre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120/180 -
#408
Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#13
“Staand naakt”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel. “Getekend ‘Philippe’.
“Nu debout”. Statuette en bronze sur socle en marbre vert. Signée Philippe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 220/240 -
#9
Een replica van een Oud-Griekse legerhelm van brons. Op een staander van plexiglas.
Réplique d’un casque antique grec en bronze. Sur piétement en plexi.No longer availableEstimate: € 110/130 -
#402
Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 160/180 -
#774
Bronzen buste van een Chinese krijger op marmeren sokkel.
Buste en bronze d’un guerrier chinois. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H 87 cmEstimate: € 1500/1600 -
#556
Een grote damesbuste van een XVIIIe eeuwse dame van composiet.
Grand buste de dame en composite, d’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 220/300 -
#693Michel Hereman
“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstraite”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#216J. Neutek
“De hardloper”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd.
“Le coureur”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220/260 -
#33
Een damesbuste van wit marmer op een roze marmeren sokkel. Kleine beschadiging aan de strik.
Buste de dame en marbre blanc sur socle en marbre rose. Petit dégât au noeud.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/240 -
#790
“Slangenbezweerder”. Beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel.
“Le charmeur de serpent”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 120/140 -
#767
Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.
Lustre de vestibule en bronze à six lumières. Style baroque.No longer availableDim. h: 105Estimate: € 90/110 -
#346E. Carlier
“De landbouwer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le paysan”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 280/320 -
#397
Een kleine beer van donker gepatineerd brons.
Petit ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. L 13 cmEstimate: € 60/100 -
#733
Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 140/200 -
#727
Een paar bronzen kandelaars in art-decostijl met vier lichtpunten gedragen door een knielende naakte vrouw.
Paire de candélabres en bronze de style art déco à quatre lumières portées par une femme nue agenouillée.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 450/500 -
#338
Een matador van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
Matador en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/180 -
#417
Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#731
Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 400/500
Other lots in this auction
-
#641
Een mannelijke en een vrouwelijke Fo-hond van brons. Chinees werk, omstreeks 1900.
Couple de chiens Pho en bronze. Travail chinois, vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/150 -
#170
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. en een centrale Ceylon saffier van ± 1,87 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,29 ct et d’un saphir de Ceylan central de ± 1,87 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 1800/2000 -
#11
Een groot lot witmetalen koffiefilters en een menagère met inox bestek.
Grand lot de filtres à café en métal blanc ainsi qu’une ménagère aux couverts en inox.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#537
“Jurojin, met zijn staf en vergezeld van een kraanvogel”. Netsuké van heel fijn gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan rood lakzegel.
“Jurojin avec sa crosse et accompagné d’une grue”. Netsuké en ivoire très finement sculpté. Japon, Mei-ji. Marque en laque rouge sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 100/150 -
#154Laurent MeeuwsPeriod: 1909-1989
Drie voorstellingen van Christus op board. Gesigneerd.
Trois représentations du Christ sur carton. Signées.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#95
Een 18 karaats geel gouden schakelhalsketting.
Chaîne en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,88 gEstimate: € 200/300 -
#227
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee melkboerenhondenkarren, een balustervaasje en een groepje met drie personages.
Lot de faïences de Delft dont deux chars de laitiers, un vase balustre et un groupe de trois personnages.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#325
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 19,80 gEstimate: € 400/500 -
#259
“Zicht op de markt in Middelburg”. Kleurkrijt op papier. Draagt een handtekening en een monogram: A. Ost.
“Vue du marché de Middelburg”. Pastel sur papier. Porte une signature et un monogramme: A. Ost.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 12°0/200 -
#234Jean-Pierre Van Den BroeckPeriod: 1914-1989
“Molenzicht met geiten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de moulin aux chèvres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#502Ludovicus
“Compositie”. Tweeluik op jute. Gesigneerd.
“Composition”. Diptyque sur jute. Signé.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#326Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978
“Hoeve te Postel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme à Postel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/100