Similar lots by type
-
#31Lesy - Peellaert, Faubourg du sas-de-Gand
Een barometer - thermometer van mahoniehoutfineer. Eerste helft XIXe eeuw. Slijtage.
Baromètre-thermomètre en acajou. Première moitié du XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. 111 cmEstimate: € 120/200 -
#522Tumarkin
“Identiteit”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 16/18 buiten de plaat. Zonder glas.
“Identité”. Une lithographie. Signée et numérotée 16/18 hors planche. Verre manquant.No longer availableDim. 41 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#802
“Antverpia Mercatorum Emprium”. Een met aquarel ingekleurde kopie van de bekende kaart met zicht op de rede van Antwerpen uit de XVIe eeuw.
“Antverpia Mercatorum Emprium”. Copie colorée à la main d’une carte connue représentant la rade d’Anvers au XVIe siècle.No longer availableDim. 55 x 220 cmEstimate: € 200/300 -
#793
Een paar armstoelen van gebeeldhouwd en verguld hout, de bekleding van naaldwerk met een decor van koppels en bloemen. Tijdperk Lodewijk XVI. Zeer sletig.
Paire de fauteuils en bois doré et sculpté. Recouverts de tapisserie à décors de fleurs et de couples romantiques. Epoque Louis XVI. Usés et en très mauvais état.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#252J. Steerlinck
Een architecturaal plan van de kapel ‘Régence de Wilrijk’. Periode Empire. In kader uit de tijd.
Un plan d’architecte de la chapelle ‘Régence de Wilrijk’. période Empire. Avec encadrement d’époque.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#404
“Rustende herder”. Bruine inkt op papier. Vroeg XIXe eeuw.
“Berger au repos”. Encre brune sur papier. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#682
Een reeks van zes etsen, waaronder Hendrickx, De Bolle, Toussaint, Mara, ...
Un lot de six eaux-fortes, par Hendrickx, De Bolle, Toussaint, Mara, etc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#164F. A. Philippe (?)
“Portret van een Markies”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1841. Met kader uit de tijd. Kleine beschadiging.
“Portrait d’un Marquis”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1841. Avec encadrement d’époque. Petit dégât.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250/300 -
#212
Een tafel op XIXe eeuwse voet in barokke stijl met een van oorsprong XVIIIe eeuwse supraporta als blad, versierd met motieven in Lodewijk XV-stijl, versierd met XXe eeuwse studieschilderingen.
Table d’artiste de style Louis XV, la tablette formée par un supra-porta d’époque Louis XV. Sur la tablette des études par différents artistes.No longer availableDim. 182 x 90 cmEstimate: € 400/600 -
#196
Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.
Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.No longer availableDim. 183 x 142 x 36 cmEstimate: € 2000/2400 -
#6
Een sobere antieke eikenhouten kerkbank zonder leuning.
Banc d’église ancienne. Sans dossier.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 80/100 -
#606
Een notenhouten toilettafel met vier laden en twee gedraaide handdoekrekjes aan de zijkanten. Slijtage.
Coiffeuse en noyer ouvrant à quatre tiroirs et aux côtés munies de deux portes serviettes tournés. Usures.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 200/220 -
#217
Een eikenhouten vitrinekast met drie deuren. XIXe eeuw.
Vitrine en chêne ouvrant à trois portes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 280 cmEstimate: € 100/180 -
#624
Een lot kunstboeken. Waaronder Mondigliani, Permeke, Matisse en de school van Sint - Martens - Latem uitgegeven door het Mercatorfonds. Zes delen.
Lot de livres d’art. Dont Mondigliani, Permeke, Matisse et l’école de Laethem. Mercatorfonds. Six volumes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#639
Een lot boeken aangaande Eugeen Van Mieghem. Waaronder “Eugeen Van Mieghem Een kunstenaar van het volk”; E. Joos, Uitg. De Brauwere, 2001, 2 dl. “ Stemmen over Eugeen Van Mieghem”; vzw Eugeen Van Mieghem, 2012. En enkele boeken met tekeningen van Van Mieghem.
Lot de livres traitant sur Eugeen Van Mieghem. Dont “Eugeen Van Mieghem Een kunstenaar van het volk”; E. Joos, Ed. De Brauwere, 2001, 2 vol. “Stemmen over Eugeen Van Mieghem”; vzw Eugeen Van Mieghem, 2012. Et quelques livres aux dessins par Van Mieghem.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#580
Een commode tombeau, gefineerd met meerdere houtsoorten, met bronsbeslag en een roze marmeren blad. XIXe eeuw. Kleine beschadiging aan het blad.
Une commode tombeau, différents bois de placage, montures en bronze et tablette en marbre rose. XIXième siècle. Petit dégât à la tablette.No longer availableDim. 87 x 110 x 58 cmEstimate: € 300/500 -
#605
Een mahoniehouten console met wit marmeren blad. Tijdperk Louis Philippe. Letsels.
Console en acajou sculpté à tablette en marbre blanc. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableDim. 92 x 130 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#598
Een schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en details van groen marmer. We voegen er twee gelijkaardig gedecoreerde cassolettes aan toe. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée en marbre noir aux décoration gravées eet aux détails en marbre vert. Nous ajoutons deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#595
Een Louis-Philippe commode van mahoniehoutfineer met drie grote en een kleine lade onder het roze marmeren blad.
Commode en placage d’acajou ouvrant à trois grands et un petit tiroir. Tablette en marbre rose. France, époque rose.No longer availableDim. 104 x 120 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#632
Een lot kunstboeken. Twee boeken over Fernand Khnopff en Zes boeken over James Ensor. Waaronder “James Ensor tekeningen en prenten”; Mercatorfonds; 1987, “ Bij Ensor op Bezoek”, Pandora, “James Ensor - De bende van Oostende”, Gemeentekrediet, 1996 etc...
Lot de livres d’art. Deux traitant sur Fernand Khnopff et six sur James Ensor. Dont “James Ensor, tekeningen en prenten”, Mercatorfonds 1987. “Bij Ensor op bezoek”, Pandora. “James Ensor - De bende van Oostende”. Gemeentekrediet 1996 etc.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#784Alphonse LamottePeriod: 1844 - 1914
“Classicistisch naakt”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 51/300. We voegen er een gravure van een naakt met twee putti van Smeeton & Tilly aan toe.
“Nu classique”. Une gravure. Signée et numérotée 51/300. Nous ajoutons une gravure d’un nu et deux putti de Smeeton & Tilly.No longer availableDim. 51 x 27 & 19,5 x 13,5 cmEstimate: € 80/100 -
#242Roland De Winter
“Zittende vrouw”. Een zeefdruk uit de reeks “De dans der uren”. Gesigneerd en genummerd X/50.
“Femme assise”. Une sérigraphie venant de la série “La danse des heures”. Signée et numérotée X/50.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 100/160 -
#587Chartier F.
Een schouwpendule van zwart en groen marmer met een geëmailleerde wijzerplaat achter glas. Eind XIXe eeuw. Sleutel en slinger manco.
Pendule de cheminée en marbre vert et noir à cadran émaillé sous verre. Fin du XIXe siècle. Clé et balancier manquent.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#789
“Au lac Siljan”. Een ets. Gemonogrammeerd F.T. en gedateerd 1874 binnen de plaat.
“Au lac Siljan”. Une eau-forte. Monogramme F.T. et datée 1874 dans la planche.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#199Edouard LanteriPeriod: 1848 - 1917
“Duo”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd.
“Duo”. Un groupe en biscuit monochrome blanc. Signé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 750/800 -
#422
Een lot ivoren miniatuurmeubeltjes. Enkele beschadigingen.
Un lot de petits meubles miniatures en ivoire. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#529
“Abstracte voorstelling”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Représentation abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 61 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#274Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Achter glas. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Huile sur toile. Sous verre. Signée.No longer availableDim. 39 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#581
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van pioenen op gele fond en personages in cartouches. De handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Un vase en porcelaine de Chine avec un décor famille-rose de pivoines sur fond jaune et personnages en cartouches. Les anses en forme de têtes de cerfs.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 850/950 -
#663
Een Chinees glazen snuffbottle met een handgeschilderd decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Un flacon tabatière chinois avec un décor peint à la main de personnages dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120/140 -
#348
Twee catalogi van de wapenafdeling van Wallace Collection en een catalogus “Dean Swords”.
Deux catalogues du département d'armurerie de la collection Wallace et un autre catalogue ‘Dean Swords’.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#560
Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.
Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.No longer availableDim. 133 x 93 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#662Harry Elliot
“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#687
Twee verschillende vazen van Chinees porselein met blauwe decors.
Deux vases différents en porcelaine de Chine, décors bleus.No longer availableDim. h: 35 & 36 cmEstimate: € 100/180 -
#762
Een lot boeken met betrekking tot de geschiedenis van Antwerpen:- “Het groot woorden-en liedjesboek over het Antwerps dialect”. - “Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen”.- “Antwerpen door de eeuwen heen”. - “Den dokwerker. De harde jaren”.- “Het Engelse kamp. Woonwijk tussen stad en polder”.- “Polderboeket”. - “Atlas van Antwerpen”. Pandora, 1991.- “Antwerpen”. Mercatorfonds, 1986.
Un lot de livres portant sur l’histoire de la ville d’Anvers:- “Het groot woorden- en liedjesboek over het Antwerps dialect”. - “Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen”.- “Antwerpen door de eeuwen heen”. - “Den dokwerker. De harde jaren”.- “Het Engelse kamp. Woonwijk tussen stad en polder”.- “Polderboeket”. - “Atlas van Antwerpen”. Pandora, 1991.- “Antwerpen”. Mercatorfonds, 1986.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#691
Twee antieke parasolletjes, waarbij één van zwarte kant en met een koperen handgreep, de andere van zwarte kant en borduursel. Omstreeks 1900.
Deux petits ombrelles anciennes, dont une en dentelle noir et un manche en cuivre, l’autre en dentelle noir et broderie. Vers 1900.No longer availableDim. 85 & 84 cmEstimate: € 100/150